Mooi kristal geëtste boterstolp met zilveren knop, 835/000 ø 17.5 cm., Cond.:U
Porseleinen odeurflacon met florale beschildering, voorzien van montuur en dop H. 9cm.
Kristallen kaasstolp op onderschotel met geëtste stolp en Hollands zilveren knop, 835/000 schotel ø24cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 empire geribbeld rond pepermuntdoosje. MT.: Johan Ferdinand Smets, Amsterdam anno 1826, ø5cm., ca. 22gr.
Kristallen bonbonniere op achtkantige voet met kanteelslijpsel en Hollands zilveren hengsel met parelrand 835/000. Jaarletter: H:1917, Amsterdams minervakopje. ø 15cm., Cond.:U
Antieke zilveren lepel met aan voor-en achterzijde fraaie rocaille motieven, Nürnberg ca. 1750, MT.: GCG, L. 20cm., ca. 66gr.
Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 lood voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G
Kristallen flacon met Engels zilveren dop (925/000) 18xø3,5cm. Cond.: U
Kleine kristallen flacon met Engels zilveren dop (laque de Chine, 925/000) 7xø1,5cm. Cond.: U
Lange smalle, met goud gedecoreerde, kristallen parfumstaaf met zilveren stopje 15xø2cm. Cond.: U
Antieke zilveren brillendoos met fraaie scherpe graveringen en met blauwe velours aan de binnenzijde, Nederlands gekeurd ca. 1900, 825/000, 15x4x2cm.
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren dop en cartouches op voet, gerestaureerd L.:10cm. Cond.: R
Rijkelijk bewerkte zilveren taartschep met gedreven florale motieven, 800/000 L. 25cm., ca. 104gr. Cond.:U
Porseleinen odeurflacon met bloemen en vlinders, voorzien van 835/000 zilveren montuur en dop, met florale graveringen. MT.: Wendels en Verkerk, Schoonhoven ca. 1890, H.7cm.
Vierkante porseleinen odeurflacon beschilderd met zeilboot, voorzien van geheel glad zilveren 835/000 montuur met dop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1900. H. 8.5cm.
Russische 835/000 zilveren kaviaarlepel, achterzijde bak fraai gegraveerd, steel deels getordeerd en taps toelopend, anno 1884, L.133cm., ca. 19gr.
Stel 835/000 zilveren zoutlepeltjes, gecontourneerde stelen met fraaie scherpe graveringen en fraai gevormde bakken. MT.: P.van Geelen&Zn., Schoonhoven anno 1872, L.9cm., ca. 12gr.
Antieke zilveren tafelschuiver met Oud-Hollandse voorstelling, grootkeur 2e gehalte zilver 835/000, 11x7,5cm. Cond.: U
Fries 835/000 zilveren loddereindoosje in de vorm van een damesbureau met diverse graveringen. MT.: van der Meulen, Joure anno 1972, 3.5x4cm., ca. 22gr.
Briefopener in de vorm van een zwaard bekroond met helm en wapen, Napoleon en zijn borstbeeld. Lemmet van parelmoer, heft plated. L.15cm.
Zilveren 835/000 kinderbeker met spiegelmonogram gevlochten rand en exportkeur. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten anno 1916, 6xø4.5cm., ca. 57gr.
Antiek 835/000 zilveren botermes, fraai gegraveerd, steel met spatelheft en parelrand. MT.: J.M.van Kemepn, Voorschoten anno 1892. L.20cm., ca. 40gr.
Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.
Jasseroncollier zilver 925/000 met breidoppen. lengte 90 cm ca 20.6 gr
Antieke bijbel (anno 1832) met 1 zilveren bijbelslot 835/000 kleinkeur en bijbehorende armband (was van het vroegere bijbelslot)
Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork met dubbele filet rand aan voor-en achterzijde. Achterzijde steel met applicaties van Nederlandse gekroonde leeuw. MT.: C.J.Begeer, Utrecht anno 1890
Zilveren 835/000 natfruitschep ronde bak met gecontourneerde rand en fraaie opengewerkte bak en steel. Zaanlandse zilversmederij Haarlem anno 1939. 12xø6.5cm.
Chatelaine zilver 835/000. Chatelaine met jasseronketting en 2 stempels. Voorzien van onedele sluiting. ca 38.6 gr
Zilveren notenpeller, 835/000, met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten anno 1918. L.15cm.
Zilveren cakevork, 835/000, steel met vlambekroning. Nieuwstaat. MT.: Kon.Gerritsen en van Kempen, Zeist anno 1954. L. 20cm.
Vier Hollands zilveren miniaturen: kinderen op wip, Hooijkaas Schoonhoven, kind op schommel en jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven, man met vlieger Amsterdam 835/000, samen ca. 68gr., Cond.:U
Silver plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.
Kavel van zes zilveren miniaturen: Toreador met stier,skiër, hert, teckel en gondel, allen 835/000 zilver. Totaal gewicht ca. 51gr.
Vier Hollands zilveren miniaturen: weegschaal 835/000 Amsterdam, marktkraam Amsterdam schilder MT.: Aubers Voorburg en trompettist van Medusa Oro. Totaal ca. 82gr. Cond.:U
Zilveren soeplepel met ovale gecontourneerde bak, steel met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten anno 1869, L. 30cm.
Vier Hollands zilveren miniaturen: ijscokar, Amsterdam, leeuwentemmer, Niekerk Schoonhoven, paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P en man met korf, 835/000 Totaalgewicht ca. 66gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren miniaturen, waterput compleet, Amsterdam en heksenwaag voorstelling, Niekerk Schoonhoven, 835/000. Waaghoogte ca. 6.5cm., Totaal ca. 65gr.
Zilveren etui/visitekaart houder 3e gehalte 7.5x9x1.5cm., ca. 79gr., Cond.:G
Rond zilveren pillendoosje met filligrain werk. Binnenkant met spiegeltje, gemerkt "32". Scharniertje zit aan 1 kant los ø5,5cm.