Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen engel met bakje
Resultaat: 65 EUR

Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G

4 Meissen dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse Meissen porselein dekseldoosjes met blauwe bloemen decors en gouddecor ca. 1980 7-9cm. Cond.: G

Helm, keramiek
Resultaat: 60 EUR

Historisme stijl terracotta wit geglazuurde helm met putti en paard 20e eeuw, paardemaan is gelijmd 37x33x27cm. Cond.: R-G

4 Beelden, Russische honden
Resultaat: 60 EUR

Vier oude keramieken geglazuurde honden: 2x Afghaanse windhonden, gemerkt Rusland, 1x poedel Rusland en 1x Collie (ongemerkt) 14-22cm. Cond.: G

3 Chinese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Chinees porselein 18e-19e eeuw: 1x schotel met landschapsdecor en geschulpte rand en 2x kleine schoteltjes met decor van zeegezicht 8-ø12cm. Cond.: G

2 Vazen, Delfts blauw
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Delfts blauwe vazen Boch (groot) en Petrus Regout Maastricht ca. 1900 36-47cm. Cond.: G

Rode Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote oude gesigneerde Chinese rood geglazuurde vaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 35xø17cm.

2 Leeuwen kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve keramieken leeuwen met bronzen kandelaren en bronzen voet met porseleinen bloemen (1x chip), 2e helft 20e eeuw 32x30x18cm. Cond.: R-G

4 Porseleinen beelden
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren: 1x paardenkoppel cam 1980 Thüringen (goed), 1x Clown Meissen (goed), 1x poes op bal (Rosnethal (Beschadigd), 1x meisje Hutschenreuther (goed) 6-28cm. Cond.: R-G

Pors. voet, ramskoppen
Resultaat: 50 EUR

Grote porseleinen voet met vergulding en ramskoppen, 19e eeuw, 18.5x23x20cm., Cond.:G

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotels (gemerkt), heeft beschadigingen/haarscheur Cond.: M-R

4L kruik, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Steengoed 4 liter kruik 19e eeuw in zeer goede staat 41xø23cm.

2 Goebel hondjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duits Goebel honden van keramiek 20e eeuw: 1x rookverdrijver (Teckel met glazen ogen en 1x Highland Terrier 15-22cm. Cond.: G

Diverse bodemvondsten
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel antieke bodemvondsten o.a: olielampjes, zalfpotjes, metalen gewicht, slijpsteen, Romeins glas, Amfora, been etc. Totaal 18 delen Cond.: R-G

2 Plateel borden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Zuid Holland plateel schotels Koninklijke plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda ø26cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas KangXi. Gemerkt en geheel met decor van draken 30xø12cm.

2 Beelden, poedel
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude porseleinen poedels: 1x wit, gemerkt made in Bohemia en 1x grijs (onduidelijk gemerkt) 20-30cm. Cond.: G

2 Italiaanse vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Italiaanse Fayence vazen in renaissance stijl en met gouddecor "Robbia Gualda Tadino" 20e eeuw 25cm. Cond.: G

Beeld, Barsoi
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Duitse keramieken figuur van Sitzendorf nr. 38055, voorstellend 2 windhonden. 30x22x12cm. Cond.: G

Divers Chin. porselein
Resultaat: 50 EUR

Kavel divers Chinees porselein 1e en 2e helft helft 20e eeuw: 7 kannen met diverse decors (gemerkt) 1e helft 20e eeuw: 2x dekselkannen 2e helft 20e eeuw en 1x grote kom ca. 1950, 8-17cm. Cond.: G

5 Delen Chinees
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen (beschadigd) Chinees/Japans porselein: 1x aparte Chinese kom met zwaandecor in vijver (1 chip), 2x kopje Familie Roze met geschulpte rand, bijzonder decor van een koning liggend op bed en b...

Kutani vaas
Resultaat: 45 EUR

Kleine oude Japanse keramieken vaas met handbeschilderd goud- en floraal decor 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø5cm.

