Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Diverse poppen
Resultaat: 55 EUR

Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...

4x Heide OTT poppen
Resultaat: 50 EUR

Vier poppen Heidi OTT 80-er jaren in doos, onbespeeld; 1x Mein Liebling, 1x Imelda, 1x Lucie mit baby en 1x Marina 30-50cm. Cond.: G

2x Jan Hagara Doll
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen Jan Hagara poppen (Sharice en Jimmy), in doos, onbespeeld. Long Beach CA 1984, L.: 33cm. Cond.: G

5 Poppenjurkjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 35-50cm. Cond.: G

14 Steiff figuren
Resultaat: 85 EUR

Kavel van 14 diverse oude Steiff dieren. Bijna allen met kaartje en/of knop in het oor. Onder andere; poesjes, honden, bokje, etc. 1930-1990 ca. 16-30cm. Cond.: R-G

Hummel pop
Startprijs 80 EUR

Oude Hummel jongenspop van Gummi ca. 1960, gemerkt M.J. Hummel 2C GW. Originele kleertjes, geheel in goede staat H.: 26cm.

Heubach 8413
Resultaat: 100 EUR

Heubach karakterpop, gemerkt 8413(langs bovenrand hoofd) en 2 Heubach 41 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open/dicht mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en donkerblond pruikje. Geleed bab...

S.F.B.J. 113 (of 173)
Startprijs 75 EUR

Pop van S.F.B.J., gemerkt op het hoofd 113 (of 173?) B/o X. Biscuit porseleinen met open mondje, 4 boventandjes, bruine ogen en rossig haar. Geleed lichaam met 5 geledingen en vaste polsjes. Armen en ...

Pop, K & R
Startprijs 350 EUR

Oude Duitse porseleinen J.D.K. (Kestner) pop nr. 114. Oude papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen, geschilderde mond en mohair pruik. 1 Vinger is afgebroken, porselein is in zeer goede staat 43cm...

Stoommachine
Resultaat: 70 EUR

Blikken Doll stoommachine (D.C.) ca. 1910 met originele lithografie. In licht bespeelde staat met brander 31x19cm. Cond.: G

Stoommachine
Resultaat: 70 EUR

Kleine antieke blikken Doll stoommachine ca. 1910 met originele lithografie. In zeer goede originele staat (met brander) 27x18x15,5cm.

Pop, Heubach?
Startprijs 35 EUR

Pop, gemerkt 6-0 met vierkantje (waarschijnlijk Heubach)> Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en blond pruikje. Geleed lichaam (composiet/papier mache?) met 5...

Kammer en Reinhardt 121 36
Resultaat: 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt K (ster) R Simon & Halbig 121 36. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes (tongetje zichtbaar), blauwe slaapogen en donker oud pruikje. Composiet T...

E. Heubach 275-18/o
Resultaat: 35 EUR

Ernst Heubach-Koppelsdorf pop, gemerkt op hoofd Germany 275 - 18/o Heubach-koppelsdorf. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en rood haar. Lederen lijf met opg...

2 Poppen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Duitse poppen 2e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd; 1x A.M. babypop (repro), negeroide jongen 29cm. en 1x Heide 32cm. Cond.: G

6 Poppen, divers
Resultaat: 10 EUR

Zes delen oud poppenspeelgoed; 1x porseleinen popje )clown) met glazen ogen ca. 1930 Duitsland, 1x kledendracht pop 2e helft 20e eeuw, 1x kunststof popje met blauw kleed, 1x Bully babypopje, 1x kinder...

Armand Marseille GM.267
Resultaat: 80 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Germany 971 A 2/0 M GM.267. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauw-grijze slaapogen en blonde pruik (zit slecht). Composiet babylijf (kromme b...

Pop, Germany 7
Resultaat: 110 EUR

Pop, gemerkt Germany 7, biscuit hoofd met gesloten mondje, blauw-grijs beschilderde ogen(beschadigd) en gemodelleerd haar. Papier Machee lijf (5 geledingen) met vaste polsjes, gekramde naad op zijkant...

