Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chin. vaas met onderzetter
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas op houten sokkel met floraal decor, in goede staat 65xø25cm.

2 Geslepen boterstolpen
Resultaat: 275 EUR

Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.

Schilderij, vissersschepen
Resultaat: 275 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, oud Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren 25x20cm. Cond.: G

Gebr. Heubach 7603
Resultaat: 270 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Zwarte zuil
Resultaat: 265 EUR

Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.

2 Zilveren kannen
Resultaat: 260 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U

Ring robijn briljant saffier
Resultaat: 260 EUR

Ring RG 585/000 met robijn saffier en diamant. Fijne ring met drie banden, een met een robijn, een met een diamant en een met een saffier. Naast de middenstenen zitten kleine diamantjes. ca 3.1 gr ø 5...

Noten boekenkast
Resultaat: 260 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Theepotje
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G

Ronde fruitschaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U

Hanger en collier WG Amethist
Resultaat: 250 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met Amethist en Diamant. Hanger, chatelainemodel met 3 peervormige Amethisten, ca 3.0 crt. Verder is de hanger bewerkt met diverse kleine diamantjes, totaal ca 0.05 crt. D...

Pendant, E. Muller 1899
Resultaat: 250 EUR

Twee werken (pendant) van E. Müller 1899, olieverf op linnen, stillevens met fruit en bloemen (1 gaatje) 60x45cm. Cond.: R-G

O. Hartig
Resultaat: 250 EUR

O. Hartig ca. 1940 (Duitse School), olieverf op linnen, naaktmodel met parelketting 45x67cm. Cond.: G

Schilderij, zingende vrouwen
Resultaat: 250 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...

Trumeau
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.

6 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 250 EUR

Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 250 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...

Ivoren beeld, dame
Resultaat: 250 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur voorstellend een Oosterse danseres met floraal decor (top is gelijmd) ca. 1900 H.: 25cm. Cond.: R-G

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G