Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Krist. boterstolp, zilv. knop
Startprijs 110 EUR

Mooi kristal geëtste boterstolp met zilveren knop, 835/000 ø 17.5 cm., Cond.:U

Theezeef + lekbakje
Startprijs 25 EUR

Theezeef compleet met lekbakje, gemerkt Gero Zilmeta en theekan met onderschotel gemerkt WMF en diverse keuren.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 130 EUR

Rond 835/000 zilveen pepermuntdoosje met streepdecor en gegraveerde zon op het deksel. MT.: S.T.Reitsma, Lemmer anno 1829, ø 4.5cm., ca. 16gr.

Porseleinen odeurflacon
Startprijs 50 EUR

Porseleinen odeurflacon met florale beschildering, voorzien van montuur en dop H. 9cm.

Zilveren zwavelstokdoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, met gedreven afbeelding Indianen hoofd met verentooi en voorzien van een draagring.

Krist. kaasstolp, zilv. knop
Startprijs 110 EUR

Kristallen kaasstolp op onderschotel met geëtste stolp en Hollands zilveren knop, 835/000 schotel ø24cm., Cond.:U

Zilveren theeschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren theeschep 835/000, bak met afbeelding van schaatsende man en vrouw in duwslee, gevlochten steel bekroond door molen met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij Haarlem ca. 1930. L. 7cm., ...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 95 EUR

Uniek vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met opgehoogde bovenkant met gegraveerde bloemenmand en gecontourneerde rand, binnenzijde deksel naam S.U.Dolk. MT.: Wed.J.H. van Halteren, Schoonhoven...

Zilveren theeservies
Resultaat: 660 EUR

Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren suikerschep 835/000, kolenschep model, bewerkte steel met bokkepoot. MT.: Pako, Rhenen anno 1950, L.11cm., ca. 16gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren 835/000 empire geribbeld rond pepermuntdoosje. MT.: Johan Ferdinand Smets, Amsterdam anno 1826, ø5cm., ca. 22gr.

Kristallen bonbonniere
Startprijs 80 EUR

Kristallen bonbonniere op achtkantige voet met kanteelslijpsel en Hollands zilveren hengsel met parelrand 835/000. Jaarletter: H:1917, Amsterdams minervakopje. ø 15cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren lepel met aan voor-en achterzijde fraaie rocaille motieven, Nürnberg ca. 1750, MT.: GCG, L. 20cm., ca. 66gr.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 800 EUR

Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 lood voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 55 EUR

Kristallen flacon met Engels zilveren dop (925/000) 18xø3,5cm. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 50 EUR

Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 40 EUR

Kleine kristallen flacon met Engels zilveren dop (laque de Chine, 925/000) 7xø1,5cm. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 40 EUR

Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, put
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Zilveren miniatuur, roeien
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur 835/000 met voorstelling "Roeien met de riemen die je hebt"MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973

Zilveren miniatuur, ladderzat
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, voorstellend "Ladderzat" MT.: C.A. Stont, Rotterdam anno 1973

Zilveren miniatuur
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Zilveren miniatuur, lijken
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Over lijken gaan"MT.: A.C.Stont, Rotterdam anno 1973

Zilveren miniatuur, vrouw
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur mat kloppende vrouw met mat op staande ladder. MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1976

Zilveren miniatuur, bezembinder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.

Krist. parfumstaaf
Startprijs 50 EUR

Lange smalle, met goud gedecoreerde, kristallen parfumstaaf met zilveren stopje 15xø2cm. Cond.: U

Zilveren postzegeldoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren postzegeldoosje, 830/000, met onder-en bovendeksel te openen. Gedreven voorstelling van o.a. watermolen, zeilboot e.d. 4.5x3cm., ca. 20gr.

Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak, getorste steel en streepagaten heft. MT.: P.van Heumen, Schoonhoven ca. 1910,

Zilveren brillendoos
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren brillendoos met fraaie scherpe graveringen en met blauwe velours aan de binnenzijde, Nederlands gekeurd ca. 1900, 825/000, 15x4x2cm.

