Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees bord 6040
Chinees bord

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Snuif tabaksdoos 123
Snuif tabaksdoos

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Schaakspel 2011
Schaakspel

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Mahonie secretaire 4041
Mahonie secretaire

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Geel trekpotje 6300
Geel trekpotje

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Langwerpige doos 42
Langwerpige doos

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier 59
Bloedkoraal collier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren servies 69
Zilveren servies

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden broche, Zeeuwse knop 82
Gouden broche, Zeeuwse knop

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
A. v. Gilst, interieur 1139
A. v. Gilst, interieur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen klok 3517
Porseleinen klok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij klokje 3585
Schilderij klokje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mahonie tafelklok 3595
Mahonie tafelklok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Kussenkast 4026
Kussenkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Buffetkast 4069
Buffetkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Groot tapijt 4528
Groot tapijt

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Herend servies, vogels 6019
Herend servies, vogels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hanger collier WG parel 111
Hanger collier WG parel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Schuifslot 17e eeuw 2349
Schuifslot 17e eeuw

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2 Beelden, meisjes op stoel 5117
2 Beelden, meisjes op stoel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Munthanger 10 gulden 8
Munthanger 10 gulden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ring GG Amethist Briljant 185
Ring GG Amethist Briljant

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden horloge, prisma 230
Gouden horloge, prisma

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ring brilj./smaragd GG 603
Ring brilj./smaragd GG

Resultaat:

170 EUR