5 Delen porselein
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen Chinees porselein 18e-19e eeuw (miniaturen) o.a; 3 dekselvazen, 1 gemberpot en 1 trekpotje (gesigneerd). 1x chip deksel, 1 vaasje gelijmd, theepotje is gaaf en gemberpot met chip deksel 6-1...

4-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 45 EUR

Delfts keramieken 4-delig kaststel 1e helft 20e eeuw met floraal decor 24-44cm. Cond.: G

Meissen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.

8 Kop & 10 Schotels, Weens
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 8 kopjes en 10 schotels, Weens moccaservies met goud- en bloemendecor 5-ø12,5cm. Cond.: G

Rosenthal vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Duits porseleinen Rosenthal vaas ca. 1980 "Kunstabteilung Selb" met decor van flora en oranje glazuur 35xø14cm.

9 Delen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Negen delen oud Wedgwood keramiek en porselein 20e eeuw: 1x treef (chips), 4x kop&schotels blauw bisquit, 1x bloempot bisquit groen, 1x schaaltje bisquit groen, 1x opengewerkte mand (oude haarlijnen),...

Moderne vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G

2 Chin. schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...

Servies
Resultaat: 40 EUR

Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11...

4-Delige kopjesset
Resultaat: 40 EUR

Vier keer een 3-delige koffieset 1e helft 20e eeuw "Carl Tietsch en Co" met decor van flora en goud (handgeschilderd) Duitsland. Sets bestaande uit kop, schotel en gebaksbord 8-ø17cm. Cond.: G

5 Meissen borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.

4 Porseleinen diertjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Deense porseleinen figuren van Royal Copenhagen: 2x jonge vogeltjes (goed), 1x tekkel nr. 514 (goed) en 1x jonge hond nr 753 (goed) 4,5-9cm.

2 Kop & Schotels, Meissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Meissen kop & schotels ca. 1930 Kanuff Zeit met bloemen- en gouddecor in goede staat 8xø14cm.

2 Majolica vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica vazen ca. 1900 met leeuwenkoppen, blauw glazuur en groen-geel glazuur. Hoeken van de voet beschadigd 22cm. Cond.: R

Meissen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Oude Meissen porseleinen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in barokstijl 18xø12cm. Cond.: G

Wit keramieken vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.

2 Zwarte vazen, ADCO
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige zwarte geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 17xø17cm. en 22xø16cm. Cond.: G

Theepot met bloemen
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen theepot met Chinees decor (oude haarlijn inh tuit) Cond.: R-G

Porseleinen tegel in lijst
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G

5 Kannen Duitsland
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen Duits steengoed (pullen/kannen) 20e eeuw: 2x bierpullen met speeldoos, 1x schenkkan ca. 1920, 1x bierpul, 1x schenkkan ca. 1900 (bakfout) 19-34cm. Cond.: R-G

Bierkruik, Napoleon
Resultaat: 35 EUR

Keramieken bierpul ca. 1900 in de vorm van Napoleon (minimale chips) 21cm. Cond.: R

2 Delen Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Oud Duits porselein; 1x Meissen schotel met vergulde omranding 20er eeuw, 1x bisquit porseleinen plaquette KPM Koningin Louise 10.03.17476 - 19.7.1810 (L. Posch 1810. (ø19,5-ø8cm.)

2 Poesjes
Resultaat: 30 EUR

Twee keramieken katten, gemerkt W in goede staat 18x9x7cm. Cond.: G

2 Terracotta figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G

11-Delig Limoges servies
Resultaat: 30 EUR

Elf kop & schotels, moccaservies Limoges-Haviland porselein met fijngeschilderd gouddecor en bloemdecor 20e eeuw 4-8cm. Cond.: G

4 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Vier Hollandse 17e-18e eeuwse tegels: 1x putti met boog (gelijmd), 1x landschap met dijk en schepen (goed), 1x man met sabel bij muur (lichte randschade) en 1x man met geweer (lichte randschade) 13x13...