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 25 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren dop en cartouches op voet, gerestaureerd L.:10cm. Cond.: R

Zilveren taartschep
Resultaat: 40 EUR

Rijkelijk bewerkte zilveren taartschep met gedreven florale motieven, 800/000 L. 25cm., ca. 104gr. Cond.:U

3 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 65 EUR

Drie zilveren vingerhoedjes 800/000 en 835/000 waarvan 1 met groene agaat versiering. Totaal gewicht ca. 14gr., Cond.:U

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Zilveren 835/000 loddereindoosje met gecontourneerd opgehoogd deksel en florale graveringen. MT.: Andries Graves Kooiman, Schoonhoven anno 1866. 4.5x3.5x3cm. ca. 20gr.

Beugeltas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V" Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U

Porseleinen odeurflacon
Startprijs 60 EUR

Porseleinen odeurflacon met bloemen en vlinders, voorzien van 835/000 zilveren montuur en dop, met florale graveringen. MT.: Wendels en Verkerk, Schoonhoven ca. 1890, H.7cm.

Porseleinen odeurflacon
Startprijs 60 EUR

Vierkante porseleinen odeurflacon beschilderd met zeilboot, voorzien van geheel glad zilveren 835/000 montuur met dop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1900. H. 8.5cm.

4 Kristallen onderzetters
Resultaat: 30 EUR

Vier kristallen onderzetters met zilveren montuur met parelrand motief, 925/000, øca. 10cm., Cond.:G

Zilveren kaviaarlepel
Resultaat: 40 EUR

Russische 835/000 zilveren kaviaarlepel, achterzijde bak fraai gegraveerd, steel deels getordeerd en taps toelopend, anno 1884, L.133cm., ca. 19gr.

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Stel 835/000 zilveren zoutlepeltjes, gecontourneerde stelen met fraaie scherpe graveringen en fraai gevormde bakken. MT.: P.van Geelen&Zn., Schoonhoven anno 1872, L.9cm., ca. 12gr.

Zilveren suikertang
Startprijs 25 EUR

Zilveren suikertang 835/000 met fraai gevormde stelen. MT.: Pako, Rhenen anno 1977, L. 13cm., ca. 18gr.

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren tafelschuiver met Oud-Hollandse voorstelling, grootkeur 2e gehalte zilver 835/000, 11x7,5cm. Cond.: U

Bonbonbakje
Startprijs 80 EUR

Geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaaltje met diamant slijpsel en geslepen ster op de bodem. Kleine randschade., voorzien van zilveren hengsel met parelrand, 835/000. Keurkamer Amsterdam 1912. ...

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 90 EUR

Fries 835/000 zilveren loddereindoosje in de vorm van een damesbureau met diverse graveringen. MT.: van der Meulen, Joure anno 1972, 3.5x4cm., ca. 22gr.

Briefopenener
Resultaat: 25 EUR

Briefopener in de vorm van een zwaard bekroond met helm en wapen, Napoleon en zijn borstbeeld. Lemmet van parelmoer, heft plated. L.15cm.

IJsglazen coupe
Startprijs 50 EUR

IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.

Krist. coupe
Startprijs 150 EUR

Fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van Russisch slijpsel op 835/000 zilveren voet. MT.: C.E.Held, Amsterdam ca. 1870. ca. 21xø14cm.

Gembercoupe
Startprijs 250 EUR

Fraaie antieke geslepen kristallen gember coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel staand op 835/000 zilveren voet. MT.: C.J.Begeer, Utrecht 1888. ca.36xø19cm.

Zilveren kinderbeker
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 kinderbeker met spiegelmonogram gevlochten rand en exportkeur. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten anno 1916, 6xø4.5cm., ca. 57gr.

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.

Stel theebussen
Startprijs 250 EUR

Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.

