Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een krijger met jacht-troffee (hoorntjes van bokje missen) 20e eeuw 82cm. Cond.: R-G
Grote moderne bronzen figuur 21e eeuw getiteld "Vriendschap", gemonteerd op marmeren voet 48x30x15cm. Cond.: G
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel, in goede staat (groen patina) 42x26x17cm.
Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een jongen op marmeren sokkel (stukjes van de sokkel af) 38x17x17cm.
Diverse oude/antieke Oosterse figuren; 1x geisha van natuursteen ca. 1920 (chips af), 2x Chinese houtgestoken figuren 1e helft 20e eeuw en 3x Indonesische houtgestoken figuren 15-30cm. Cond.: G
Frans Art Nouveau beeld, koud beschilderd met marmeren voet en onyx bal ca. 1910 (compositie metaal). Voorstellend moeder met kind (minimale chips marmer) 38x41x13,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G
Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G
Oude bronzen muziekspelende kabouter, gemaakt door Jörg Steegmöller 20e eeuw in goede staat 27x20x11cm.
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend een jongen op hond (of wolf) van Parmantier. In goede staat met mooie patina 9x14x7cm.
Twee bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend liggende lezende jongen met varken en liggend lezend meisje met kat 12x18x10cm. en 11x17x10cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuws, gesigneerd D. perez in Art Deco stijl van vrouwenhoofd. Gemonteerd op marmeren voet in goede staat 27x11x17cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 (Indonesische vrouw) H.: 18cm. Cond.: G
Art Deco plated ijsbeer op wit marmeren voet ca. 1930 in goede staat 8x11,5x8cm.
Grote bronzen Hermes 21e eeuw, gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Sambolsyna in goede staat 56cm. Cond.: G
Oude bronzen adelaat op marmeren voet ca. 1930 in goede staat 14x18x10cm.
Bronzen plaquette ca. 1930 met monogram W, voorstelling van figuren bij sterfbed 20x16,5x1cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse plaquette in empire stijl met Romeinse voorstelling en monogram E.K. 9,3x22x0,4cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ca. 1900 (Neogothisch) met bijbelse voorstelling en monogram F.C.I. 14x8x0,4cm. Cond.: G
Bronzen zeearend 21e eeuw in Art Deco vormgeving, gesigneerd Quellines. Gemonteerd op zwart marmeren voet 33x23x10cm. Cond.: G
Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Griekse vrouw met ampfora en kelk in goede staat 16cm.
Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G
Drie oude/antieke metalen figuren; 1x Art Deco presse-papier in de vorm van een putti met boog, 1x bronzen Western ruiter te paard ca. 1900 met monogram B.J en 1x bronzen figuur, voorstellend een jong...
Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R
Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G
Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G
Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur, voorstellend een kabouter-smid met zwart marmeren voet in goede staat met mooie patina 10x8x7cm.
Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G
Terracotta figuur ca. 1900 (origineel koud beschilderd) "Komedia dell arte", gemerkt A.S.T. reviso etc. (barstje in arm) Cond.: R-G
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G
Figuur van een jongen met pet 19e eeuw, compositie metaal 39cm. Cond.: G
Antiek Weens brons van twee spelende honden (restbeschildering) 4,5x9x3,5cm. Cond.: G
Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Groot Aziatisch (of AFrikaans) houtgesneden plaquette voor aan de wand met voorstelling van antilopes 20e eeuw in goede staat 128x53cm.
Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G
Eikenhouten gesneden Jozef met wandbevestiging ca. 1890. hand gelijmd en stukje plank af 65x18x8cm. Cond.: R
Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.
Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.