Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Armstoel, 18e eeuw 4015
Armstoel, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Deurklopper 2486
Deurklopper
Startprijs 90 EUR
2 Kantonese borden 6412
2 Kantonese borden
Startprijs 50 EUR
Eiken tweedeurs kast 4033
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR
24 Flessen rode wijn 2503
24 Flessen rode wijn
Startprijs 100 EUR
5 Kop, 3 schotels 6429
5 Kop, 3 schotels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Grenen commode 4050
Grenen commode

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voltaire 4067
Voltaire

Resultaat:

100 EUR

Grote vaas, Fam. Verte 6492
Grote vaas, Fam. Verte
Startprijs 250 EUR
Divers jade 6012
Divers jade
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Mahoniehouten spiegel 4084
Mahoniehouten spiegel

Resultaat:

30 EUR

Hollandse bakbarometer 2241
Hollandse bakbarometer
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Louis Seize stijl spiegel 4101
Louis Seize stijl spiegel

Resultaat:

30 EUR

Secretaire 4117
Secretaire
Startprijs 120 EUR
Verkocht
3 Knopstoelen 4134
3 Knopstoelen

Resultaat:

25 EUR

Hoek speeltafeltje 4151
Hoek speeltafeltje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Commode 4168
Commode

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6 Kuifstoelen 4181
6 Kuifstoelen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Kabinet 4198
Kabinet

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Tapijt 4514
Tapijt

Resultaat:

60 EUR

Tapijt 4531
Tapijt
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Maria + Petrus 5008
Maria + Petrus

Resultaat:

225 EUR