Zilveren botermes
Resultaat: 25 EUR

Antiek 835/000 zilveren botermes, fraai gegraveerd, steel met spatelheft en parelrand. MT.: J.M.van Kemepn, Voorschoten anno 1892. L.20cm., ca. 40gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep, getorste steel bekroond door een apostel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. L.12cm., ca. 10gr.

Deens zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Deens zilveren lepel met fraai gevormde steel, gemerkt Biereine Denmark Jaarletter: S. L. 17cm., ca. 52gr.

Mosterdpot
Startprijs 150 EUR

Zilveren mosterdpot, 835/000 met oor, versierd met vrouwenhoofd en 835/000 zilveren peperstrooier beiden met gedraaide deksels met knoppen, quirlandes staand op drie fraai gestyleerde pootjes, Louis X...

Zilveren roomlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.

Gouden naaigarnituur
Startprijs 500 EUR

Vier-delig GG585/000 naaigarnituur bestaande uit: vingerhoed met meander gravering rijgnaald met graveringen, naaldenkoker met schuifdop en stippelgravure in ruitvorm en een borduurschaartje met goud...

9 Zilveren theelepels
Startprijs 50 EUR

Negen antieke 835/000 zilveren theelepels, getorste stelen met floraal hanenkam heft en idem suikerschep. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven ca. 1915. Samen ca. 85gr.

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 50 EUR

Stel 835/000 sierkurken, 1 met ronde bolle knop, MT.: van Kempen Begeer, Zeist en 1 met ronde platte knop MT.: D.Burger, Haarlem anno 1983

Jasseronketting met breidoppen
Startprijs 60 EUR

Jasseroncollier zilver 925/000 met breidoppen. lengte 90 cm ca 20.6 gr

Bijbel, zilveren sloten
Resultaat: 40 EUR

Antieke bijbel (anno 1832) met 1 zilveren bijbelslot 835/000 kleinkeur en bijbehorende armband (was van het vroegere bijbelslot)

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 150 EUR

Zilveren brandewijnkom waarschijnlijk 19e eeuw Duits en gekeurd met een N. Brandewijn kom is versierd met twee greepjes en gelobde bak met op de bodem druiven etende vogel, 835/000 12x13x3cm., ca. 7...

Plated schaal
Resultaat: 25 EUR

Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G

Zwolse zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Zwolse 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. MT.: Hermen Wenink, Zwolle anno 1790

Zilveren vork
Startprijs 50 EUR

Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork met dubbele filet rand aan voor-en achterzijde. Achterzijde steel met applicaties van Nederlandse gekroonde leeuw. MT.: C.J.Begeer, Utrecht anno 1890

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 750 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 natfruitschep ronde bak met gecontourneerde rand en fraaie opengewerkte bak en steel. Zaanlandse zilversmederij Haarlem anno 1939. 12xø6.5cm.

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen: twee houtzagers en een vijfarmige kandelaar, samen ca. 54gr., Cond.:U

Chatelaine
Resultaat: 120 EUR

Chatelaine zilver 835/000. Chatelaine met jasseronketting en 2 stempels. Voorzien van onedele sluiting. ca 38.6 gr

Zilveren roomlepel
Startprijs 25 EUR

Zilveren roomlepel 835/000, met ronde bak en haaksteel met puntfilet. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, 's-Hertogenbosch ca. 1925. L. 11cm., ca. 22gr.

2 Miniaturen
Startprijs 20 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.

Zilveren sleef
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U

Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR

Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven

Zilv. pillendoos
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.

Zilveren brug
Startprijs 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur ophaalbrug, 835/000 Amsterdam, 8.5x4x5cm., ca. 52gr., Cond.:U

Zilveren notenpeller
Resultaat: 25 EUR

Zilveren notenpeller, 835/000, met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten anno 1918. L.15cm.

Zilveren hemelbed
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur hemelbed, 835/000, Amsterdam, ca. 64gr., 6x4.5x4cm., Cond.:U

Zilveren cakevork
Startprijs 25 EUR

Zilveren cakevork, 835/000, steel met vlambekroning. Nieuwstaat. MT.: Kon.Gerritsen en van Kempen, Zeist anno 1954. L. 20cm.

