Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR

Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G

Plated tafelset
Resultaat: 130 EUR

Prachtige Duitse Jugendstil W.M.F. plated olie- en azijnstel 6-delig bestaande uit: 2x zoutnappen, mosterdpotje (deksel beschadigd) en olie- en azijn. Allen van kristal met mooie florale vormgeving 27...

2 Engelse borden
Startprijs 625 EUR

Twee Engels sterling zilveren borden met brede florale rand en dierafbeelding in het midden, 925/000, Samen ca. 473 gr., ø 22cm. Cond.:U

2 Sierkurken
Resultaat: 25 EUR

Twee sierkurken met 835/000 zilveren doppen

Kovsch
Startprijs 625 EUR

Russisch zilveren kovsch met vuurvergulde binnenkant en aan de buitenkant versierd met cloisonne, 84 solotniks ( 875/000 zilver, Rusland). Totaal gewicht 44gr., L.8cm., Cond.:U

Wandelstok, zilv. greep
Resultaat: 60 EUR

Wandelstok met zilveren greep uit 19634 met jugendstil motieven. 800/000 L. 90cm., Cond.: U

Zilveren lepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 950 EUR

Zilveren ovale kastanjevaas met deksel en 2 leeuwekop ringgrepen, op voet 925/000. Voet 11.5x8.5cm., H. 31cm., Ca. 1030 gr., Cond.:U

Sla couvert
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren salade couvert, model Haags lofje,835/000, Grootkeur, Jaarletter: A:, 1910, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 26cm., Ca. 218gr., Cond.:U

Zilveren sauskom
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren sauskom op onderschotel, strak model met filetrand op sauskomvoet, 925/000, Ca. 338gr., Schotelmaat 21x12cm., Cond.:U

6 Glazen met blaadje, zilver
Resultaat: 40 EUR

Zes borrelglaasjes in zilveren montuur met bijbehorend rond "blaadje" (bodem ontbreekt), Mexicaans zilver 6xø3,5cm. (glaasjes) en ø17cm. (blad) COnd.: G

12 Cocktailprikkers + 12 lepeltjes
Resultaat: 65 EUR

Twaalf zilveren coctailprikkers en 12 zilveren lepeltjes met bloemmotief bak, 925/000 ca. 97gr. Cond.:U

Emaille doos, Russisch?
Startprijs 400 EUR

Geëmailleerd zilveren tabaksdoos met cloisonne deksel waarin bloemmotief en vergulde binnenkant, 935/000, merk: A?K ca. 1900, 9x6x1.5cm., Cond.:U

Zilveren borstelset
Resultaat: 90 EUR

Vijfdelig zilveren kapstel in origineel etui. 800/000, Cond.:U

Zilveren papegaaienkooi
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur 835/000 zilveren papegaaienkooi met vogel, op gedraaide standaard en driekantige voet. Nederlands gekeurd anno 1977, H. 9cm.

Zilv. setje (8 delen)
Resultaat: 60 EUR

Set van 6 zilveren taartvorkjes, cakeprikker en petit-four tang. Allen versierd met roosmotieven, 830/000, ca. 133gr. L.: 12,5cm. (taartvork) Cond.: U

Russische drinkbekers
Resultaat: 95 EUR

Stel zilveren drinkbekers op zeskantige voet met floraal motief, bewerkte oren ne rondom met de hand gegraveerd. Boven- en onderrand afgezet met bundelwerk. 835/000, ø4 (voet) en ø7cm. (drinkrand), ca...

Tasbeugel + tasje
Resultaat: 110 EUR

Zilveren beugeltasje met binnenbeugel aan fluwelen tas, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: A: 1862, MT.: onleesbaar,. Beugelbreedte 11cm.Cond.: U en een oude zilveren tasbeugel met niet herkenbare keuren...

Hengselmand
Resultaat: 775 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 925/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U

Zilveren slatang
Startprijs 160 EUR

Antieke 835/000 zilveren slatang met gecontourneerde stelen en scherpe biedermeier graveringen op de stelen en de bak. MT.: J.M.van Kempen, Utrecht anno 1852. L. 27cm.

Zilveren bekertje
Startprijs 100 EUR

Zilveren beker op voet met vergulde binnenkant, (1e helft 20e eeuw) 800/000, ca. 86gr. 11xø7cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren molenlepeltjes van diverse molen types, 835/000 MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 93gr., Cond.:U

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR

Rond 835/000 zilveren pepermuntdoosje met gegraveerde ster op het deksel. MT.: J.J.v/d Bergh, Schoonhoven. ca. 1900, ø4cm., ca. 22gr.