4 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...

Chinees theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.

Servies Almelo
Resultaat: 30 EUR

Hollands koffieservies ca. 1900 met theelicht, gemerkt Fa. Heeringa Almelo met decor van rozen en goud. Bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal, 9 kop & schotels, 3 losse schotels en prac...

Chocoladekan, Thuringen
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen chocoladekan met handbeschilderd decor van bloesems en vogels (chip binnenrand) 20,5x24xø18cm. Cond.: R-G

2x Vaasje, KPM
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen vaasjes, 20e eeuw. Bolle vaas en een vaasje met afbeelding van een vos gesign. U.Poboruy. 8-10cm., Cond.:G

Imari trekpotje
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M

2 Gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse keramieken/porseleinen gemberpotten met rondom landschapsdecor (1x gemerkt). Grijze keramieken gemberpot heeft lichte bovenrand-schade 16,5xø15cm. en 16xø14cm. Cond.: R-G

5 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude Duits porseleinen figuren: 1x zeepaardje (gemerkt AA met kroon), 1x grote vogel Thuringen (beschadigd), 1x kleine vogel Thuringen (beschadigd), 1x Goebel figuur van meisje op hek ca. 1960 (g...

KPM beeld, jongen
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen KPM figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met bloembak 14,5cm. Cond.: G

Royal Albert
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud porselein: 6x kop&schotel Royal Albert ca. 1930 met floraal decor en 2x dekselpotten in de vorm van een koffiepot 6xø9cm. en 9x10x6cm.

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M

3 Delen Boch
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Leuke Jugendstil porseleinen bolvaas ca. 1900 met waterlelie en kraanvogeldecor (2-dimensionaal, ongemerkt) 9xø10,5cm. Cond.: G

Bord, gouddecor
Resultaat: 25 EUR

Grote sierschotel met gouddecor ca. 1900. Decor van bloemen en figuren, gemerkt prov. sale. E.S. ø28,5cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Zuid-Holland plateel, decor D'oranjeboom bloeit voort 30 april 1909 (oude haarlijn in beker) 9xø8cm. en ø25,5cm. Cond.: R-G

2 Kutani vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani pijpvaasjes (gesigneerd); 1x groot met vlinderdecor en 1x klein met bloesem- en vogeldecor 11,5-18cm. Cond.: G

Celadon vaas op sokkel
Resultaat: 25 EUR

Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.

2 Borden
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.

Divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Divers antiek porselein en aardewerk o.a: 1x Chinees porselein vaas ca. 1930, 2x Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900 met figurendecor, 2x Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met coulissendec...

2 Chinese vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese vazen; 1x knobbelvaas celadon met cracele glazuur en 1x porseleinen pijpvaas met aparte glazuur 1e helft 20e eeuw 12,5-16cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G

Servies, Booths Flora Dora
Resultaat: 21 EUR

Oud keramieken servies ca. 1920 gemerkt Booths Flora Dora met goud- en floraal decor met rocailles. Bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en kom (tuit heeft chip) 9-23cm. Cond.:...

Serviesgoed, wedgwood
Resultaat: 20 EUR

Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...

Porseleinen hangbak
Resultaat: 20 EUR

Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G

11 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G

2 Delen Makkum
Resultaat: 20 EUR

Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G

Meissen ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R

3 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G

Aardewerk tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.

3 Platelen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G

4 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G

2 Groene schalen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.

Delftse snavelkan
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 15 EUR

Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.

2 Borden, Regout
Resultaat: 15 EUR

Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G

4 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Hollands aardewerk; 1x kastkom Societe ceramique Maastricht, decor Canton, 1x Gouda Plateel schenkkannetje, decor Regina Irene (floraal decor), 2x kop&schotels P. Regout & Co Maastri...