Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring smaragd briljant
Resultaat: 350 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Entouragering met in het midden een smaragd, ø 8.75 mm, met insluitsels. Om de smaragd zit een rand met 14 briljanten, 0.02-0.04 crt per steen.ø 55 ca3.4 gr.

Broodschaal
Resultaat: 350 EUR

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 350 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...

Hans Bulder
Resultaat: 350 EUR

Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G

Jan Cossaar
Resultaat: 350 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 39x29cm. Cond.: G

Zilveren tafelbel
Resultaat: 340 EUR

Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G

Ketting met hanger
Resultaat: 330 EUR

Choker GG 585/000 met robijn en zirconia. Ovaal Gourmetcollier met in het midden een stuk in de vorm van een halve maan met een peervormige Robijn en een rand met zirconia's , pave gezet.. Breedte col...

Russische School?
Resultaat: 330 EUR

Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G

Vaas met deksel
Resultaat: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R

Belgische plank barometer
Resultaat: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G

6 Stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zes originele Loyd Loom stoelen met rieten zittingen en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x60x44cm.

5 Schotels, drakendecor
Resultaat: 325 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G

Plaatarmband GG NW
Resultaat: 320 EUR

Plaatarmband GG 585/000 met figaroschakel. Brede armband, 5.8 mm, met plaat, 40x9 mm. De armband is voorzien van een karabijnsluiting. Lengte 24 cm, ca 23 gr

Brilj.ring GG
Resultaat: 320 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Wat bredere GG ring met aan de bovenzijde een opstaand rondje met daarin diverse briljanten pave gezet. Totaal ca 0.57 crt J/SI ø 51 ca 6.7 gr

Creolen GG briljant
Resultaat: 320 EUR

Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een verticale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...

Ring parel en briljant
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met bovenop een vierkant met in het midden een kleine wat platte parel, ø 5.3 mm. Om de parel zit een vierkante rand met 12 diamanten, met een oud slijpsel ...

Ring GG granaat
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met grote ovale granaat met daaromheen een rand met 16 granaten in gladomzetting gezet. Grootte bovenzijde ring 21.5x26.5 mm. ø 60 mm ca 9.0 gr

Collier, 3-rij bloedkoraal
Resultaat: 300 EUR

Drie strengs geknoopt bloedkoralen collier (topmodel rond ca. 6mm., lengte ca. 36cm.) met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal.

Soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U

Zilveren suikerschaal
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Bloedkoraalcollier
Resultaat: 300 EUR

Bloedkoraalcollier met GG 585/000 sluiting. Verlopend collier van mooie ronde bloedkoralen.L.37.5cm.

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G

Frits Du Mes
Resultaat: 300 EUR

Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Resultaat: 300 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Gouache, Jan Sierhuis
Resultaat: 300 EUR

Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G

Blikken auto
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R

Eikenhouten bureau
Resultaat: 300 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met 9 lades (3-delig). Originele sloten en beslag. Geheel in zeer goede staat 75x62x107cm.

Notenhouten tafel, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Notenhouten 18e eeuwse baroktafek met getorste poten, onderling verbonden met voetrust en lade. geheel in goede en originele staat 75x62x103cm.

Grunder 2-deurskast
Resultaat: 300 EUR

Grote Duitse Grunderzeit notenfineer met wortelnoten uitneembare linnenkast met lades en schappen ca. 1880. In zeer goede originele staat 204x137x62cm.

Klein kastje, beschilderd
Resultaat: 300 EUR

Beschilderd 19e eeuws kabinetje met bosnimfen en landschapsdecor ca. 1870. Zijkanten ook beschilderd en gebogen 66x32x13cm. In goede originele staat

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Biedermeier vitrine opstand kast ca. 1870 met uitklapbare schrijflade in goede originele staat 220x47x117cm.

Beeld, houten beer
Resultaat: 300 EUR

Houtgestoken beer op bol (eikenhout) ca. 1900 in goede staat 33x20x11cm.

Schaal Fam Verte
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel 19e-20e eeuw met krijgers in landschapsdecor. Verso gesigneerd in zeer goede staat 6,5xø39,8cm.

5 Kang Xi schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf gedetailleerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met diverse geisha's en kinddecor. Verso gesigneerd ø10,2cm. Cond.: G

Vaas, theeglazuur
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø13cm.

3 Schaaltjes, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met figurendecor (geisha met kind). Allen in goede staat ø10,5cm.

Plaquette Fam Rose
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

2x Gouden 10G
Resultaat: 285 EUR

Twee munten, gouden tientjes 1925-1932 Wilhelmina kort haar 4e type Cond.: ZFR ca. 6,72gr.

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Yxing trekpotje, tekst
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G

Chin. vaas met onderzetter
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas op houten sokkel met floraal decor, in goede staat 65xø25cm.

2 Geslepen boterstolpen
Resultaat: 275 EUR

Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.