Baby-rammelaar
Startprijs 75 EUR

Sterling zilveren rammelaar met 2 belletjes en fluitje met parelmoer greepje, 925/000. L. 9cm., Cond.:U

2 Zilv. kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee sterling zilveren kandelaars. Gaaf strak model, 925/000, Fa.Towel, Engeland 8xø8cm., Cond.:U

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren 925/000 opengewerkt ovaal bonbonmandje met parelrand. MT.: van Kempen en Begeer, Zeist anno 1967. 13x10.5cm., ca. 119gr.

9 Plate borden
Startprijs 25 EUR

Negen plated borden 2e helft 20e eeuw ø29cm. Cond.: R

Visschep
Startprijs 275 EUR

Zware antieke Hollands zilveren visschep met afbeelding van visserij in de bak. 835/000, MT: W.Edeling Den Haag (begin 1900), ca. 298gr. L.: 34cm. Cond.: U

Glazen vaas, zilv. rand
Resultaat: 30 EUR

Antieke gegraveerde, met dames-en floraaldecor, glazen vaas op zilveren voet, ca. 1880.10.xø8.5cm., Cond.:G

2 Suikerlepels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollands zilveren suikerschepjes met streepagaten steel, 835/000, ca. 14cm., Cond.:U

9 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Negen zilveren lepeltjes met getordeerde steel, bekroond met een kroontje, 800/000, ca. 80gr. L.: 11cm. Cond.: U

Art Deco wijnkoeler
Resultaat: 90 EUR

Oude Art Deco plated wijnkoeler ca. 1920 met hengsel. In goede originele staat 33xø26cm.

Zilveren schaal
Startprijs 120 EUR

Rond zilveren ajourgezaagde kom met geschulpte rand en dolfijnmotieven, 800/000, 6xø17cm., Ca. 187gr., Cond.:U

2 Kandelaars
Startprijs 1.000 EUR

Stel mooie grote zilveren tafelkandelaars met gelobde voet en filetrand, 925/000, ca. 1135gr. samen. H. 32xø15cm., Cond.:U

Snuifdoosje
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren snuifdoosje uit de jaren 70, 835/000 Grootkeur, ca. 25gr.,. 3x2.5x3.5cm., Cond.U

Zilv. karaf, rookglas
Startprijs 180 EUR

Rookglazen karaf met zilveren voet, schenktuit en handgreep, 800/000 glas ø 12cm., H. 24cm., Cond.:U

Zilveren suiker strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren suikerstrooilepel 835/000, met ronde ajourgezaagde bak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven anno 1874, 15xø5cm., ca. 22gr.

6 Biedermeier lepeltjes
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Hollands zilveren Biedermeier lepeltjes, 835/000, MT.: Gerrit van de4n Bergh, Schoonhoven, L. 11cm., Samen ca. 39gr., Cond.:U

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveen suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.

Zilveren ruiter te paard
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard op ronde voet met kabelrand.

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 75 EUR

Antiek zilveren ajourgezaagd bonbonmandje op 4 pootjes met strikvormige greepjes, 800/000, voorzien van een V keur (buitenlandse werken) ca. 103gr. 16,5x8,5x6cm. Cond.: U

Grote strooier
Startprijs 325 EUR

Engelse sterling zilveren strooier op voet met groot afneembaar strooigedeelte, 925/000, ca. 229gr. 18xø7cm. Cond.: U

Zilv. opdienlepel
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollands zilveren opdienlepel met gecontourneerde bak en steel met filetrand, 2e gehalte Grootkeur 835/000, Jaarletter: I: 1868, MT.: v.Kempen, Voorschoten, ca. 137gr., L. 30cm., Cond.:U

Zilveren uienlepel
Resultaat: 80 EUR

Heel bijzonder 835/000 zilveren zgn. Amsterdamse uienlepel met gecontourneerde ajourgezaagde bak, getorste steel en spatelheft met parelrand. MT.: Adrianus Graves Kooiman, Schoonhoven anno 1896, L. 16...

Kaviaar bestek
Resultaat: 40 EUR

Oude cassette ca. 1930 met parelmoer kaviaarbestek, bestaande uit 12 parelmoer lepels, 5 parelmoer messen en 8 plated vorkjes 6x24x17cm. Cond.: R-G

Snuifdoos
Resultaat: 115 EUR

Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee 835/000 zilveren miniaturen, bestaande uit kerktoren en straatlantaarn met daar bovenop een poes en onderaan een staande blaffende hond. Nederlands gekeurd

Zilveren theecomfoor
Resultaat: 100 EUR

Zilveren 835/000 theecomfoor met parelrand op 3 fraai gebogen pootjes op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. MT.: L.H. Held, Amsterdam anno 1886.

