Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Oud speelgoed
Resultaat: 90 EUR

Kavel divers speelgoed 20e eeuw; 1x duwslede handbeschilderd, 1x blikken kolenkit ca. 1930, 1x celluloide minerva pop en 1x ladenkastje 2e helft 20e eeuw 12-26cm.

2x Kathe Kruse (Bess, Wilma)
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bess (25cm.) en 1x Wilma 1983 (25cm.) Cond.: G

12x Tractors (ERTL)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

Kathe Kruse pop
Resultaat: 90 EUR

Oude Duitse Kathe Kruse pop ca. 1980 in zeer goede onbespeelde staat 35cm.

Kato TGV 10-091
Resultaat: 89 EUR

Kato TGV 10-091 basisset van 6 delen (M1,R1,R4,R5, R8 en M2), ongebruikt en in originele verpakking. N Spoor.

AM 2/0 DEPO 1894
Resultaat: 85 EUR

Pop, gemerkt 1894 AM 2/0 DEPO . Biscuit porseleinen hoofd met open mondje, tandjes, bruine vaste ogen en blond haar. Composiet (of papier-mache) lichaam (9 geledingen) met losse draaiende polsen, draa...

4 Poppenjurkjes
Resultaat: 85 EUR

Vier oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 40-50cm. Cond.: G

Kestner 9 pop
Resultaat: 85 EUR

Kestner pop, gemerkt op het hoofd 9. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd (hoofd staat iets naar rechts gedraaid), gesloten mond, bruine ogen en donkerbruin haar. Porseleinen vaste polsen en gelede...

14 Steiff figuren
Resultaat: 85 EUR

Kavel van 14 diverse oude Steiff dieren. Bijna allen met kaartje en/of knop in het oor. Onder andere; poesjes, honden, bokje, etc. 1930-1990 ca. 16-30cm. Cond.: R-G

Armand Marseille
Resultaat: 85 EUR

Armand Marseille pop gedateerd 1915. Merk op hoofd 390 A 5 M, made in Germany. Porseleinen hoofd met open mond en twee boventandjes. Composiet geleed lijf met 11 geledingen. Blauw-grijze slaapogen en ...

Hertel, Schwab & Co 152 3
Resultaat: 85 EUR

Hertel, Schwab & Co pop, gemerkt made in Germany 152. 3. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mondje (tongetje zichtbaar), kuiltjes in de wangen, blauw-grijze slaapogen en bruine pruik (vastg...

27 Schaalmodellen
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 27 schaalmodellen (o.a. veel interssant H0 materiaal): 4x Preiser (463, 491, 494,493), 7x Roskopf (439, 424, 435, 409, 416, 425, 427), 5x Roco (1512, 1400, 1317, 1327, 1315), 5x Revell Prali...

3 Poppen + kleding
Resultaat: 85 EUR

Diverse oude Kathe Kruse poppenkleertjes en 3 porseleinen popjes (vermoedelijk ook Kathe Kruse) 12-20cm. Cond.: G

Modeltreinen + diversen
Resultaat: 85 EUR

Leuk kavel met 13 schaalmodellen op houten voeten van treinen (ca. 25-40cm.) : P8 Baureihe 38, Henschel Wegmann 232, Pacific PLM, SNCB Type I2, Bayerische S 3/6, SBB A 3/5, Baureihe 44, Pacific Chapel...

Gama auto
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Duitse Gama electrische speelgoed-auto uit de 80-er jaren, gemaakt van kunststof in originele doos. Model Mercedes 450 SE. In zeer goede originele staat (licht bespeeld) 14x45x20cm.

Kathe Kruse, Christine
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Christine 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Ludwig
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Ludwig 1985 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Armand Marseille GM.267
Resultaat: 80 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Germany 971 A 2/0 M GM.267. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauw-grijze slaapogen en blonde pruik (zit slecht). Composiet babylijf (kromme b...

Pop, gemerkt 79-3 X
Resultaat: 80 EUR

Pop, gemerkt 79 - 3 X Germany. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine slaapogen en donkerbruine pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: ...

Kathe Kruse, Anke
Resultaat: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Anke 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Armand Marseille? 2/0
Resultaat: 75 EUR

Pop (Armand Marseille?), gemerkt 2/0. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe vaste ogen. Lijfje met draaiende armen en benen en met vaste polsjes. H.: 33cm.

Kathe Kruse, Irmela
Resultaat: 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

J.D. Kestner 10
Resultaat: 75 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt J.D.K. 10 Made in Germany. Porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe vaste ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste pols...

Kley & Hahn 161-1
Resultaat: 75 EUR

Kley en Hahn pop, gemerkt op het hoofd K H Germany 161-1. Porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine vaste ogen en rode pruik. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes. H.:...

