Oude Art Deco plated wijnkoeler ca. 1920 met hengsel. In goede originele staat 33xø26cm.
Heel bijzonder 835/000 zilveren zgn. Amsterdamse uienlepel met gecontourneerde ajourgezaagde bak, getorste steel en spatelheft met parelrand. MT.: Adrianus Graves Kooiman, Schoonhoven anno 1896, L. 16...
Tabaksdoos 835/000 zilver, met op het deksel gedreven Oud Hollandse voorstelling. MT.: Hendrikus Hartman, Schoonhoven anno 1908, 8.5x4.5x2cm., ca. 77gr.
Antiek Fries zilveren zakmes, handgegraveerd aan beide zijden, 18e eeuw. L .ingeklapt 9cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.
Twee zilveren miniaturen: Poolbiljart, Amsterdam en kanon op affuit, MT.: Auber, Voorburg. 835/000 Samen ca. 94gr.
Zeven-delige manicure-set met parelmoer heften in 835/000 zilveren standaard op geslepen driehoekige voet, Birmingham anno 1922 en 1934
Zilveren 925/000 opengewerkt ovaal bonbonmandje met parelrand. MT.: van Kempen en Begeer, Zeist anno 1967. 13x10.5cm., ca. 119gr.
Zilveren klontjestang, versierd met filigrain en hartjes- en bloemmotieven, 835/000 L. 17cm., Ca. 60gr., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur hemelbed, 835/000, Amsterdam, ca. 64gr., 6x4.5x4cm., Cond.:U
Twaalf zilveren coctailprikkers en 12 zilveren lepeltjes met bloemmotief bak, 925/000 ca. 97gr. Cond.:U
Drie zilveren vingerhoedjes 800/000 en 835/000 waarvan 1 met groene agaat versiering. Totaal gewicht ca. 14gr., Cond.:U
Twee zilveren zoutvaatjes met opengewerkt motief en blauwglazen inzetbakjes, 800/000, ca. 25gr. 3xø4,5cm. Cond.: U
Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.
Zilveren miniatuur, 835/000 voorstellend een duiventil met duiven, op ronde voet met gedraaide poot. MT.: Niekerk, Schoonhoven. H. 9cm., ca. 12gr.
Wandelstok met zilveren greep uit 19634 met jugendstil motieven. 800/000 L. 90cm., Cond.: U
Antiek Hollands zilveren salade couvert, model Haags lofje,835/000, Grootkeur, Jaarletter: A:, 1910, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 26cm., Ca. 218gr., Cond.:U
Miniatuur 835/000 zilveren papegaaienkooi met vogel, op gedraaide standaard en driekantige voet. Nederlands gekeurd anno 1977, H. 9cm.
Set van 6 zilveren taartvorkjes, cakeprikker en petit-four tang. Allen versierd met roosmotieven, 830/000, ca. 133gr. L.: 12,5cm. (taartvork) Cond.: U
Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, in de vorm van een hart met gedreven florale afbeeldingen en voorzien van een draagring. 4x3.5cm.
Schildpad pennenbakje met fraai bewerkte zilveren rand en een schildpad dekseldoosje met zilveren bloem op het deksel. 19x11cm. en ø 8cm.
Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, met gedreven afbeelding Indianen hoofd met verentooi en voorzien van een draagring.
Zilveren miniatuur 835/000 met voorstelling "Roeien met de riemen die je hebt"MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973
Zilveren postzegeldoosje, 830/000, met onder-en bovendeksel te openen. Gedreven voorstelling van o.a. watermolen, zeilboot e.d. 4.5x3cm., ca. 20gr.
Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V" Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U
Antieke Deens zilveren lepel met fraai gevormde steel, gemerkt Biereine Denmark Jaarletter: S. L. 17cm., ca. 52gr.
Acht Hollands zilveren Biedermeier theelepeltjes 835/000 Grootkeur, MT.: Niekerk, Schoonhoven ca. 1940, Ca. 84gr., Cond.:U
Zilveren vingerkom op voet, 835/000 met fraaie florale gedreven afbeelding. Nederlands gekeurd anno 1942, axø6cm.
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U
Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.
Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd
Twee antieke Hollands zilveren suikerschepjes met streepagaten steel, 835/000, ca. 14cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U
Zilveren miniatuur, 835/000, voorstellend "Ladderzat" MT.: C.A. Stont, Rotterdam anno 1973
Stel 835/000 sierkurken, 1 met ronde bolle knop, MT.: van Kempen Begeer, Zeist en 1 met ronde platte knop MT.: D.Burger, Haarlem anno 1983
Lot zilver: Antieke Hollands zilveren strooilepel met diverse stempels waaronder "V"vanaf 1814, en twee roomlepels 835/000. Totaal gewicht 61gr.
Antieke Hollandse tafelhouder met 2 kristallen coupes op zilveren voet, met zilveren handgreep op zwart basement waaronder 4 bolpootjes. 835/000 MT.: van Kempen, Voorschoten eind 1800, 21x8cm. Cond.:G
Zilveren etui/visitekaart houder 3e gehalte 7.5x9x1.5cm., ca. 79gr., Cond.:G
Zilveren klontjestang, gegoten met roosmotieven, 835/000 (Z1), ca. 45gr. 15x5cm. Cond.: U
Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...
Zes borrelglaasjes in zilveren montuur met bijbehorend rond "blaadje" (bodem ontbreekt), Mexicaans zilver 6xø3,5cm. (glaasjes) en ø17cm. (blad) COnd.: G
Zilveren suikerstrooilepel 835/000, met ronde ajourgezaagde bak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven anno 1874, 15xø5cm., ca. 22gr.
Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard op ronde voet met kabelrand.
Oude cassette ca. 1930 met parelmoer kaviaarbestek, bestaande uit 12 parelmoer lepels, 5 parelmoer messen en 8 plated vorkjes 6x24x17cm. Cond.: R-G
Zilveren 835/000 miniatuur mat kloppende vrouw met mat op staande ladder. MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1976
Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.