Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Göhring
Resultaat: 20 EUR

Göhring 1912 (Duitse School), houtskool op papier, mannelijk naakt 40x56cm. Cond.: R

Ets, P.A. Nijgh
Resultaat: 20 EUR

P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G

2 Modeprenten
Resultaat: 20 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Schilderij, Neuhausen
Resultaat: 20 EUR

Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R

Franse mode-gravures
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G

Schilderij, A. Sap
Resultaat: 20 EUR

A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G

Schilderij, zonnebloem/meloen
Resultaat: 20 EUR

Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G

Gravure/ets D.N. Chodowiecky
Resultaat: 20 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G

Hollandse gravure, Westmaas
Resultaat: 20 EUR

Hollandse 18e eeuwse gravure op papier, "Vaderlanders dit tafereeltjes van Westmaas, herinnere in wat het dorpjen heeft geleden sedert eeuwenlang tot nu. Vuur en water deeden 't zuchten thans verrijst...

Schilderij, J. Varly
Resultaat: 20 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

2 Jugendstil dienbladen
Resultaat: 20 EUR

Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.

Indonesische kris
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G

4 Tinnen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G

5 Delen tin/messing
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen messing en tin 18e-19e eeuw; 2x tinnen borden London en monogram ø21cm. , 1x messing Jugendstil kandelaar ca. 1900 met bladmotief 8x17x13cm, 2x messing kandelaar ca. 1800 (beschadigd) 19x11...

Haardscherm
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.

Boek, ANWB 1926
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G

Zijde kunst
Resultaat: 20 EUR

Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G

2 Gegraveerde vensters
Resultaat: 20 EUR

Twee oude mat gegraveerde glazen vensters met houten omlijsting 1e helft 20e eeuw 53x48x50cm. Cond.: G

Duitse steengoed kruik
Resultaat: 20 EUR

Duitse steengoed kruik ca. 1800 in goede staat 44xø23cm.

Lampje
Resultaat: 20 EUR

Oud tafellampje met geslepen glazen kap en glazen pegels. Compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw 38xø15cm. Cond.: G

2 Wortelnoten lijsten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude wortelnoten lijsten met Empire stijl prenten 60x33cm. Cond.: R-G

5 Delen messing
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen oud/antiek messing: 1x ketel, 1x koffiemolen, 1x snotneus, 1x koffiekan en 1x bloempot 10-33cm. Cond.: G

Koffer + tablet
Resultaat: 20 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met Art Deco presenteertablet met achterglas-schildering. gesigneerd Polma of Tolma? ca. 1930 in goede staat 41-60cm.

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud koper: 2x ketel Oosters en 1x vaas Oosters 22-26cm. Cond>: G

3 Delen Aziatica
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinese bureauaccessoires 1e helft 20e eeuw; 1x inktpotje rondom bewerkt met diverse decors van koper ca. 1900, 1x lakwerk cassette (bovenin een kompas) en 1x koperen briefopener (bewerkt) 6...

Mahonie barometer
Resultaat: 20 EUR

Barometer ca. 1930 van mahoniehout en Duits opschrift in goede originele staat 40x19x6cm.

3 Delen brons
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.

5 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen 19e eeuw; 1x weegschaal met gewichten, 3x strijkijzer en 1x blaasbalg 8-63cm. Cond.: G

Stofzuiger + stormlamp
Resultaat: 20 EUR

Oude stofzuiger en stormlamp 1e helft 20e eeuw; 1x stofzuiger, compleet met verlengstukken, gemerkt EMO Basto Dordrecht (bakeliet) 48xø20cm. en 1x gaslamp, geëmailleerd en gemerkt "standard" 31xø25cm....

Tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken tabakspot Varinas en gemerkt Oldenkott ca. 1900 met koperen deksel 30xø19cm.

5 Diverse stockboeken
Resultaat: 20 EUR

Vijf stockboeken met diverse landen, gestempeld en postfris waaronder Nieuw Guinea Untea postfris.