4 Zilv. miniaturen
Startprijs 100 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen: kinderen op wip, Hooijkaas Schoonhoven, kind op schommel en jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven, man met vlieger Amsterdam 835/000, samen ca. 68gr., Cond.:U

Brievenopener plated
Startprijs 30 EUR

Silver plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.

5 Zilv. miniaturen
Resultaat: 100 EUR

Vijf zilveren miniaturen: twee smeden met mechaniek, Amsterdam, kaasdragers Amsterdam, lantaarnopsteken Amsterdam, paard met boer en eg Amsterdam, houtzager MT.: Niekerk Schoonhoven totaalgewicht ca. ...

5 Zilv. miniaturen
Startprijs 100 EUR

Vijf zilveren miniaturen: Hollands zilveren woonwagen met paard, 835/000, Jaarletter: Q1976 MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Javaanse vrouw bij waterput 835/000 MT.: Niekerk, Schoonhoven, zilveren hondekar ...

Zilveren jamlepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.

5 Zilv. miniaturen
Resultaat: 110 EUR

Vijf Hollands zilveren miniaturen,835/000,: De mattenklopster, man met orgeltje, echtpaar met viskar, schaatsend echtpaar en oliebollenbakster. Totaal gewicht ca. 108gr.

6 Zilv. miniaturen
Startprijs 70 EUR

Kavel van zes zilveren miniaturen: Toreador met stier,skiër, hert, teckel en gondel, allen 835/000 zilver. Totaal gewicht ca. 51gr.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 830/000, onderste deel van de steel reliëfdecor van een vogel, geprofileerd bovenstuk en cartouche vormig middenstuk met een engelenkopje, steel bekroond met een vrouwenbus...

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 100 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen: weegschaal 835/000 Amsterdam, marktkraam Amsterdam schilder MT.: Aubers Voorburg en trompettist van Medusa Oro. Totaal ca. 82gr. Cond.:U

4 Zilv. miniaturen
Startprijs 100 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen, vrouw met spiegel, man aan schandpaal, dorppomp, alledrie Amsterdam 835/000 en een man op bank met Goudse pijp, voorzien van 2x uitvoerstempel "sleuteltje"835/000, T...

Zilveren soeplepel
Startprijs 100 EUR

Zilveren soeplepel met ovale gecontourneerde bak, steel met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten anno 1869, L. 30cm.

Kanon + pooltafel
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren miniaturen: Poolbiljart, Amsterdam en kanon op affuit, MT.: Auber, Voorburg. 835/000 Samen ca. 94gr.

4 Zilv. miniaturen
Startprijs 100 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen: ijscokar, Amsterdam, leeuwentemmer, Niekerk Schoonhoven, paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P en man met korf, 835/000 Totaalgewicht ca. 66gr., Cond.:U

2 Zilv. miniaturen
Resultaat: 100 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen, waterput compleet, Amsterdam en heksenwaag voorstelling, Niekerk Schoonhoven, 835/000. Waaghoogte ca. 6.5cm., Totaal ca. 65gr.

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren 800/000 vingerhoedjes waarvan een met geschulpte rand Samen ca. 10gr., Cond.:U

Zilveren doosje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren etui/visitekaart houder 3e gehalte 7.5x9x1.5cm., ca. 79gr., Cond.:G

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G

Viscouvert
Startprijs 45 EUR

Visbestek met zilveren heften ca. 1900, 835/000. Het lemmet en heften zijn prachtig bewerkt met bladmotief (heft van vork zit iets los) 25-29cm. Cond.: G

Pepermuntdoosje
Resultaat: 110 EUR

Rond zilveren pillendoosje met filligrain werk. Binnenkant met spiegeltje, gemerkt "32". Scharniertje zit aan 1 kant los ø5,5cm.