2x Kathe Kruse (Carlos, Alice)
Resultaat: 75 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse Däumlinchen popjes, Carlos en Alice? H.: 26cm. Cond.: G

Märklin spoor + wissels etc.
Resultaat: 75 EUR

Groot kavel met Märklin H0 rails en accesoires. Diverse Märklin wissels; 2x 5204 Rechts, 4x 5203 Links, 2x 5118 Links, 4x 5119 Rechts en 1x 5207. Deels met originele verpakking. Tevens ca. 75 losse ra...

Kathe Kruse pop, Rosali
Resultaat: 70 EUR

Oude Kathe Kruse pop in doos Rosalie 1981, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Melanie
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Melanie 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

KB 61/2 Germany
Resultaat: 70 EUR

Onbekende pop, gemerkt KB 61/2 Germany (Klenig en Blasberg?). Biscuit porseleinen hoofdje met gesloten mondje, blauwe ogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (heeft mama-zegger ingezeten). H.: 4...

Kathe Kruse, Katrin
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Katrin 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Otto
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse pop
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Undine 80-er jaren, H: 37cm. Cond.: G

Hertel, Schwab & Co 142 5
Resultaat: 70 EUR

Hertel, Schwab & Co pop, gemerkt 142 5. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mondje, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Linkerbeen is krommer en korter dan rechterbeen en enkele ba...

Kathe Kruse, Gisela
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Stoommachine
Resultaat: 70 EUR

Blikken Doll stoommachine (D.C.) ca. 1910 met originele lithografie. In licht bespeelde staat met brander 31x19cm. Cond.: G

Stoommachine
Resultaat: 70 EUR

Kleine antieke blikken Doll stoommachine ca. 1910 met originele lithografie. In zeer goede originele staat (met brander) 27x18x15,5cm.

13 Schaalmodellen
Resultaat: 70 EUR

Mooi kavel van 13 hoogwaardige schaalmodellen 1:43: 5x Paul's Model Art (Karmann Ghia, Mitsubishi Pajero, Porsche 911 en VW Hebmüller, Porsche(zonder doos)). 4x Model BOX ( 8420, 8406, 8425 en 8401), ...

9 Oude popjes
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 9 oude popjes; 1x porseleinen Baby Bud Germany (Googly), 1x porseleinen popje met zwaard (ongemerkt), 1x porseleinen popje kindje (Germany), 1x porseleinen popje met blauwe haarband, 1x pors...

31 Schaalmodellen Brekina
Resultaat: 70 EUR

Prachtig kavel met 31 schaalmodellen van Brekina. Allen met originele box. Modellen o.a: 7200, 5131, 5040, 4020, (2x vrachtwagens), 1326, 14930, 1703, 1930, 1322, 1135, 1901, 1401, 1302, 1502, 1805, 1...

2 Poppen (onduidelijk)
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

Kathe Kruse, Matz
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Matz 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Martina
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Martina 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Odette
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Odette 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

Porseleinen popje
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Callenvelder Porzellan Manufaktur nr. 208/385. Porseleinen hoofd met vaste ogen en beweegbare tong. Origineel babylichaam (overgeschilderd). 2 Minimale chips, 1mm van ooglid H...

Kathe Kruse, Lisette
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Lisette 80-er jaren in doos, onbespeeld 33cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Dani
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Stoommachine in doos
Resultaat: 70 EUR

Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G

Pop
Resultaat: 60 EUR

Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R

5x Märklin
Resultaat: 60 EUR

5 Delen Märklin; 1x Märklin railbus nr 3016 in originele verpakking in zeer goede staat, 1x bijpassende wagon (nr. 4018) in gebruikte staat, Deutsche Bundesbahn. H0 spoor, 1x Märklin diesellok 3065, ...

10x Tractors Siku
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 10 schaalmodellen van tractors van het merk SIku, schaal 1:32, allen met originele doos. Modellen: 2855, 3464, 3461, 3466, 3462, 2652, 3459, 3465, 3460 en 3459.

7 Diverse poppen
Resultaat: 55 EUR

Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...

7 Modelauto's in doos
Resultaat: 55 EUR

Kavel van 7 modelauto's in originele dozen; 1x Revell 1:18 (08912) BMW Isetta 250, 1x Revell 1:18 (08405) Volvo Sportscar 1800 S, 1x Tchibo 1:18 (46616) Mercedes 190 SL 1955, 1x Road Legends 1:18 Toyo...

42 Schaalmodellen
Resultaat: 55 EUR

Kavel met 42 schaalmodellen (voornamelijk 1:43) van diverse merken waaronder; Dinky, Matchbox, Paul's Model Art, Solido, ERTL, J.M.K. etc.

4 Popjes
Resultaat: 50 EUR

Vier oude vooroorlogse papier-mache popjes met gehaakte kleertjes in goede originele staat ca. 1930 15-22cm.

