Zware grote marmeren lampenvoet met bronzen armaturen (2-lichts) 20e eeuw 32xø18cm. Cond.: G
Oude bronzen lampenvoet 20e eeuw met putti in goede staat 44x20x15cm.
Oude bakelieten (schildpad look) borstelset ca. 1900 in goede originele staat 29x15x6cm.
Eikenhouten 19e eeuws vat met 6 koperen banden in goede originele staat (zonder deksel) 65x27x35cm.
Miniatuur harnas ca. 1900, gemaakt van blik en hout. gebruikt voor poppenkast, vermoedelijk Duitsland ca. 30cm.
Oude opaline glazen tafellamp (electrisch) 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø22cm. Cond.: G
Art Deco tafellamp ca. 1930 met compositie metalen figuur van vrouw met kruik. In zeer goede originele staat 35cm.
Messing, kopergeslagen cachepot (bloempot) ca. 1900 met druivenranken-decor, leeuwenkoppen en leeuwenpoten 21xø24cm. Cond.: G
Oude messing koetslamp met adelaar 20e eeuw (deurtje mist) 76cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x open haard hark van smeedijzer met brons, 1x asschep en 1x blikken opbergdoos. Allen in goede originele staat 17-58cm.
Roodkoperen bewerkte kolenkit ca. 1880 met decor van bloemen en fruit 50x30x37cm. Cond.: G
Twee handgestoken 19e eeuwse wandconsoles van eikenhout en vurenhout in goede originele staat 48cm.
Twee kopergeslagen Jugendstil wandplaquettes ca. 1900 in mahoniehouten lijsten met bandinatrsia, in goede staat 17,5x27,5cm.
Twee Engelse mahoniehouten waterpassen met messing ca. 1900, gemerkt G.T.L. en 1x ongemerkt. Beide in zeer goede staat 20-23cm.
Vroeg origineel beschilderd lepelrek ca. 1800 met 12 tinnen lepels 51x24x10cm. Cond.: G
Antieke Corpus Christie, houtgesneden met biscuit porseleinen Jezus 19e eeuw in goede staat 40cm.
Decoratieve bronzen kandelaar (6-lichts) met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 53xø30cm. Cond.: G
Grote oude Indonesische houtgestoken flamingo met gouddecor in goede staat 109x51x19cm.
Oud Afrikaans houtgestoken masker in goede originele staat 30x25x10cm. Cond.: G
Drie delen antiek koper: 1x kraantjeskan ca. 1800, 1x ketel, gegraveerd met Chinese voorstellingen ca. 1880 en 1x koffiekan ca. 1900 Cond.: G
Vier delen antiek kopergeslagen: 1x wandbakje, 1x schaaltje, 1x borstel aan de wand en 1x borstelset op eiken plank Cond.: G
Groot kavel diverse oude reclamespeldjes (Hollands) in goede staat ca. 4cm.
Twee oude Duitse Münchener kalenders uit 1912 en 1913. Ingekleurd met familiewapens en nog onbeschreven 32x16cm. Cond.: R
Lakstempel ca. 1890 met familiewapen, bronzen stempel en tinnen vrouwenbuste. Originele patina 5cm. Cond.:G
Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G