4 Poppenjurkjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 40-70cm. Cond.: G

3 Poppen
Resultaat: 45 EUR

Drie oude poppen; 1x meisjespop met papier machee hoofd (Kathe Kruse stijl) en stoffen lichaam, 1x porseleinen meisjespop (Hummel stijl) en 1x klein porseleinen popje 2e helft 20e eeuw 13-26cm. Cond.:...

Kathe Kruse, Paulchen
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Paulchen 1980 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Thomas
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Thomas 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Astrid
Startprijs 50 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Astrid 80-er jaren in doos, onbespeeld 25cm. Cond.: G

Jumeau Dep. 9
Resultaat: 310 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP. 9. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen (echte wimpers) en lichtbruin haar. Composiet lijf (11 geledingen) met gelede handjes en losse polsjes H.: 50cm.

Armand Marseille
Resultaat: 85 EUR

Armand Marseille pop gedateerd 1915. Merk op hoofd 390 A 5 M, made in Germany. Porseleinen hoofd met open mond en twee boventandjes. Composiet geleed lijf met 11 geledingen. Blauw-grijze slaapogen en ...

Handwerck 109-11
Startprijs 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...

2x Steiff Pekinees
Resultaat: 30 EUR

Twee originele Duitse Steiff pekinees honden 2e helft 20e eeuw; 1x grote met kaartje "Peky" en knop in oor. 1x Kleine met kaartje "Peky" 8-17cm. Cond.: G

Steiff Tedd en hond
Resultaat: 35 EUR

Twee Steiff dieren uit de 80-er jaren; 1x Eddy (replica van 1909), 1x Hond. Beide met Steiff knopje in de oren. Nagenoeg onbespeeld 33-34cm. Cond.: G

3 Oude teddyberen
Resultaat: 30 EUR

Drie diverse oude teddyberen.

Steiff Teddy clown
Resultaat: 35 EUR

Gelimiteerde Steiff Teddy Clown (replica van 1926 model) 80-er jaren, onbespeeld in doos 40cm. Cond.: G

Kestner Century Doll
Resultaat: 45 EUR

Kestner pop, gemerkt Century Doll. Biscuit hoofd met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Linnen lijf met composiet ledematen (5 geledingen) en vaste polsen. H.: 46cm.

12 Promotiemodellen drank
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 12 schaalmodellen-sets in promotieverpakking van dranken (voornamelijk biermerken): 1x Aral Tankwgen 1926, 1x Christinen Apfelschorle truck, 1x Sauerländer Winter truck, 3x König Pilsener tr...

Pop, J.D.K.
Startprijs 120 EUR

Kopie van een bekende porseleinen J.D.K. (Kestner) pop nr. 237 ca. 1980, in goede staat H.: 44cm.

Kathe Kruse, Fritzel
Resultaat: 130 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Fritzel (1986) in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

Kathe Kruse, jongen
Resultaat: 140 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, jongen 80-er jaren in doos, onbespeeld 50cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse, Biedermeier
Resultaat: 300 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in dozen, Biedermeier jubileumspaar? (80-er jaren). Onbespeeld 35-36cm. Cond.: G

Heinrich Handwerck, Walküse
Startprijs 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Kammer en Reinhardt 127/32
Resultaat: 275 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig, K (ster) R 127 32. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes H.: 36cm.

Jumeau DEP 7
Resultaat: 165 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP 7. Biscuit hoofdje met oorbelletjes, open mond, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en rood haar. Composiet (hout?) lichaam (11 geledeingen) met losse polsjes en gelede handen H.:...

Kathe Kruse, SternSchnuppchen
Resultaat: 100 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, SternSchnuppchen in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; Däumlinchen 23-26cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, Gluckskind
Startprijs 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gluckskind 80-er jaren, onbespeeld 38cm. Cond.: G

13 Schaalmodellen
Resultaat: 70 EUR

Mooi kavel van 13 hoogwaardige schaalmodellen 1:43: 5x Paul's Model Art (Karmann Ghia, Mitsubishi Pajero, Porsche 911 en VW Hebmüller, Porsche(zonder doos)). 4x Model BOX ( 8420, 8406, 8425 en 8401), ...

