Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plated + zilver
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G

Zilveren oorhangers
Resultaat: 30 EUR

Oorhangers, zilver 835/000, in Oosterse stijl. Oorhangers met bloembewerking en onderaan een soort kooitje met veel kleine hangertjes. Lengte 45 mm, ca 13 gr

Lot divers
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse sieraden en horloges, bestaande uit o.a. 4 horloges, 5 armbanden, een ring oorknoppen, en een hanger, oorhaken, een ring en 4 kettingen.

Zilveren notenkraker
Resultaat: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Collier ruwe diamant en parel, zwart
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Olielampje + Portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren olielampje (6cm.) 835/000 en een petit-point beursje met zilveren beugeltje (6,5cm.) Cond.: U

Ring zilv.rob/smar/saf/markasiet
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 met robijn, saffier, smaragd en markesiet. ø kop van de ring 18 mm. ca 5.1 gr ø 62

Streng parels
Resultaat: 30 EUR

Streng grijze cultive parels. Streng met grijze parels, ø 7 mm, mooi rond met weinig oneffenheden. Lengte 41 cm

Ring rozenkwarts/bergkristal
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 met bergkristal en rozenkwarts. Ring met een grote rozenkwarts cabouchon, 18x13mm met daaromheen bergkristal navettes. Grootte kop van de ring 25x21mm. ca 7.3 gr ø 56

5 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

Kavel Zeeuwse knop
Resultaat: 30 EUR

Lot met sieraden met Zeeuwse knoppen bestaande uit een hanger, een broche met een dubbele knop, een kleine broche met drie kleine knoppen, een ring en een armband met vijf knoppen, lengte 19 cm, ca 27...

Zilveren miniatuur, muzikant
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd

Zilveren miniatuur, loopfiets
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.

Manchetknopen
Resultaat: 30 EUR

Manchetknopen, 3 paar met parelmoer, onedel.

3 Plated strooiers
Resultaat: 30 EUR

Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G

Lot strass
Resultaat: 30 EUR

Lot strass met 2 horloges, 2 parelsnoeren 2 broches, 2 sjaalklemmen en een haarschuif.

3-Delige tafelset
Resultaat: 30 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Schilderij Diepeveen, 30x30
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Wolfgang Oppermann
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G

Felix Albrecht
Resultaat: 30 EUR

Felix Albrecht 69 (Duitse School), prent op papier, spotprent veilingmeester met kar 31x15cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Houtsnede ca. 1920 (onduidelijke signatuur, Martin ....), houtsnede op papier 31x56cm. Cond.: G

Jan Kelderman
Resultaat: 30 EUR

Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G

Herenportret
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G

Schilderij, man in boot
Resultaat: 30 EUR

J. Faber ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser 50x70cm. Cond.: G

Italiaanse school
Resultaat: 30 EUR

Franco Ruggiero (Italiaanse School), olieverf op paneel, kustgebied met ruïne 48x33cm. Cond.: G

Ongesigneerd, soldaat
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een bepakte soldaat 24x33cm. Cond.: G

Houtsnede, Rachwitz
Resultaat: 30 EUR

Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G

Dieperink, strand
Resultaat: 30 EUR

H. Dieperink, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met vissersvolk 28x20cm. Cond.: G

Zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R

Ikoon
Resultaat: 30 EUR

Ikoon ca. 1900 van Maria met kind in goede staat 15,5x12cm.

Jugendstil lamp ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Originele messing Art Deco tafellamp ca. 1920 in goede staat 54xø30cm.

Hang petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke Historisme majolica hang petroleumlamp, oliereservoir is niet origineel 1 arm gerepareerd 60xø45cm. Cond.: R

Lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing hallamp met facetgeslepen mat glas (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 43xø19cm.

Petroleumstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.

Chinese bronzen console
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Chinese bronzen console-voet 20x35x35cm. Cond.: G

2 Messing engelen
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G

3 Delen met brons
Resultaat: 30 EUR

Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G

Wandconsole
Resultaat: 30 EUR

Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G

5 Delen koper, haard
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen koper voor de haard o.a; 2 haardbokken, 1 schep, 1 tang, 1 front (bewerkt) 21-105cm. Cond.: G

3 Barok kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke tinnen barok kaarskandelaars ca. 1800 in goede staat 16-18cm.

Schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.

Koperen gordijnstangen
Resultaat: 30 EUR

Lot van 5 antieke koperen gordijnstangen ca. 1900 met accessoires 180-200cm. Cond.: G

Kris, Indonesië
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in goede staat 38cm.

Engels meetlint
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.

Lampje met prismen
Resultaat: 30 EUR

Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.

Lamp
Resultaat: 30 EUR

Kleine oude kristallen plafondlamp ca. 1940 in goede staat 35xø19cm.

Stormlamp + scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke messing petroleumlampen ca. 1900: 1x stormlamp en 1x lamp met hengsel 26-33cm.

Klokkenstolp, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp in goede staat 55x33x17cm.

