Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G
Bijzonder driedelig zilveren tafelstuk ingelegd met spiegels, bestaande uit een ovaal middenstuk op vier acanthuspootjes met twee gecontourneerde aanzetstukken op pootjes. Geheel rondom versierd met g...
Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.
Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Entouragering met in het midden een smaragd, ø 8.75 mm, met insluitsels. Om de smaragd zit een rand met 14 briljanten, 0.02-0.04 crt per steen.ø 55 ca3.4 gr.
Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met bovenop een vierkant met in het midden een kleine wat platte parel, ø 5.3 mm. Om de parel zit een vierkante rand met 12 diamanten, met een oud slijpsel ...
Rijring WG 585/000 met 3 diamanten. Wat hoogoplopende ring, met 3 mooie briljanten, ca 0,15 crt per steen, gezet in royale chatons. ca 3,4 gr ø 57
Ring, GG 585/000 met barnsteen. Royale ring met ovale barnsteen, 19x9 mm, met brede rand, strak model. Aan de ring zit een brede band. ca 10 gr ø 55
Antieke ring GG 585/000 met diamanten. Antieke ring ca 1920 met in het midden een rondje met daarin 8 diamanten gezet versierd met WG rand, ø 13 mm. ca 3.2 gr ø 51
Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...
Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...
Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.
Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U
Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G
Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U
Hanger GG 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en daaromheen een geschulpte rand. Grootte 17 x 22 mm. ca 3.9 gr
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met ovale granaat gezet in een geschulpte rand. Grootte 15x20 mm. ca 5.1 gr ø 51
Oorhangers GG met granaat en diamant. Brisures, rozetmodel met aan de voorzijde een ovale Granaat, totaal ca 0.80 crt met een rand met diamanten, totaal ca 0.13 crt. Grootte rozet 9.3x7.4 mm. ca 2.9 g...
Collier parel met granaat met groot GG slot met granaat. Collier 4 rijen granaat, 3.5 mm, zoetwaterparel, 7 mm, om en om bevestigd aan een mooie ronde GG sluiting , ø 27.2 mm, met filigrain bewerkin...
Armband 3 rij zoetwaterparel met GG sluiting met Granaat. Armband met fijne zoetwaterparels, ø 5.4 mm, 3 rijen bevestigd aan mooie bewerkte GG eindstukken. De sluiting is rond met in het midden een gr...
Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...
Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met grote ovale granaat met daaromheen een rand met 16 granaten in gladomzetting gezet. Grootte bovenzijde ring 21.5x26.5 mm. ø 60 mm ca 9.0 gr
Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...
Broche GG 585/000 19e eeuw met granaat. Ronde broche , ø 34 mm, met in het midden een gefacetteerde granaat, ø 12 mm, met daaromheen een bewerking met filigrain, knoppen en schildjes. ca 8.7 gr