Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Karaffen + glazen
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen karaffen met bloemdecor en 6 glazen ca. 1900 20-41cm. Cond.: G

9 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G

Glas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Oude Boheems kristallen beker met decor van goud en bloemen. Gemaakt van geslepen blauw en neutraal glas ca. 1930 14,5xø11cm.

2 Glazen kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen kaarskandelaars met minimale chips 26cm. Cond.: R-G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk 1e helft 20e eeuw: 2x Art Deco vaas (1x bloemdecor, 1x tweekleurig ) en 1x wit opaline glazen vaas (handbeschilderd met bloemen en vogeldecor) 17-25cm. Cond.: G

Glazen inktstel
Resultaat: 30 EUR

Oude Art Deco glazen inktstel met koperen afsluiten ca. 1930 in goede staat 11x23,5x13cm.

2 Delen Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Oud Duits porselein; 1x Meissen schotel met vergulde omranding 20er eeuw, 1x bisquit porseleinen plaquette KPM Koningin Louise 10.03.17476 - 19.7.1810 (L. Posch 1810. (ø19,5-ø8cm.)

2 Poesjes
Resultaat: 30 EUR

Twee keramieken katten, gemerkt W in goede staat 18x9x7cm. Cond.: G

2 Terracotta figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G

11-Delig Limoges servies
Resultaat: 30 EUR

Elf kop & schotels, moccaservies Limoges-Haviland porselein met fijngeschilderd gouddecor en bloemdecor 20e eeuw 4-8cm. Cond.: G

4 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Vier Hollandse 17e-18e eeuwse tegels: 1x putti met boog (gelijmd), 1x landschap met dijk en schepen (goed), 1x man met sabel bij muur (lichte randschade) en 1x man met geweer (lichte randschade) 13x13...

4 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...

Chinees theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.

Servies Almelo
Resultaat: 30 EUR

Hollands koffieservies ca. 1900 met theelicht, gemerkt Fa. Heeringa Almelo met decor van rozen en goud. Bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal, 9 kop & schotels, 3 losse schotels en prac...

Chocoladekan, Thuringen
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen chocoladekan met handbeschilderd decor van bloesems en vogels (chip binnenrand) 20,5x24xø18cm. Cond.: R-G

2x Vaasje, KPM
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen vaasjes, 20e eeuw. Bolle vaas en een vaasje met afbeelding van een vos gesign. U.Poboruy. 8-10cm., Cond.:G

Imari trekpotje
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M

2 Gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse keramieken/porseleinen gemberpotten met rondom landschapsdecor (1x gemerkt). Grijze keramieken gemberpot heeft lichte bovenrand-schade 16,5xø15cm. en 16xø14cm. Cond.: R-G

5 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude Duits porseleinen figuren: 1x zeepaardje (gemerkt AA met kroon), 1x grote vogel Thuringen (beschadigd), 1x kleine vogel Thuringen (beschadigd), 1x Goebel figuur van meisje op hek ca. 1960 (g...

KPM beeld, jongen
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen KPM figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met bloembak 14,5cm. Cond.: G

Royal Albert
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud porselein: 6x kop&schotel Royal Albert ca. 1930 met floraal decor en 2x dekselpotten in de vorm van een koffiepot 6xø9cm. en 9x10x6cm.

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M

3 Delen Boch
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.

Ametist oorst.
Resultaat: 25 EUR

Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr

Zilveren theeduim
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873

Zilveren sierkurk
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U

Lot ringen zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren, 925/000 ringen. Zeven ringen, diverse maten en modellen. ca 32 gr

2 Zilveren kaviaarlepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)

Lot ringen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met vergulde ringen . Lot met 7 verschillende ringen in diverse maten met o.a. zirconia's. De ringen zijn als nieuw.

Ring zilv.zirk./parel
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 met zwarte zoetwaterparel en zirconia's. Ring met bewerkte randen met daarin om en om zirconia's en in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm, ca 7.6 gr ø 57

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.

2 Zilveren kwastlepels
Resultaat: 25 EUR

Stel zilveren (835/000) kwastlepels met getorste stelen en ronde bolle knoppen. Mr. G.C. Reeser - 's Gravenhage anno 1899

18 Franse modegravures
Resultaat: 25 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G

A. Reinders, stilleven
Resultaat: 25 EUR

A. Reinders fecit, olieverf op paneel, 19e eeuws stilleven 30x40cm. Cond.: R-G

Irmi, papegaai
Resultaat: 25 EUR

Irmi '92, litho op papier, papegaaien 70x90cm. Cond.: G

3 Houtsnedes, Jaap Weijand
Resultaat: 25 EUR

Drie houtsnedes van Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1960), houtsnedes op papier, 3 religieuze voorstellingen met figuren 12x13cm. en 20x20cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Resultaat: 25 EUR

Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R

Diverse camera's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse camera's o.a; Kodachrome, Polaroid, Minolta, Kodak etc. 20e eeuw. Totaal 13 stuks Cond.: R-G

Hoek lamp
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse School "hoek-lampenkap" van metaal met stof ca. 1930 (geen lampenvitting) 30x42x25cm. Cond.: G

3 Doosjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....

Diverse oude doosjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G

Goedendag ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve kopie van een 18e eeuws geweer in goede staat 163cm.

7 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.

2 Chinese lakwerk dozen
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese lakwerk opbergkisten ca. 1900 met handgeschilderde vogeldecors (1 doos bevat wit zijden dameshandschoenen 30cm. Cond.: R-G

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen melkbus 1e helft 20e eeuw 55cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 25 EUR

Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R

Electrisch figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude electrische kinetische golfspeler van de firma Bradt (Gordon Bradt) 2e helft 20e eeuw 30x27x12cm. Cond.: G

Schoenpoets kist
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.

