Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Horlogeketting
Resultaat: 45 EUR

Chatelaine zilver 835/000 met gouden detail. Te gebruiken als horlogeketting bestaande uit 4 rijen ketting met in het midden een flexibel gouden detail en aan de uiteinden bewerkte eindstukken en een ...

Ring en broches 2x GG
Startprijs 125 EUR

Ring en twee broches GG 585/000. Een fijne getorste ring, 1.5 mm, met in het midden 3 kleine pareltjes, ø 53, een fijne staafbroche met in het midden een smaragd geslepen smaragdje, 2.3x2.7mm, aan de ...

Haardstel met kolenbak
Startprijs 40 EUR

Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.

2 Bierkruiken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G

Mengersgereuth
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R

2 Vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G

4 Miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U

2x Kathe Kruse (Peter, Martin)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G

Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 475 EUR

Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...

Sleetje
Resultaat: 45 EUR

Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G

2 Empire vazen
Startprijs 100 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

4 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G

Gravure, Leon Schenk
Startprijs 40 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

Statenbijbel, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...

Zilveren voorsnijcouvert
Startprijs 50 EUR

Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg Biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.

Schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.

2 Figuren, Porseleyne Fles
Resultaat: 130 EUR

Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.

Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

Wit marmeren pendule
Startprijs 650 EUR

Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.

Kachel, U Bahn
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.

Tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G