Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met echt haar en stoffen lichaam. Ingebonden hoofd met beschilderde ogen en mond. Naden achterin de benen en armen. In zeer goede staat (licht bespee...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Geraldine? 80-er jaren, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Wiggi (23cm.) en 1x Fritzi 1986 (27cm.) Cond.: G
Oude Duitse Kathe Kruse pop (1930-1950) nr. 2478. Stoffen hoofd met 3 naden achterop het hoofd. Oude kleertjes en rolschaatsen. In goede (licht bespeelde) staat 46cm. Cond.: G
Grote oude Duitse Armand MArseille pop met gipsen kop (geen porselein) nr. 2006 13/15. Origineel papier mache lichaam, slaapogen. Tong mist en geen pruik, H.: 64cm. Cond.: G
Kaiserbaby, gemerkt op hoofd "2 Germany". Geleed lichaam (5 geledingen) met krommen beentjes en vaste polsjes. Hoofdje met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar H.: 32cm.
Kaiserbaby, gemerkt op het hoofd 1 Germany. Biscuit porseleinen hoofd met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Lichaam niet geleed met rechte beentjes H.: 27cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill?, waarschijnlijk 60-er/70-er jaren met stoffen lichaam, naden in de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond 47cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dina 1983-1984 (24cm.) en 1x Eva 80-er jaren (26cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Melanie 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G
J.D. Kestner pop, gemerkt op het hoofd 11Dep154(lijkt 12Dep154, maar met vergrootglas is te zien dat het om 11 gaat), tevens gemerkt op onderrand schouderplaat (echter onleesbaar vanwege overheen gepl...
Gaultier pop ca. 1890, gemerkt op het hoofd 10 F.G. Porseleinen hoofdje met gesloten mond, gaatjes in de oren, blauwe ogen en donkerblond haar. Pop heeft losse polsen en de handjes zijn nieuw. Hoofd i...
Duitse Kathe Kruse pop uit de 80-er jaren met originele kleertjes (met doos van een andere pop), onbespeeld Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Gundel 80-er/80-er jaren in doos, licht bespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Christine 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Elf boeken over oud speelgoed, poppen en blikken speelgoed 24-30cm. Cond.: G
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Onbekende pop, gemerkt KB 61/2 Germany (Klenig en Blasberg?). Biscuit porseleinen hoofdje met gesloten mondje, blauwe ogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (heeft mama-zegger ingezeten). H.: 4...
Kestner pop, gemerkt op het hoofd 9. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd (hoofd staat iets naar rechts gedraaid), gesloten mond, bruine ogen en donkerbruin haar. Porseleinen vaste polsen en gelede...
Duitse Kathe Kruse pop, Katrin 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Coco 1981 (24cm.) en 1x Fritzel 1986 (26cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Ludwig 1985 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Heinrich Handwerk pop, gemerkt 109-6 Germany handwerck. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, gaatjes in de oren, blauw-grijze ogen en blonde haren. Geleed lijf (lijkt papier ma...
Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R
Kavel divers speelgoed 20e eeuw; 1x duwslede handbeschilderd, 1x blikken kolenkit ca. 1930, 1x celluloide minerva pop en 1x ladenkastje 2e helft 20e eeuw 12-26cm.
Duitse blikken toverlantaarn ca. 1900, gemerkt E.P. (Ernst Plank). Brander mist en 2 achterste pootjes missen 34x26x10cm. Cond.: R
Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Tim 70-er/80-er jaren met camera en rugzak, licht bespeeld 44cm. Cond.: G
Armand Marseille pop "Dreambaby 341/0", gemerkt AM Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijf met aangenaaide luier en composiet handjes H.: 25cm.
J.D.K. Kestner pop, gemerkt op hoofd made in Germany F 10 211 J.D.K. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Composiet Toddlerlijf met gelede hande...
Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Undine 80-er jaren, H: 37cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dorle 1981-1982 (25cm.) en 1x Lens 1983 (26cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Tim 1986 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Hertel, Schwab & Co pop, gemerkt 142 5. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mondje, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Linkerbeen is krommer en korter dan rechterbeen en enkele ba...
Pop, karakter jongen ca. 1912. Hoofdje is van Baehr & Proeschild voor Kley en Hahn. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mond, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Geleed lichaam (pa...
Cattenfelder Porzellan Manufaktur pop ca. 1910, gemerkt CP 208/34 deponiert. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, grijsblauwe glazen slaapogen en blonde pruik (vastgeplakt). Co...
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jockerle 1984 (26cm.) en 1x Bimbi 1973-1974 (22cm.) Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hasso 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (...
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig - K (ster) . Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine ogen en zwart haar. Composiet (of celluloid) lichaa...
Armand Marseille pop, gemerkt Germany A 985 M 6. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauwgrijze slaapogen met haren-wimpers en bruine mohair pruik. Composiet lichaam (5 geled...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Dolle 1985 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Tilly 1981 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Mizzi 1990-1992 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G