Prachtige zeldzame 19e eeuwse houten wijndecanter met houtintarsia. In zeer goede originele staat 21x24x13cm.
Oud handbeschilderd dienblad 20e eeuw in goede staat 39x61cm.
Oude Oosterse voorlader ca. 1900, ingelegd met been en koper 137cm. Cond.: R-G
Vroeg Oosterse voorlader 18e eeuw met metaal bekleed. Hout is gebroken op 2 plaatsen 122cm. Cond.: R
Oud decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been inleg 144cm. Cond.: G
Oude bajonet WO II nr. 5269 K COF 44, in redelijke staat (oxidatie) 38,5cm.
Oosterse kromdolk met paardenhoofd en gegraveerd lemmet 20e eeuw 36cm. Cond.: G
Antiek zwaard met bronzen heft (bodemvondst, 18e eeuw?). Gegraveerd met nr. 14, Cond.: M-R L.:72cm.
Twee oude bijlen 18e-19e eeuw (oxidatie), waarschijnlijk gebruikt als decoratie voor landgoed of kasteel. Vermoedelijk Duitsland 75-82cm. Cond.: R-G
Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.
Enkelloopse 19e eeuwse voorlader, genummerd en gestempeld 112cm. Cond.: G
Kavel van 23 delen oud tin 19e-20e eeuw o.a; maten, kelken, servies, houders etc. 6-19cm. Cond.: R-G
Twee vroege tinnen kraantjeskannen ca. 1800 in goede originele staat 38-40cm.
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met originele beschildering in goede originele staat 43cm.