Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Duits Schuco Examico 400i U.S. zone, blikken speelgoed auto en garage Schuco . Auto met stuur en venster, klein deukje, bespeeld maar in redelijk tot goede staat. 14-16cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt op hoofd 404 - 49 Germany. Biscuit porseleinen schouderhoofd met open mondje, 6 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lederen lijf (9 geledingen) met aangenaai...
Groot kavel Duitse speelgoed-treinen, hoofdzakelijk Märklin: 16x locs, wagons, blikken rails en trafo. Tevens een extra Trix trafo en Fleischmann trafo ca. 1960 Cond.: R-G
Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G
Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...
J.D. Kestner pop, gemerkt op het hoofd 11Dep154(lijkt 12Dep154, maar met vergrootglas is te zien dat het om 11 gaat), tevens gemerkt op onderrand schouderplaat (echter onleesbaar vanwege overheen gepl...
Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.
Groot kavel met diverse metalen modelauto's o.a: Polistil, Siku, Matchbox etc. etc. Cond.: R
Oude Japanse blikken cruiseschip 60-er/70-er jaren, Trademark T.M. Modern Toys pat. nr. 219942 17522 (met batterijfunctie) in goede staat 17x53x10cm.
Oude Duitse Armand Marseille indianen pop met porseleinen hoofd en originele kleertjes van vilt ca. 1930, in goede originele staat H.: 39cm.
Simon & Halbig - C.M. Bergman pop, gemerkt S & H C.M.B. 5. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 tandjes, gaatjes in de oren, blauw/grijze vaste ogen en donkerbruine pruik. Composiet geleed lichaam (...
Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (...
Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G
Groot kavel oude poppen etc. 20e eeuw o.a: Celluloid, gummi, kunststof en porselein. Bevat 9 poppen en 2 Teddy's (o.a: Fancy Dolls en Koenig & Wernicke) 18-80cm. Cond.: R-G
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...
Zeldzame oude Barbie pop, gemerkt Midge TM Barbie R.C. Mattel 1958 patented. In goede originele staat 30cm.
Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G
Antiek mahoniehouten spel met benen pionnen 19e eeuw (waarschijnlijk niet compleet) 24x13x0,5cm. Cond.: R
Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R
Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R