Grote oude Indonesische houtgestoken flamingo met gouddecor in goede staat 109x51x19cm.
Gietijzeren Historisme etagetafel met cherubijnkoppen etc. Duitsland, goudkleurig geschilderd in zeer goede staat 76xø30cm.
Zware oude bewerkte bronzen kist met hout binnenin ca. 1930 met renaissance voorstellingen in goede staat 10x23x14cm.
Acht antieke kaarskandelaars van koper en messing 19e-20e eeuw 5-26cm. Cond.: R
Groot 19e eeuws Russisch bronzen curcifix, mooi bewerkt met vele figuren in goede staat 38,5x20x0,8cm.
Twee grote landkaarten uit de 50-er jaren; 1x Russisch (Kyrillisch) 190x180cm. en 1x Europa door Luinge Stegeman Nonnekens, Noordhof Groningen 177x107cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuws dienblad met koperen rand in goede staat 7x53x34cm.
Twee decoratieve houten kandelaars 2e helft 20e eeuw in goede staat (goudkleurig) 52cm.
Oude compositie metalen lampenvoet en kaarskandelaar 20e eeuw 37-55cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse hengselbak in redelijke staat (oudere reparatie) 28xø44cm. Cond.: R
Viool ca. 1900 met etiket "Nicolaus Kittel" met strijkstok. Scheurtje voor in de klankkast, verder in goede originele staat 59x21x9cm. Cond.: R-G
Complete set 19e eeuwse gewichten van messing in blok 7,5x14x7cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse roodkoperen ketel in goede originele staat 26x34xø26cm.
Oude bronzen Art Deco schaal ca. 1930 met rondom paardendecor (nr. 7) in goede staat 2,5xø22cm.
Kleine blikken gelithografeerde globe ca. 1920, gemaakt door Chadvalley Co. Ltd. England. In goede originele staat 20xø12cm.
Oude houtgestoken zakhorloge-houder met zakhorloges ca. 1930, voorstellen een American eagle. Zakhorloge is Russisch en defect 18x15x9cm. Cond.: G
Spekstenen plaquette met houten omlijsting, voorstellend een boerenfamilie met koeienspan in goede staat 12x15x2cm.
Oud Afrikaans houtgestoken masker in goede originele staat 30x25x10cm. Cond.: G
Kavel oude auto-onderdelen ca. 1960, model Glas 1700 (lichte oxidatie) 9-15cm. Cond.: R-G
Jugendstil gietijzeren inktstel ca. 1900 24x30x13cm. en een kopergenagelde 19e eeuwse hengselemmer 31xø34cm. (inktstel zonder binnenglaasjes) Cond.: G
Smeedijzeren hanglamp ca. 1900 met 4 lichtpunten voor kaarsen in goede staat 80x60x60cm.
Bronzen 19e eeuwse dekseldoos in Empire stijl met handgeschilderd damesportret, gesigneerd M. Stielen. In goede originele staat 3,5x9,5x7cm.
Historisme koperen bewerkte plaquette ca. 1880 met als voorstelling een romantisch paar (nieuwere lijst) 34x28cm. Cond.: G
Drie delen antiek koper: 1x kraantjeskan ca. 1800, 1x ketel, gegraveerd met Chinese voorstellingen ca. 1880 en 1x koffiekan ca. 1900 Cond.: G
Drie oude/antieke religieuze wandplaquettes: 1x Maria, 1x hoofd van Jezus en 1x Corpus Christie in lijst onder bol glas 20-36cm. Cond.: G