Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel, gesigneerd en met decor van figuren. Op achterkant kraanvogeldecor (chips bij rand) ø23,5cm. Cond.: R
Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...
Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze secretaire met dik mahoniehout fineer ca. 1760. Mooie vromgeving met mooi binnenleven, helaas zijn diverse restauraties noodzakelijk 108x65x105cm. Cond.: M
Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G
Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...
Bloedkoralencollier, 4 rijen. Collier bestaande uit kleine bloedkoralen met antiek GG 585/000 ovale sluiting met bewerking en mooie GG eindstukken.
Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G
Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...
Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G
Porseleinen pendule op voet ca. 1870 (beschadigd en mist stuk uit voet) 41x16x29cm. Cond.: S
Antieke wekker/pendule schilderijklokje. Gemonteerd in antiek schilderijtje op schildersezel. Voorzien van werkende slinger in paletvorm ca. 1900 27x15x9cm. Cond.: G
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.
Oude Hollandse massief eikenhouten kussenkast met lades en schappen. Belijmd met notenhouten fineer 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel). Mooie kwaliteit met druivenranken 188x60x170cm. Cond.: G
Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.
Groot (antiek?), Perzisch kleed met veelkleurig floraal decor (vrij kaal) 288x405cm. Cond.: R
Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...
Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...
Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G
Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G
Munthanger GG 10 gulden met fijne GG rand 585/000. 10 Guldenmunt, 1877 Willem de derde. ca 7,8 gr
Ring GG 585/000 met Amethist en Briljant. Fijn elegant ringetje met in het midden een hartvormige Amethist, ca 0.40 crt. In de band van de ring zitten 6 kleine diamanten, ca 0.03. crt. ca 3.55 gr ø 54
Horloge GG 585/000 merk Prisma. Horloge, ø 16.3 mm, met GG gevlochten band, breedte 5.7 mm. Mechanisch. ca 15.5 gr lengte 17 cm
Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Ovale rozetring met in het midden een smaragd, ovaal gefacetteerd, 6.0x4.0 mm. Om de smaragd zitten 12 kleine briljanten, totaal ca 0.24 crt W/SI, ø 56 ca 2.3 ...