Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U

4 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G

Zilveren voorsnijcouvert
Startprijs 50 EUR

Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg Biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.

Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G

H. van Tankeren
Resultaat: 100 EUR

H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R

Kubistisch schilderij
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Onbekende meester, flamboyant
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Startprijs 150 EUR

Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G

A. Broekman, eenden
Resultaat: 150 EUR

A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G

Groot zeegezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G

Schilderij, man met boek
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M

Schilderij, man met pijp
Startprijs 50 EUR

Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R

Johan Dijkstra, zittend
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt op stoel 18,5x25cm. Cond.: G

Schilderij, Tonnie Voorn
Resultaat: 70 EUR

Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G

Moolhuizen
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G

E. Umbach
Startprijs 100 EUR

E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G

Stilleven
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G

Jan Kelderman
Resultaat: 30 EUR

Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G