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 80 EUR

Zilveren sigaretten etui met bandelwerk sierrand aan beide zijden, 900/000, ca. 117gr., 10x8x1cm., Cond.:U

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR

Rond 925/000 zilveren pepermuntdoosje met florale gravering op het deksel, ø 3cm., ca. 10gr.

Dekselpot met oren
Startprijs 425 EUR

Zilveren geciseleerde dekselpot met 2 oren, op voet, bekroond met bloemenmand 800/000 (Z), ca. 580 gr., H. 15xø12cm., Cond.:U

Kristallen strooibus
Startprijs 90 EUR

Geslepen kristallen strooibus op 835/000 zilveren voet. Montuur en dop met parelrand en knop ( 835/000), voorzien van florale-en meandergraveringen. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. H. 14cm.

3 Delen bestek
Resultaat: 30 EUR

Lot bestaande uit: antiek zilveren tafellepel, jamlepel en botermes, 2e gehalte zilver met diverse MT en Jaarletters. Samen ca. 117gr. Cond.:U

8 Suikerlepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Acht Hollands zilveren Biedermeier theelepeltjes 835/000 Grootkeur, MT.: Niekerk, Schoonhoven ca. 1940, Ca. 84gr., Cond.:U

Suikerschep + servetring
Resultaat: 25 EUR

Zilveren servetband Hollands gekeurd ca. 15gr., en plated suikerschep kolenbak model. Cond.:U

Gebaksvork
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren gebakvork bekroond met driemaster, 835/000 Grootkeur, MT.: W.Hooijkaas, Schoonhoven, Jaarletter: X: 1932, L. 20cm., ca. 56gr., Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 80 EUR

Tabaksdoos 835/000 zilver, met op het deksel gedreven Oud Hollandse voorstelling. MT.: Hendrikus Hartman, Schoonhoven anno 1908, 8.5x4.5x2cm., ca. 77gr.

2 Zilv. vleesvorkjes
Startprijs 60 EUR

Twee Hollands zilveren vleesdienvorkjes, versierd met parelrand, 835/000, ca. 1863, MT.: T.L. Uriot, Amsterdam, L. 18cm., Samen ca. 54gr., Cond.:U

Zilveren vingerkom
Resultaat: 55 EUR

Zilveren vingerkom op voet, 835/000 met fraaie florale gedreven afbeelding. Nederlands gekeurd anno 1942, axø6cm.

Zilveren zwavelstokdoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, in de vorm van een hart met gedreven florale afbeeldingen en voorzien van een draagring. 4x3.5cm.

12 Biedermeier lepeltjes
Startprijs 90 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren biedermeier lepeltjes met getordeerde steel, 835/000, eind 1800, MT.: J.N.A.Pluut, Schoonhoven., L. 11cm., Samen ca. 84gr., Cond.:U

Toilet karafjes
Resultaat: 110 EUR

Stel geslepen kristallen toilettafel karafjes compleet met originele geslepen binnenstopjes, H.ca. 8cm., en bijbehorend zalfpotje H. ca. 7cm. alle drie met 835/000 zilveren schroefdeksels Londen anno ...

Kristallen bonboniere
Resultaat: 135 EUR

Geslepen kristallen bonboniere met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem aan 835/000 zilveren hengsel, fraai gevormd en voorzien van florale graveringen. MT.: C.E.Held, Amsterdam anno 1875, ca....

Zilveren suikertang
Resultaat: 70 EUR

Zilveren klontjestang, versierd met filigrain en hartjes- en bloemmotieven, 835/000 L. 17cm., Ca. 60gr., Cond.:U

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 50 EUR

Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptiee 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.

Zilveren pijpje
Startprijs 160 EUR

Zilveren Hollands breugemanspijpje in de vorm van een zevenklapper, 835/000, L. 10cm., Conbd.:U

Gelegenheidslepel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U

Kristallen odeurflacon
Startprijs 70 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met 835/000 zilveren floraal montuur met dop compleet met binnenstopje, Nederlands gekeurd ca. 1870, H. 9cm.

Suikercoupe + lepel
Startprijs 80 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet met bijpassend zilveren lepel, 835/000, Coupe ø 16cm., Kleine chip.

Schildpad pennenbakje
Resultaat: 60 EUR

Schildpad pennenbakje met fraai bewerkte zilveren rand en een schildpad dekseldoosje met zilveren bloem op het deksel. 19x11cm. en ø 8cm.