Schilderij, vissersschepen
Resultaat: 275 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, oud Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren 25x20cm. Cond.: G

Gebr. Heubach 7603
Resultaat: 270 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Zwarte zuil
Resultaat: 265 EUR

Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.

2 Zilveren kannen
Resultaat: 260 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U

Ring robijn briljant saffier
Resultaat: 260 EUR

Ring RG 585/000 met robijn saffier en diamant. Fijne ring met drie banden, een met een robijn, een met een diamant en een met een saffier. Naast de middenstenen zitten kleine diamantjes. ca 3.1 gr ø 5...

Noten boekenkast
Resultaat: 260 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Theepotje
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G

Ronde fruitschaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U

Hanger en collier WG Amethist
Resultaat: 250 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met Amethist en Diamant. Hanger, chatelainemodel met 3 peervormige Amethisten, ca 3.0 crt. Verder is de hanger bewerkt met diverse kleine diamantjes, totaal ca 0.05 crt. D...

Pendant, E. Muller 1899
Resultaat: 250 EUR

Twee werken (pendant) van E. Müller 1899, olieverf op linnen, stillevens met fruit en bloemen (1 gaatje) 60x45cm. Cond.: R-G

O. Hartig
Resultaat: 250 EUR

O. Hartig ca. 1940 (Duitse School), olieverf op linnen, naaktmodel met parelketting 45x67cm. Cond.: G

Schilderij, zingende vrouwen
Resultaat: 250 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...

Trumeau
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.

6 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 250 EUR

Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 250 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...

Ivoren beeld, dame
Resultaat: 250 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur voorstellend een Oosterse danseres met floraal decor (top is gelijmd) ca. 1900 H.: 25cm. Cond.: R-G

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G

Schild + Speer
Resultaat: 245 EUR

Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.

Getorste armband met opaal
Resultaat: 240 EUR

Getorste slavenband, GG 585/000 met opaal en briljant. Fijne getorste slavenband, 3.7 mm, met in het midden een rozet met een opaal en een rand van diamanten met een oud slijpsel, ø rozet 11 mm. De ar...

Bloedkoralensnoer
Resultaat: 240 EUR

Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.

Ikoon
Resultaat: 240 EUR

Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G

Stoelklok
Resultaat: 240 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse stoelklok met bronzen meerminnen. kroon en eiken handgestoken trompet-spelende meerminnen. Handbeschilderde wijzerplaat en uurwerk met wekkerfunctie. Met 3 messing peerv...

Scheerspiegel
Resultaat: 240 EUR

Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.

2 Ivoren beelden
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren bewerkte figuren op houten voet, voorstellend Afrikaanse vrouwen met draagvaas op het hoofd 33-34cm. Cond.: G

Chiffoniere
Resultaat: 234 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.

Tasje beugel haak
Resultaat: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Armband nefriet 3 rij
Resultaat: 230 EUR

Armband met Nefriet met GG 585/000 sluiting met zirconia. Armband, 3 rijen, van gefacetteerde nefrietkralen, ø 6.3, in diverse groentinten met een strakke GG staafsluiting met 2 rijen met zirconia's. ...

Imari tulpenvaas
Resultaat: 230 EUR

Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor 25x16x16cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G

Jan Frank, niemandsverdriet
Resultaat: 225 EUR

Jan Frank ca. 1930 (Jan Frank Niemandsverdriet Java 1885 - Jakarta 1945), olieverf op linnen, stilleven met fruit 38x40cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G

Bank
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe bank ca. 1870 met rode velours stoffering in goede staat 118x155x75cm. Cond.: G

Buffetkast
Resultaat: 225 EUR

Notenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880, notenhout fineer op eiken. In zeer goede originele staat met volle zuilen, snijwerk, origineel beslag en kroon. 247x150x57cm.

Maria + Petrus
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

Bronzen condor
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.

Houten Madonna
Resultaat: 225 EUR

Houtgestoken Madonna 17e eeuw staand op vis 23cm. Cond.: G

Kang Xi schotel
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met decor van interieur met vader en kind. Verso gesigneerd en landschap met vissersbootjes. In de 19e eeuw voorzien van een zilveren beugel ø29cm. Cond.: G

2 Borden, Kang Xi
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...

Collier GG koord gevlochten
Resultaat: 220 EUR

Collier GG 585/000 gedraaid model. Collier gemaakt van 2 gepunnikte colliers gedraaid in elkaar, ø 4 mm ca 16.7 gr lengte 44 cm

Streekbroche met diamant.
Resultaat: 220 EUR

Streekbroche zilver met goud met diamant. GG geschulpte rand met daarin zilveren randen met greinen bewerking en met in het midden een diamant met oud slijpsel, ø 5.5 mm. Groote broche ø 33 mm. De br...

Zilveren pennenhouder
Resultaat: 220 EUR

Zilveren zuilvormige pennenhouder op vierkante voet, 925/000 Bulgari, ca. 345gr. 12xø5,5cm. Cond.: U