Gebr. Heubach 7603
Startprijs 250 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Armand Marseille 1894
Resultaat: 125 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM4 DEP made in Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en donkerbruin haar. Composiet lichaam (9 geledingen)...

Kathe Kruse, jongen
Resultaat: 50 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, jongen nr. 380482 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Kathe Kruse, 60-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Oude Duitse Kathe Kruse pop uit de 50-er/60-er jaren, licht bespeeld (geen naad achterop het hoofd) 37cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, schildpadpop
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse schildkrote Kathe Kruse pop, nr. T.40, licht bespeeld 38cm. Cond.: G

Heinrich Handwerck
Startprijs 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledeingen) met los...

Kammer en Reinhardt 404-49
Startprijs 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt op hoofd 404 - 49 Germany. Biscuit porseleinen schouderhoofd met open mondje, 6 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lederen lijf (9 geledingen) met aangenaai...

Kestner 148
Resultaat: 150 EUR

Kestner pop gedateerd 1890, gemerkt op hoofd 7 1/2 148. Biscuit hoofd met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en rode pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmpjes en handjes. H.: 43-44cm...

Handwerck 109-11
Startprijs 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...

9 Oude popjes
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 9 oude popjes; 1x porseleinen Baby Bud Germany (Googly), 1x porseleinen popje met zwaard (ongemerkt), 1x porseleinen popje kindje (Germany), 1x porseleinen popje met blauwe haarband, 1x pors...

5 Popjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude porseleinen popjes ca. 1930; 2x Japan, 2x Hongaarse klederdracht (onduidelijk gemerkt), 1x meisje (onduidelijk met glazen ogen) 6-13cm. Cond.: G

Sleetje
Startprijs 40 EUR

Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse baby
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen (baby's) in doos, onbespeeld 23-24cm. Cond.: G

Kathe Kruse pop, Hilda
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Toni 1981 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894 AM 9 DEP
Startprijs 200 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...

Googly pop
Resultaat: 170 EUR

Googley pop, ongemerkt (of met naar beneden gekeerd half maantje?). Porseleinen hoofdje met donkergrijs geschilderde ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet lichaam (5 geledingen) met geschilderde ...

Kathe Kruse, Jorgel
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Jörgel 1984 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Hetti
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hetti 1983 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

Pop, Heubach
Startprijs 125 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.

Simon & Halbig 5
Startprijs 175 EUR

Simon & Halbig - C.M. Bergman pop, gemerkt S & H C.M.B. 5. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 tandjes, gaatjes in de oren, blauw/grijze vaste ogen en donkerbruine pruik. Composiet geleed lichaam (...

Pors. pop (gemerkt 5)
Resultaat: 95 EUR

Porseleinen pop, gemerkt op lijf met 5. Porseleinen hoofd met gesloten mond, blauwe vaste ogen en donkerbruine pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmen en handjes H.: 41cm.

2x Kathe Kruse (Nora, Lewi)
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld (80-er jaren); 1x Nora 1981 (33cm.) en 1x Leni 80-er jaren (36cm.) Cond.: G

Kathe Kruse pop, jongen
Resultaat: 50 EUR

Kleine Duitse celluloid Kathe Kruse pop ca. 1980 in doos met originele kleertjes. Onbespeeld 30cm.

Bähr en Pröschild 30-95
Startprijs 125 EUR

Bähr en Pröschild pop, gemerkt op hoofd (mal nr.) 30-95. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe vaste ogen (eigenlijk slaapogen?) en blonde pruik. Lederen lijf met porseleinen ond...

J.D. Kestner 10
Resultaat: 75 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt J.D.K. 10 Made in Germany. Porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe vaste ogen en blond gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste pols...

Kathe Kruse, Felicitas
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Felicitas 1984 in doos, onbespeeld 51cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Adeline
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Adeline 1985 in doos, onbespeeld 50cm. Cond.: G

Ca. 40 Schaalmodellen
Resultaat: 185 EUR

Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.

