Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chin. vaas met onderzetter 6320
Chin. vaas met onderzetter

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2 Geslepen boterstolpen 19
2 Geslepen boterstolpen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij, vissersschepen 1259
Schilderij, vissersschepen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gebr. Heubach 7603 3000
Gebr. Heubach 7603

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Zwarte zuil 4074
Zwarte zuil

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
2 Zilveren kannen 120
2 Zilveren kannen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ring robijn briljant saffier 332
Ring robijn briljant saffier

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Noten boekenkast 4118
Noten boekenkast

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Theepotje 6206
Theepotje

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Trekpotje, 18e eeuw 6293
Trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ronde fruitschaal 22
Ronde fruitschaal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hanger en collier WG Amethist 107
Hanger en collier WG Amethist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pendant, E. Muller 1899 1197
Pendant, E. Muller 1899

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
O. Hartig 1363
O. Hartig

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, zingende vrouwen 1525
Schilderij, zingende vrouwen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Arabisch geweer 2078
Arabisch geweer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Arabisch geweer 2079
Arabisch geweer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3519
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Trumeau 4009
Trumeau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6 Mahoniehouten stoelen 4037
6 Mahoniehouten stoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4070
Vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kruisvoet kabinet 4170
Kruisvoet kabinet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ivoren beeld, dame 5800
Ivoren beeld, dame

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees bord 6608
Chinees bord

Resultaat:

250 EUR