3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.300 EUR

Bijzonder fraaie grote 3-pits zilveren kandelaar, rustend op 4 dolfijnpoten en met 2 dolfijn kandelaar armen, 925/000, ca. 1560 gr., H. 47xvoet ø 15cm. Kandelaar breedte 30 cm., Cond.:U

Zilver
Startprijs 400 EUR

Uitgebreide reisnecessaire in Weense lederen koffer bestaande uit: zilveren handspiegel, 2 zilveren haarborstels, 2 zilveren kledingborstels en een zilveren schuiver. Tevens in de pleet: 8 glazen flac...

Zilveren schaal
Startprijs 75 EUR

Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G

Theebus
Startprijs 80 EUR

Kristallen theebus, Fries draadjesglas, met zilveren kraag en dop, 835/000. 12xø6cm., Cond.:G

Zilveren klontentang
Startprijs 25 EUR

Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met handgegraveerde voorstelling, paard en koe met boerderij, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: F: 1815, MT.: A.Graves Kooiman, Schoonhoven, ca. 148gr., 14x8.5x2.5cm...

Gebaksvork
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren gebakvork, bekroond met melkmeisje, 835/000, Grootkeur, MT.: Alex Meijer, Schoonhoven, Jaarletter: W: 1931, ca. 47gr., L. 18cm., Cond.:U

Kristallen odeurflacon
Startprijs 80 EUR

Fraai geslepen kristallen odeurflacon compleet met binnenstopje en 835/000 zilveren montuur met dop, voorzien van stippel- en stergraveringen. Nederlands gekeurs, ca. 1870. H. 8.5cm.

Tas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zilveren beugeltas, compleet met tashaak met petit-point tas, 2e gehalte, Grootkeur 835/000, Jaarletter: F : 1815, M.: onleesbaar, beugelbreedte 17cm., Cond.:U

12 Zilveren moccalepeltjes
Startprijs 50 EUR

Twaalf 835/000 zilveren moccalepeltjes met waaiersteel. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1910, L.9cm., ca. 85gr.

2 Bijbels
Startprijs 160 EUR

Twee bijbeltjes, een met Hollands zilveren slot en één met Hollands gouden vlinderslot. 1875 resp. 1909, Ca. 8x14cm., Cond.:U

Groen glas
Resultaat: 25 EUR

Antiek groen glas, H. 12cm., op voet en met luchtbellen, voorzien van silver plated rand met floraal embleem met ridderhelm en wapenschild met initialen L.D. gemerkt WMF, ø 7cm.

Porseleinen snuiffles
Startprijs 50 EUR

Porseleinen snufbottle, handbeschilderd met bloemen en vogels. H.7x5.5cm,

Loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren dop en kraag, met glazen stopje, 835/000 H. 9cm., Cond.:U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 130 EUR

Antiek ovaal Hollands zilveren loddereindoosje met monogram schildje, rondom bewerkt met bandmotieven, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: W: 1856, MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden, ca. 16gr., 3.5x3x3.5cm., C...

Zilveren botermes
Startprijs 35 EUR

Zilveren botermes 835/000, getorste steel met parelheft, MT.: J.H.Schijfsma, Sneek anno 1900 met exportkeur. L. 20cm., ca. 43gr.

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 100 EUR

Fraai geslepen kristallen odeurflacon in origineel etui, compleet met binnenstopje en 835/000 zilveren montuur met dop en schildje op de voorkant met florale graveringen. Nederlands gekeurs, onduideli...

2-Delig jachtbestek
Startprijs 70 EUR

Zilveren jacht-cq. trancheercouvert met geornamenteerde heften, 800/000. L. ca. 30cm., Cond.:U

2 Botermessen
Resultaat: 25 EUR

Twee verschillende botermessen met 800/000 zilveren heften met parelrand. L. 18cm.

Kristallen jardiniere
Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Zilv. naaldenkoker
Resultaat: 150 EUR

Hollands zilveren naaldenkoker met monogram, 18e eeuws, 1780 Amsterdam, 835/000, ca. 17gr., L. 9.5cm., Cond.:U

Fries zakmes
Resultaat: 80 EUR

Antiek Fries zilveren zakmes, handgegraveerd aan beide zijden, 18e eeuw. L .ingeklapt 9cm., Cond.:U

Zilveren napje
Startprijs 20 EUR

Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U

Tasbeugel zilver
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan draagketting met fluwelen tas. Beugel aan beide zijden gegraveerd, 835/000 met minervakopje en jaarletter: R: 1901, beugelbreedte 8cm., Cond.:U

Kristallen schaal, zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel 835/000, Jaarletter: G: 1916, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten. ø 24cm. Cond.:U