Album Nieuw Zeeland
Resultaat: 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Nieuw Zeeland met ca. 700 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30,5x23,5x2,5cm. Cond.: R-G

Album, België
Resultaat: 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 1400 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x23x2,5cm. Cond.: R-G

Album Zwitserland
Resultaat: 20 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Zwitserland met ca. 800 zegels, gestempeld 31x22,5x1,5cm. Cond.: R-G

Album Vaticaan
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Vaticaan met ca. 350 verschillende zegels.

Album Griekenland / Kreta
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.

Paard, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R

3 Stoeltjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G

ATC Mustang
Resultaat: 20 EUR

Blikken Ford mustang van ATC (japan) ca. 1960-1970 in bespeelde staat (deurhendels en delen op de motorkap missen) 28x9x8cm.

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw. In goede staat 55x23x18cm.

2 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G

Eiken hoekstoel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.

Kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud zijde kleed met floraal decor in goede staat 98x93cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud grofgeknoopt Perzisch kleed in de tinten rood/bruin/blauw/zwart 121x80cm. Cond.: G

2 Perzische kleden
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische kleden in goede staat 130x75cm. en 90x148cm.

Antieke wijnkoeler
Resultaat: 20 EUR

Glazen 19e eeuwse wijnkoeler met gouddecor 17xø15cm. Cond.: G

Glazen groene bokaal
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen roemer wijnglas met geëmailleerd decor ca. 1890, voorstellend ridder met lans (Duitsland) in goede staat 27xø14cm.

Art Deco schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.

Serviesgoed, wedgwood
Resultaat: 20 EUR

Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...

Porseleinen hangbak
Resultaat: 20 EUR

Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G

11 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G

2 Delen Makkum
Resultaat: 20 EUR

Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G

Meissen ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R

3 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G

Aardewerk tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.

3 Platelen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G

4 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G

Zaanse klok
Resultaat: 18 EUR

Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.

Slavenband, Esprit
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 merk Esprit. Platte slavenband, 7 mm, met aan de bovenzijde een scharnier. De armband is gematteerd. 60x53 mm ca 16.5 gr

Slavenbanden zilver
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr

Lot Blauw
Resultaat: 15 EUR

Lot sieraden met blauwe stenen. Bestaande uit een armband, een hanger met collier en een ring. Allen gemaakt uit witmetaal.

Zilveren portemonnee
Resultaat: 15 EUR

Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr

A. Schwermann 1909
Resultaat: 15 EUR

A. Schwermann 1909, olieverf op linnen, bergmeer met roeiboot (lucht bijgeschilderd) 27x18cm. Cond.: R

Ro Mogendorff, kempvis
Resultaat: 15 EUR

Ro Mogendorff '65 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, kempvis 21x16cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M

Tinnen schaal, A'damse school
Resultaat: 15 EUR

Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G

Plaquette Maria
Resultaat: 15 EUR

Oude koperen religieuze plaquette op eikenhout ca. 1920, voorstellend Maria met kindje Jezus en engelen 18x14x3cm. Cond.: G

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.

Hoeden kapstok
Resultaat: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G

Joodse kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.

Diverse munten
Resultaat: 15 EUR

Kavel diverse oude geldstukken 20e eeuw o.a: Duitsland, Nederland, DDR, Engeland etc. Cond.: G

Album België
Resultaat: 15 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 800 zegels, gestempeld 30,5x23x2cm. Cond.: R-G

Album Joegoslavië / Albanië
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.

Zaanse klok
Resultaat: 15 EUR

Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R

Art Deco beeld, meisje
Resultaat: 15 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...

2 Groene schalen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.

Delftse snavelkan
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 15 EUR

Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.

2 Borden, Regout
Resultaat: 15 EUR

Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G

4 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Hollands aardewerk; 1x kastkom Societe ceramique Maastricht, decor Canton, 1x Gouda Plateel schenkkannetje, decor Regina Irene (floraal decor), 2x kop&schotels P. Regout & Co Maastri...

Ongesigneerd landschap met kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, landschap met kerktoren

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 10 EUR

-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.

Album Verenigde Naties
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.

Album Tsjechoslowakije
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.