Beschilderde fles
Resultaat: 30 EUR

Oude beschilderde glazen fles met dorpsgezicht 1e helft 20e eeuw 60xø33cm. Cond.: G

6 Wandelstokken
Resultaat: 30 EUR

Zes oude/antieke wandelstokken 1e helft 20e eeuw met handvaten van hoorn, plated en hout 80-95cm. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 30 EUR

Zes antiquarische boeken "Geschiedenis der Wereld in woord en beeld" door uitgeverij Olanda 1928. Met lederen band in goede staat 23x17x3cm.

Koperen blaker
Resultaat: 30 EUR

Messing blaker 19e eeuw met lontknipschaar in goede originele staat 14x17x18cm.

Car Hood, Dodge Royal
Resultaat: 30 EUR

Amerikaanse "Hood ornament" van een Dodge Royal '54 in originele goede staat (lichte oxidatie) 35x3,5x8cm. Cond.: G

Ovale houten bak
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke houten waterhaal-bak met ijzeren ring voor waterput ca. 1900 46x50x40cm. Cond.: G

Plaquette intarsia
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerde plaquette, pallisander met intarsia 20e eeuw met een bijbelse voorstelling 32,5x19,5cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Aparte plafondlamp gemaakt van diverse kunstglazen plaquettes, ca. 1960, 29xø 40cm., Cond.:G 2 met breuk.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.

2 Kandelaren, boedha
Resultaat: 30 EUR

Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G

Documenten kistje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G

Eiken bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G

3 Flessen rode wijn
Resultaat: 30 EUR

Drie flessen rode wijn Chateau du Val d'or: St. Amilian Grand Cru 1996

Zilveren 2,5G 1872
Resultaat: 30 EUR

Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1872 Cond.: ZF

Zilveren kwartje 1825U
Resultaat: 30 EUR

Zilveren kwartje (25 cent) koning Willem I 1825U Cond.: ZF

Zilveren 2,5G 1870
Resultaat: 30 EUR

Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1870 Cond.: ZF-

Zilveren 2,5G 1874
Resultaat: 30 EUR

Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1874 Cond.: ZF

Zilveren 10Cent 1895
Resultaat: 30 EUR

Zilveren dubbeltje (10 cent) Wilhelmina lang haar 1895 Cond.: ZF

Zilveren 25 cent 1897
Resultaat: 30 EUR

Zilveren kwartje (25 cent) lang haar 1897 Cond.: ZF

Zilveren 25 cent 1901
Resultaat: 30 EUR

Zilveren kwartje (25 cent) Wilhelmina lang haar 1901 Cond.: FR

Zilveren 1/2 G 1907
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 1/2 gulden Wilhelmina 1907 Cond.: ZF

Zilveren gulden 1897
Resultaat: 30 EUR

Zilveren gulden Wilhelmina 1897 Cond.: ZF

Doosje, ca. 200 kaarten
Resultaat: 30 EUR

Kavel met ca. 200 diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland

Verzameling postkaarten
Resultaat: 30 EUR

Verzameling oude postkaarten (Holland, Duitsland etc.), vooroorlogs in boek 6x12x19cm. Cond.: G

Album Postzegelboekjes NL
Resultaat: 30 EUR

Album postzegelboekjes Nederland (combinaties)

Divers oud speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel oude poppen etc. 20e eeuw o.a: Celluloid, gummi, kunststof en porselein. Bevat 9 poppen en 2 Teddy's (o.a: Fancy Dolls en Koenig & Wernicke) 18-80cm. Cond.: R-G

Vintage Barbie
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame oude Barbie pop, gemerkt Midge TM Barbie R.C. Mattel 1958 patented. In goede originele staat 30cm.

Steiff ezel
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Steiff ezel (met knop in oor) 2e helft 20e eeuw in goede staat

Gama
Resultaat: 30 EUR

Gama 280 speelgoed kraan gemonteerd op een truck ca. 1950-1960. In redelijk tot goede staat (bespeeld) 42x23x10cm.

Uurwerk met marmer
Resultaat: 30 EUR

Antiek Frans 8-daags uurwerk met halfuur-slag, compleet met slinger ca. 1900, 12x17x14cm. Cond.: G

Mahoniehouten spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R

Noten nachtkastje
Resultaat: 30 EUR

Antiek nachtkastje met marmeren blad en notenfineer front ca. 1900 80x40x38cm. Cond.: G

2 Spiegels
Resultaat: 30 EUR

Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G

Louis Seize stijl spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 30 EUR

Goudkleurige spiegel met facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x74cm.

Italiaanse theetafel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G

Stoel, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed rood/blauw etc. in goede staat 200x130cm. Cond.: G

2x Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Twee kleine oude Perzische kleden 90x62cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed, creme/bruin 128x77cm. Cond.: G

Galle vaasje
Resultaat: 30 EUR

Oud glazen vaasje, gesigneerd Gallé (1mm chip) 9,6xø4,3cm. Cond.: R