Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Gesigneerde oude wandplaquette van gietijzer ca. 1930 met monogram M.C. voorstellende een mansportret 31x22cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen haas 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 33x7x30cm. Cond.: G
Compositie metalen Jeanne D'arc ca. 1880 (Historisme), gedetailleerd uitgewerkt 30x22x10cm. Cond.: G
Zuid Duits Maria-beeld ca. 1800. Barok met originele polychromie en opschrift "Ave Maria". Armen zijn eraf 24cm. Cond.: R-G
Decoratief bronzen Oosters figuur met snaarinstrument 20e eeuw 20cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met snaarinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met blaasinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Twee Chinese bronzen tempelhonden 2e helft 20e eeuw in goede staat 12x7x4,5cm.
Bronzen figuur ca. 1880, gesigneerd C. Anfrie (Charles Anfrie 1833 - 1905). Voorstellend een jongen die zich op zijn achterhoofd krabt. Mooie patina en in goede staat.
Oude houtgestoken staande boedha (mogelijk 1e helft 20e eeuw), losse stukjes zijn erbij 67cm. Cond.: R
Oud bronzen figuur, voorstellend een zeeman met kijker ca. 1940, gemonteerd op zwart marmeren voet 37cm. Cond.: G
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met gong 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een Spaanse vrouw met waaier, gesigneerd A. Gauder?. Mooie patina en in goede staat 19cm.
Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.
Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R
Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.
Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 20e eeuw, 1 voet is stuk H.: 102cm. Cond.: R
Zeldzaam groot Afrikaans beeld ca. 1900 met haar en dierenvel. In goede originele staat 104cm.
Twee houtgesneden Chinese figuren ca. 1900. Licht beschadigd en krimpnaden 30-42cm. Cond.: R
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Twee oude Javaanse figuren van palissanderhout in originele staat 23-32cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G
Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.
Oud Afrikaans handgesneden figuur (vruchtbaarheidsbeeld) 20e eeuw met stro 35cm. Cond.: G
Oud of antiek Afrikaans houten masker met stro aangebonden in originele staat 26x22x10cm. Cond.: G
Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.
Oud of antiek Afrikaans masker met vlechtwerk en latoenkoper. In originele staat 27x22x11cm. Cond.: G
Oud of Afrikaans houtgesneden masker met daaraan jutte met stro, muts met schepen. In goede originele staat 30x14x26cm. Cond.: G
Oud of antiek Afrikaans houten masker met gevlochten "muts" in goede originele staat 26x18x10cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen valk 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Wilhelm K. 42cm. Cond.: G
Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.
Oud bronzen boedha hoofd (Tibetaans) 20e eeuw met mooie groene patina 17x12x12cm.
Decoratieve bronzen uil 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, naar Picasso 22x16x11cm. Cond.: G
Grote Art Deco olifant met ivoren tanden en 3-kleurige marmeren voet ca. 1930. Gesigneerd Rochard in goede originele staat 29x36x15cm.
Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een knielende drinkende man 20e eeuw 74cm. Cond.:G
Oude bronzen TIbetaanse boedha met restvergulding 20e eeuw 22x15x10cm. Cond.: G
Moderne bronzen buste 21e eeuw, gemonteerd op marmeren voet in goede staat 39cm.
Twee 19e eeuwse bronzen boekensteunen in de vorm van apen in goede originele staat 13,5x14x10cm.
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw voorstellend Balinese dansers 12-28cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen figuur van vrouw met fruit en putti. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 54cm. Cond.: G