Chatelaine zilver 835/000 met gouden detail. Te gebruiken als horlogeketting bestaande uit 4 rijen ketting met in het midden een flexibel gouden detail en aan de uiteinden bewerkte eindstukken en een ...
Ring en twee broches GG 585/000. Een fijne getorste ring, 1.5 mm, met in het midden 3 kleine pareltjes, ø 53, een fijne staafbroche met in het midden een smaragd geslepen smaragdje, 2.3x2.7mm, aan de ...
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R
Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G
Vier zilveren miniaturen: 1x egel, 2x schildpadden en 1x wastobbe (1x 835/000 en 3x 925/000), samen ca. 42gr. Cond.: U
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G
Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...
Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...
Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg Biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.
Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.
Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.
Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.
Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.
Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G