Twaalf delen oud plated 20e eeuw: presenteerschalen, sauskom etc. 24x51cm. Cond.: R-G
Uniek antiek Hollands zilveren strooidoosje met deksel en scharnierend 3/4 dekseltje aan de onderkant (zie Wittewaal), MT: Egbertus Tulleners, Leeuwarden, 2e helft 1800, 22xø25mm. ca. 21gr. Cond.: U
Kavel van 13 zilveren en 7 bronzen penningen uit diverse landen Cond.: ZFR
Hanger in de vorm van een notenkraker, verguld met diverse kleuren emaille. 27x15 mm