Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.
Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...
Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G
Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G
Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G
Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R
Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G
Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.
Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G
Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.
Slavenband zilver 925/000 merk Esprit. Platte slavenband, 7 mm, met aan de bovenzijde een scharnier. De armband is gematteerd. 60x53 mm ca 16.5 gr
Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr
Lot sieraden met blauwe stenen. Bestaande uit een armband, een hanger met collier en een ring. Allen gemaakt uit witmetaal.
Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.
Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr
A. Schwermann 1909, olieverf op linnen, bergmeer met roeiboot (lucht bijgeschilderd) 27x18cm. Cond.: R
Ro Mogendorff '65 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, kempvis 21x16cm. Cond.: G
Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M
Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G
Oude koperen religieuze plaquette op eikenhout ca. 1920, voorstellend Maria met kindje Jezus en engelen 18x14x3cm. Cond.: G
Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.