3 Messen + speer
Resultaat: 25 EUR

Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R

Divers koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk: 1x roodkoper met geelkoperen doofpot, 1x vijzel en 1x tabaksdoos.

Koperen paraplubak
Resultaat: 25 EUR

Oude kopergeslagen paraplubak 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 62xø21cm.

2 Messing houtbakken
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.

Wand kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Italiaanse vergulde wandkandelaar 20e eeuw in goede staat 50x40x22cm.

2 Wandkandelaars
Resultaat: 25 EUR

Twee grote houtgestoken wandkandelaars (3-arms), bronskleurig 2e helft 20e eeuw 46x32x57cm. Cond.: G

Tuinbeeld, religieus
Resultaat: 25 EUR

Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R

6 Tablets
Resultaat: 25 EUR

Zes oude/antieke presenteertablets; 4x houten (1x Hindelopen beschilderd), 1x taart-presenteertablet ca. 1920 en 1x tinnen presenteertablet 2e helft 20e eeuw 30-57cm. Cond.: G

Borstelset + diversen
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G

Pokenset
Resultaat: 25 EUR

Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.

3 Penningen
Resultaat: 25 EUR

Drie penningen: 1x Jaarpenning 1979 '200 jaar Teyler's stichting' door Francisca Weinberg (Til.p395) - VZ Afbeelding van een ammoniet en pootafdrukken / KZ De beroemde electriseermachine van van Marum...

Keltisch muntje
Resultaat: 25 EUR

Antieke joodse bronzen munt met certificaat van echtheid ca. 40 voor Christus, Yehohanan Hyrcanus II. Gevonden in Jerusalem ø1,5cm. Cond.: G

Album Israël
Resultaat: 25 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Israël met ca. 350 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x1,5cm.. Cond.: R-G

Diverse tinnen soldaten
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude beschadigde tinnen soldaten 20e eeuw

Model Reef
Resultaat: 25 EUR

Metalen stoomwals, model van Reef "100 jarig bestaan 1903-2003" (Reef Oldenzaal). In zeer goede staat met originele doos.

Jones KL44 Crane
Resultaat: 25 EUR

Oude speelgoed kraan ca. 1950-1960, "Jones KL44 crane" in redelijk tot goede staat 53x14x19cm.

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.

3 Knopstoelen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.

Ovale tafel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.

Etagere kastje
Resultaat: 25 EUR

Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten blauwgroen/rood etc. 128x86cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed in redelijke staat 151x95cm.

Beeldje, vrouw op steen
Resultaat: 25 EUR

Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 25 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha figuur 20e eeuw in goede staat 21cm.

10 Glazen, verguld
Resultaat: 25 EUR

Tien oude Art Deco glazen met gouddecor (haarscheur) 5xø10cm. Cond.: R-G

4 Glazen schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Vier oude mondgeblazen glazen amuse schaaltjes (draadjesglas) in de kleuren violet, blauw, geel en oranje ca. 1960 3xø12cm. Cond.: G

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 25 EUR

Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R

Glas-schaal, VSL
Resultaat: 25 EUR

Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G

2 Antieke glazen
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G

Copier asbak
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.

2 Delen ivoor
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek ivoor; 1x visitekaartenhouder (helft mist) China, zeer gedetailleerd 10x7,3x1cm. en 1x brievenopener 16x2cm. Cond.: R

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Leuke Jugendstil porseleinen bolvaas ca. 1900 met waterlelie en kraanvogeldecor (2-dimensionaal, ongemerkt) 9xø10,5cm. Cond.: G

Bord, gouddecor
Resultaat: 25 EUR

Grote sierschotel met gouddecor ca. 1900. Decor van bloemen en figuren, gemerkt prov. sale. E.S. ø28,5cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Zuid-Holland plateel, decor D'oranjeboom bloeit voort 30 april 1909 (oude haarlijn in beker) 9xø8cm. en ø25,5cm. Cond.: R-G

2 Kutani vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani pijpvaasjes (gesigneerd); 1x groot met vlinderdecor en 1x klein met bloesem- en vogeldecor 11,5-18cm. Cond.: G

Celadon vaas op sokkel
Resultaat: 25 EUR

Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.

2 Borden
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.

Divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Divers antiek porselein en aardewerk o.a: 1x Chinees porselein vaas ca. 1930, 2x Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900 met figurendecor, 2x Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met coulissendec...

2 Chinese vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese vazen; 1x knobbelvaas celadon met cracele glazuur en 1x porseleinen pijpvaas met aparte glazuur 1e helft 20e eeuw 12,5-16cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G

Servies, Booths Flora Dora
Resultaat: 21 EUR

Oud keramieken servies ca. 1920 gemerkt Booths Flora Dora met goud- en floraal decor met rocailles. Bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en kom (tuit heeft chip) 9-23cm. Cond.:...

Djokja armband
Resultaat: 20 EUR

Brede klemband, zilver 835/000, Djokja. Brede bewerkte klemband, 42 mm, met geoxideerde bewerking. 65x50 mm. ca 33,9 gr

Diverse haarspelden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse spelden. Bestaande uit zilveren haarspelden, een paar zilveren oorclips en 3 zilveren broches, met filigrainbewerking. ca 50 gr.

Ring zilv. amazoniet/wit topaas
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 met Amazoniet. Gerhodineerde ring met een cabouchon Amazoniet, 16x12 mm, met aan de zijkanten diverse witte topazen. ca 6 gr ø 56

Diverse grafieken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G