Kley & Hahn 161-1
Resultaat: 75 EUR

Kley en Hahn pop, gemerkt op het hoofd K H Germany 161-1. Porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, bruine vaste ogen en rode pruik. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes. H.:...

Pop, gemerkt 79-3 X
Resultaat: 80 EUR

Pop, gemerkt 79 - 3 X Germany. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine slaapogen en donkerbruine pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: ...

2x Kathe Kruse
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; Däumlichen 80-er jaren 25-26cm. Cond.: G

100+ Schaalmodellen
Resultaat: 130 EUR

Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.

2x Kathe Kruse (Carlos, Alice)
Resultaat: 75 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse Däumlinchen popjes, Carlos en Alice? H.: 26cm. Cond.: G

J.D.K. Googly
Resultaat: 50 EUR

Duitse J.D.K. pop, Hani 80-er jaren met porseleinen hoofd, Googly 29cm. Cond.: G

Armand Marseille, "Just Me"
Resultaat: 350 EUR

Armand Marseille, gemerkt "Just Me" Registered Germany A.310/7/0.M. Biscuit porseleinen hoofd met gesloten mondje, blauwe (opzij kijkende) slaapogen en bruin haar. Composiet lijf (5 geledingen) H.: 24...

2x Kathe Kruse, 80-er jaren
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; 1x Däumlinchen (34cm.) en 1x Claudia (38cm.) Cond.: G

Kathe Kruse, Ottilie
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G

J.D. Kestner 143
Resultaat: 300 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.

S & H pop
Resultaat: 50 EUR

Pop, gemerkt S & H. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruingrijze slaapogen en rossige pruik (vastgeplakt). Composiet lichaam (5 geledingen), handjes ongeleed H.; 20cm.

Hertel, Schwab & Co 152 3
Resultaat: 85 EUR

Hertel, Schwab & Co pop, gemerkt made in Germany 152. 3. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mondje (tongetje zichtbaar), kuiltjes in de wangen, blauw-grijze slaapogen en bruine pruik (vastg...

Kathe Kruse, Daniel
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Daniel 1981 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Toni
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Toni 1983 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

31 Schaalmodellen Brekina
Resultaat: 70 EUR

Prachtig kavel met 31 schaalmodellen van Brekina. Allen met originele box. Modellen o.a: 7200, 5131, 5040, 4020, (2x vrachtwagens), 1326, 14930, 1703, 1930, 1322, 1135, 1901, 1401, 1302, 1502, 1805, 1...

Armand Marseille 390 A5/0M
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

Armand Marseille Floradora
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse, gemerkt Armand Marseille D.R.G.M. 246/1 Floradora (maat 6). Porseleinen hoofdje en geleed lichaam H.: 53cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Viktoria
Resultaat: 120 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Viktoria 1986 in doos, onbespeeld 46cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Peter, Martin)
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G

K.R. Simon - Halbig 126
Resultaat: 160 EUR

K.R. Simon - Halbig pop, type "Mulatte", gemerkt op het hoofd K (ster) R Simon Halbig Germany 126. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein H.: ...

2 Poppen (onduidelijk)
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 2 poppen (onbekend); 1x Pop van een indiaantje, gemerkt 7/0. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, donkerbruine ogen en zwarte pruik. Lichaam van gespoten porselein (5...

Kathe Kruse, Matz
Resultaat: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Matz 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Jeanette
Startprijs 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

9 Vrachtwagens 1:87
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 9 schaalmodellen 1:87 van vrachtwagens: 3x AWM ( Schmitz), 1x Herpa Hafferöder en 5x "Exclusiv Serie" (Krombacher, Veltins en 3x Schmitz). Allen met originele doos

3 Poppen Orientaals
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 3 Oriëntaalse poppen; 1x Pop gemerkt met Chinees of Japans teken. Biscuit porseleinen hoofd met donkerbruine slaapogen en zwart pruikje met hoofdband. Lichaam met 5 geledingen en zwart opges...