Kaiserbaby
Resultaat: 50 EUR

Kaiserbaby, gemerkt op het hoofd 1 Germany. Biscuit porseleinen hoofd met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Lichaam niet geleed met rechte beentjes H.: 27cm.

11 Boeken
Resultaat: 50 EUR

Elf boeken over oud speelgoed, poppen en blikken speelgoed 24-30cm. Cond.: G

Cattenfelder Porz. 208/34
Resultaat: 50 EUR

Cattenfelder Porzellan Manufaktur pop ca. 1910, gemerkt CP 208/34 deponiert. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, grijsblauwe glazen slaapogen en blonde pruik (vastgeplakt). Co...

Armand Marseille 985
Resultaat: 50 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Germany A 985 M 6. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauwgrijze slaapogen met haren-wimpers en bruine mohair pruik. Composiet lichaam (5 geled...

4x Heide OTT poppen
Resultaat: 50 EUR

Vier poppen Heidi OTT 80-er jaren in doos, onbespeeld; 1x Mein Liebling, 1x Imelda, 1x Lucie mit baby en 1x Marina 30-50cm. Cond.: G

5 Poppenjurkjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 35-50cm. Cond.: G

Kathe Kruse, jongen
Resultaat: 50 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, jongen nr. 380482 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Kathe Kruse, schildpadpop
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse schildkrote Kathe Kruse pop, nr. T.40, licht bespeeld 38cm. Cond.: G

Kathe Kruse pop, jongen
Resultaat: 50 EUR

Kleine Duitse celluloid Kathe Kruse pop ca. 1980 in doos met originele kleertjes. Onbespeeld 30cm.

J.D.K. Googly
Resultaat: 50 EUR

Duitse J.D.K. pop, Hani 80-er jaren met porseleinen hoofd, Googly 29cm. Cond.: G

S & H pop
Resultaat: 50 EUR

Pop, gemerkt S & H. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruingrijze slaapogen en rossige pruik (vastgeplakt). Composiet lichaam (5 geledingen), handjes ongeleed H.; 20cm.

3 Poppen Orientaals
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 3 Oriëntaalse poppen; 1x Pop gemerkt met Chinees of Japans teken. Biscuit porseleinen hoofd met donkerbruine slaapogen en zwart pruikje met hoofdband. Lichaam met 5 geledingen en zwart opges...

Heubach Koppelsdorf
Resultaat: 50 EUR

Heubach Koppelsdorf pop, gemerkt Gebroeders Heubach Koppelsdorf (mal no.) 444 .14 (laatste getallen moeilijk leesbaar) Germany. Lichaam met 5 geledingen, donkerbruine slaapogen en zwarte pruik H.: 22c...

19 Wiking modellen
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 19 schaalmodellen van Wiking. Allen met de originele verpakking. Modellen: 3390, 24 845, 477, 2x 486, 3500, 480, 27 852, 27 851, 502, 488, 630,03730, 859, 834, 12 170, 12 820 en 2x Veltins m...

22 Märklin wagons
Resultaat: 50 EUR

Mooi kavel met 22 Märklin wagons (H0) in diverse staten van gebruikt tot origineel in de verpakking, modelnummers: 2x 4607, 2x 4002, 1x 4003, 1x 4502, 2x 4503, 1x 4504, 2x 4508, 1x 4509, 2x 4510, 1x45...

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

7x Tractors div.
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 schaalmodellen van tractors: 1x Ertl 1:32 (802) '63 Fordson Super Major, 1x ERTL 1:32 (5607) '17 John Deere Overtime, 1x ERTL 1:32 (4180) Case International 1963, 1x ERTL 1:32 (5744)John D...

34 Schaalmodellen Rio 1:43
Resultaat: 50 EUR

Kavel met schaalmodellen van Rio 1:43, voornamelijk oldtimers. Meeste auto's zijn in goede conditie.

22 Delen poppenkleertjes
Resultaat: 50 EUR

22 Delen oude poppenkleertjes ca. 1900 en later Cond.: G

2 Hummel poppen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Gummi Hummel popjes met originele kleertjes ca. 1980 in zeer goede staat 28-29cm.

3 Popjes + poppenwagen
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud speelgoed: 1x papier-mache pop ca. 1930, 1x matroos papier mache met vilt (gemerkt VH), 1x negeroïde babypopje en 1x blikken poppenwagen ca. 1950 15-30cm. Cond.: G

22 Delen poppenkleertjes
Resultaat: 50 EUR

22 Delen oude poppenkleertjes ca. 1900 en later Cond.: G

3 Poppen
Resultaat: 45 EUR

Drie oude poppen; 1x meisjespop met papier machee hoofd (Kathe Kruse stijl) en stoffen lichaam, 1x porseleinen meisjespop (Hummel stijl) en 1x klein porseleinen popje 2e helft 20e eeuw 13-26cm. Cond.:...

