Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel, gesigneerd en met decor van figuren. Op achterkant kraanvogeldecor (chips bij rand) ø23,5cm. Cond.: R

Snuif tabaksdoos
Resultaat: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Schaakspel
Resultaat: 185 EUR

Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Resultaat: 185 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze secretaire met dik mahoniehout fineer ca. 1760. Mooie vromgeving met mooi binnenleven, helaas zijn diverse restauraties noodzakelijk 108x65x105cm. Cond.: M

Geel trekpotje
Resultaat: 185 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G

Langwerpige doos
Resultaat: 180 EUR

Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 180 EUR

Bloedkoralencollier, 4 rijen. Collier bestaande uit kleine bloedkoralen met antiek GG 585/000 ovale sluiting met bewerking en mooie GG eindstukken.

Zilveren servies
Resultaat: 180 EUR

Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G

Gouden broche, Zeeuwse knop
Resultaat: 180 EUR

Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...

A. v. Gilst, interieur
Resultaat: 180 EUR

Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pendule op voet ca. 1870 (beschadigd en mist stuk uit voet) 41x16x29cm. Cond.: S

Schilderij klokje
Resultaat: 180 EUR

Antieke wekker/pendule schilderijklokje. Gemonteerd in antiek schilderijtje op schildersezel. Voorzien van werkende slinger in paletvorm ca. 1900 27x15x9cm. Cond.: G

Mahonie tafelklok
Resultaat: 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Kussenkast
Resultaat: 180 EUR

Oude Hollandse massief eikenhouten kussenkast met lades en schappen. Belijmd met notenhouten fineer 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel). Mooie kwaliteit met druivenranken 188x60x170cm. Cond.: G

Buffetkast
Resultaat: 180 EUR

Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.

Groot tapijt
Resultaat: 180 EUR

Groot (antiek?), Perzisch kleed met veelkleurig floraal decor (vrij kaal) 288x405cm. Cond.: R

Herend servies, vogels
Resultaat: 180 EUR

Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...

Hanger collier WG parel
Resultaat: 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...

Schuifslot 17e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G

2 Beelden, meisjes op stoel
Resultaat: 175 EUR

Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G

Munthanger 10 gulden
Resultaat: 170 EUR

Munthanger GG 10 gulden met fijne GG rand 585/000. 10 Guldenmunt, 1877 Willem de derde. ca 7,8 gr

Ring GG Amethist Briljant
Resultaat: 170 EUR

Ring GG 585/000 met Amethist en Briljant. Fijn elegant ringetje met in het midden een hartvormige Amethist, ca 0.40 crt. In de band van de ring zitten 6 kleine diamanten, ca 0.03. crt. ca 3.55 gr ø 54

Gouden horloge, prisma
Resultaat: 170 EUR

Horloge GG 585/000 merk Prisma. Horloge, ø 16.3 mm, met GG gevlochten band, breedte 5.7 mm. Mechanisch. ca 15.5 gr lengte 17 cm

Ring brilj./smaragd GG
Resultaat: 170 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Ovale rozetring met in het midden een smaragd, ovaal gefacetteerd, 6.0x4.0 mm. Om de smaragd zitten 12 kleine briljanten, totaal ca 0.24 crt W/SI, ø 56 ca 2.3 ...