Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco wijnkoeler
Resultaat: 90 EUR

Oude Art Deco plated wijnkoeler ca. 1920 met hengsel. In goede originele staat 33xø26cm.

Zilveren uienlepel
Resultaat: 80 EUR

Heel bijzonder 835/000 zilveren zgn. Amsterdamse uienlepel met gecontourneerde ajourgezaagde bak, getorste steel en spatelheft met parelrand. MT.: Adrianus Graves Kooiman, Schoonhoven anno 1896, L. 16...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 80 EUR

Tabaksdoos 835/000 zilver, met op het deksel gedreven Oud Hollandse voorstelling. MT.: Hendrikus Hartman, Schoonhoven anno 1908, 8.5x4.5x2cm., ca. 77gr.

Fries zakmes
Resultaat: 80 EUR

Antiek Fries zilveren zakmes, handgegraveerd aan beide zijden, 18e eeuw. L .ingeklapt 9cm., Cond.:U

Zilv. pillendoos
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.

Kanon + pooltafel
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren miniaturen: Poolbiljart, Amsterdam en kanon op affuit, MT.: Auber, Voorburg. 835/000 Samen ca. 94gr.

Manicure-set
Resultaat: 70 EUR

Zeven-delige manicure-set met parelmoer heften in 835/000 zilveren standaard op geslepen driehoekige voet, Birmingham anno 1922 en 1934

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren 925/000 opengewerkt ovaal bonbonmandje met parelrand. MT.: van Kempen en Begeer, Zeist anno 1967. 13x10.5cm., ca. 119gr.

Zilveren suikertang
Resultaat: 70 EUR

Zilveren klontjestang, versierd met filigrain en hartjes- en bloemmotieven, 835/000 L. 17cm., Ca. 60gr., Cond.:U

Zilveren hemelbed
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur hemelbed, 835/000, Amsterdam, ca. 64gr., 6x4.5x4cm., Cond.:U

12 Cocktailprikkers + 12 lepeltjes
Resultaat: 65 EUR

Twaalf zilveren coctailprikkers en 12 zilveren lepeltjes met bloemmotief bak, 925/000 ca. 97gr. Cond.:U

3 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 65 EUR

Drie zilveren vingerhoedjes 800/000 en 835/000 waarvan 1 met groene agaat versiering. Totaal gewicht ca. 14gr., Cond.:U

2 Zilv. zoutvaatjes
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes met opengewerkt motief en blauwglazen inzetbakjes, 800/000, ca. 25gr. 3xø4,5cm. Cond.: U

Zilveren kan in vitrine
Resultaat: 60 EUR

Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.

Zilveren duiventil
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000 voorstellend een duiventil met duiven, op ronde voet met gedraaide poot. MT.: Niekerk, Schoonhoven. H. 9cm., ca. 12gr.

Wandelstok, zilv. greep
Resultaat: 60 EUR

Wandelstok met zilveren greep uit 19634 met jugendstil motieven. 800/000 L. 90cm., Cond.: U

Sla couvert
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren salade couvert, model Haags lofje,835/000, Grootkeur, Jaarletter: A:, 1910, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 26cm., Ca. 218gr., Cond.:U

Zilveren papegaaienkooi
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur 835/000 zilveren papegaaienkooi met vogel, op gedraaide standaard en driekantige voet. Nederlands gekeurd anno 1977, H. 9cm.

Zilv. setje (8 delen)
Resultaat: 60 EUR

Set van 6 zilveren taartvorkjes, cakeprikker en petit-four tang. Allen versierd met roosmotieven, 830/000, ca. 133gr. L.: 12,5cm. (taartvork) Cond.: U

Zilveren zwavelstokdoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, in de vorm van een hart met gedreven florale afbeeldingen en voorzien van een draagring. 4x3.5cm.

Schildpad pennenbakje
Resultaat: 60 EUR

Schildpad pennenbakje met fraai bewerkte zilveren rand en een schildpad dekseldoosje met zilveren bloem op het deksel. 19x11cm. en ø 8cm.

Zilveren zwavelstokdoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, met gedreven afbeelding Indianen hoofd met verentooi en voorzien van een draagring.

Zilveren miniatuur, roeien
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur 835/000 met voorstelling "Roeien met de riemen die je hebt"MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973

Zilveren postzegeldoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren postzegeldoosje, 830/000, met onder-en bovendeksel te openen. Gedreven voorstelling van o.a. watermolen, zeilboot e.d. 4.5x3cm., ca. 20gr.

Beugeltas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V" Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U

Deens zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Deens zilveren lepel met fraai gevormde steel, gemerkt Biereine Denmark Jaarletter: S. L. 17cm., ca. 52gr.

8 Suikerlepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Acht Hollands zilveren Biedermeier theelepeltjes 835/000 Grootkeur, MT.: Niekerk, Schoonhoven ca. 1940, Ca. 84gr., Cond.:U

Zilveren vingerkom
Resultaat: 55 EUR

Zilveren vingerkom op voet, 835/000 met fraaie florale gedreven afbeelding. Nederlands gekeurd anno 1942, axø6cm.

Mosterdpot, blauw glas
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G

Schaartje met figuren
Resultaat: 50 EUR

Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U

Sleef, Haags lofje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U

72-delige bestekcassette
Resultaat: 50 EUR

Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.

Kaasstolp
Resultaat: 50 EUR

Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd

2 Suikerlepels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollands zilveren suikerschepjes met streepagaten steel, 835/000, ca. 14cm., Cond.:U

Gelegenheidslepel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U

Zilveren miniatuur, ladderzat
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, voorstellend "Ladderzat" MT.: C.A. Stont, Rotterdam anno 1973

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 50 EUR

Stel 835/000 sierkurken, 1 met ronde bolle knop, MT.: van Kempen Begeer, Zeist en 1 met ronde platte knop MT.: D.Burger, Haarlem anno 1983

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver: Antieke Hollands zilveren strooilepel met diverse stempels waaronder "V"vanaf 1814, en twee roomlepels 835/000. Totaal gewicht 61gr.

Zilveren houder
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse tafelhouder met 2 kristallen coupes op zilveren voet, met zilveren handgreep op zwart basement waaronder 4 bolpootjes. 835/000 MT.: van Kempen, Voorschoten eind 1800, 21x8cm. Cond.:G

Zilveren doosje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren etui/visitekaart houder 3e gehalte 7.5x9x1.5cm., ca. 79gr., Cond.:G

IJs-tang
Resultaat: 40 EUR

Zilveren klontjestang, gegoten met roosmotieven, 835/000 (Z1), ca. 45gr. 15x5cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...

6 Glazen met blaadje, zilver
Resultaat: 40 EUR

Zes borrelglaasjes in zilveren montuur met bijbehorend rond "blaadje" (bodem ontbreekt), Mexicaans zilver 6xø3,5cm. (glaasjes) en ø17cm. (blad) COnd.: G

Zilveren suiker strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren suikerstrooilepel 835/000, met ronde ajourgezaagde bak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven anno 1874, 15xø5cm., ca. 22gr.

Zilveren ruiter te paard
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard op ronde voet met kabelrand.

Kaviaar bestek
Resultaat: 40 EUR

Oude cassette ca. 1930 met parelmoer kaviaarbestek, bestaande uit 12 parelmoer lepels, 5 parelmoer messen en 8 plated vorkjes 6x24x17cm. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, vrouw
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur mat kloppende vrouw met mat op staande ladder. MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1976

Zilveren miniatuur, bezembinder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.