Kestner Century Doll
Resultaat: 45 EUR

Kestner pop, gemerkt Century Doll. Biscuit hoofd met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Linnen lijf met composiet ledematen (5 geledingen) en vaste polsen. H.: 46cm.

9 Vrachtwagens 1:87
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 9 schaalmodellen 1:87 van vrachtwagens: 3x AWM ( Schmitz), 1x Herpa Hafferöder en 5x "Exclusiv Serie" (Krombacher, Veltins en 3x Schmitz). Allen met originele doos

16x Dinky Collection
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 16 Matchbox modelauto's "The Dinky Collection", allen met originele verpakking. Modellen: DY-1B, DY-2, DY-3, DY-4, DY-9, DY-13B, DY-14B, DY-15, DY-16B, DY-20, DY-22, DY-24, DY-25, DY-28, DY-...

4 Poppenjurkjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 40-70cm. Cond.: G

J.D. Kestner 192
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse pop van J.D.K. Kestner nr. 192/4 (hoofd gebarsten). Porseleinen hoofd en geleed lichaam H.: 35cm. Cond.: M

8 Schaalmodellen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 8 schaalmodellen 1:16 en 1:24; 1x ERTL Tractor Farmall F-20, 1x ERTL tractor Ford, 1x Majorette Jaguar E, 1x Bburago Jaguar XK 120, 1x Bburago Ferrari 250 Le Mans, 1x Bburago Citroën T.A 15C...

24 Schaalmodellen Brumm 1:43
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 24 mooie schaalmodellen van het merk Brumm, schaal 1:43. Onder andere diverse oude racewagens en oldtimers.

Diversen HO spoor
Resultaat: 40 EUR

Kavel diversen voor modeltreinen (HO): 1x Trafo Märklin (6173) met diverse kabels en toebehoren, 1x Pola 164, 1x Pola 511, 1x Pola 141, 1x Pola 100, 1x Kibri 9560, 1x Kibri 10100, 1x Preiser 600, 1x P...

E. Heubach 275-18/o
Resultaat: 35 EUR

Ernst Heubach-Koppelsdorf pop, gemerkt op hoofd Germany 275 - 18/o Heubach-koppelsdorf. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en rood haar. Lederen lijf met opg...

Steiff Tedd en hond
Resultaat: 35 EUR

Twee Steiff dieren uit de 80-er jaren; 1x Eddy (replica van 1909), 1x Hond. Beide met Steiff knopje in de oren. Nagenoeg onbespeeld 33-34cm. Cond.: G

Steiff Teddy clown
Resultaat: 35 EUR

Gelimiteerde Steiff Teddy Clown (replica van 1926 model) 80-er jaren, onbespeeld in doos 40cm. Cond.: G

12 Promotiemodellen drank
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 12 schaalmodellen-sets in promotieverpakking van dranken (voornamelijk biermerken): 1x Aral Tankwgen 1926, 1x Christinen Apfelschorle truck, 1x Sauerländer Winter truck, 3x König Pilsener tr...

5 Popjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude porseleinen popjes ca. 1930; 2x Japan, 2x Hongaarse klederdracht (onduidelijk gemerkt), 1x meisje (onduidelijk met glazen ogen) 6-13cm. Cond.: G

6x Bburago 1:18
Resultaat: 35 EUR

Zes schaalmodellen van Bburago 1:18; 1x Porsche 356 B(1961), 1x Mercedes 300 SL (1954), 1x Chevrolet Corvette (1957), 1x Rolls Royce Camargue (schaal 1:22), 1x Lancia Aurelia B24 Spider (1955) en 1x J...

6 Modellen 1:18
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 6 schaalmodellen 1:18: 1x Maisto Mercedes Benz 300 S (1955) (raam kapot), 1x Maisto BMW 502 (1955), 1x Revell BMW 507, 1x Maisto Chevrolet Fleetmaster 1948, 1x Solido Cadillac Eldorado 1955 ...

10 Delen poppen-beddegoed
Resultaat: 35 EUR

Tien delen poppen-beddegoed 20e eeuw ca. 30-70cm. Cond.: G

4x Racebaan, Scalextric
Resultaat: 30 EUR

Vier oude racebaan auto's uit de 60-er jaren van Scalextric; 2x groene Lotus, 1x McLaren, 1x Cooper (venster mist) 10,5-13cm. Cond.: R-G

Toverlantaarn
Resultaat: 30 EUR

Duitse blikken toverlantaarn ca. 1900, gemerkt E.P. (Ernst Plank). Brander mist en 2 achterste pootjes missen 34x26x10cm. Cond.: R