Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.
Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.
Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.
Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat
Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.
Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G
Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G
Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.
Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.
Antieke? Perzische helm, bijl en schild. Bewerkt en handgemaakt met maliënkolder, smeedijzeren nagels. heeft ouderdomssporen en slijtage 25-66cm. Cond.: G
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige loop. Graveerwerk onder de kolf en bij trekker, in goede staat 36cm.
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige gegraveerde loop in goede staat 37cm.
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G
Dubbelloops pistool ca. 1780 met barok gravure en bewerkte loop 18x3,5x10cm. Cond.: G
Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G
Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 18e eeuwse horlogestandaard in de vorm van een staande klok. In goede originele staat 44x12x6cm.
Twee lange gobelin wandversieringen ca. 1870 met rozendecor (ongereinigd en 1x beschadiging) 292x102cm. Cond.: R-G
Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G
19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
Koperen scheepskompas ca. 1900, gemerkt Sestrel no. 3848 met olielampfunctie in goede staat
Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G
Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G
Pistool 19e eeuw met 8-katinge loop (kolf mogelijk vervangen) 16cm. Cond.: G
Grote zware massief marmeren piedestal-zuil (groen/grijs) 20e eeuw in goede staat, balluster vormig 105x27x27cm.
Gietijzeren bewerkte spiegel ca. 1880 Historisme in goede staat 54cm.
Zware antieke bronzen schotel 18e-19e eeuw met decor van draken, kreeft en karper 6xø35,5cm. Cond.: G
Grote oude Boulle console voor een pendule 20e eeuw met bronzen armaturen (noten fineer) 43x53x23cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Frers in goede originele staat van gietijzer met messing 58x60x50cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kristallen schaal in messing bewerkte houder ca. 1870 (1 chip) 11x31x17cm. Cond.: G
Drie-delige 19e eeuwse zijde gordijnset (oker-goudkleurig met blauw), ongereinigd 310x50cm. en 285x60cm. Cond.: R-G
Bronzen hengsel-vuurpot staande op 3 poten, mogelijk 17e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G
Oude/Antieke Arabische baby-hangmat in leder gebonden en met houten balken 130x90cm. Cond.: G
IJzeren Art Deco allesbrander ca. 1930, gemerkt Permanent Kookhard, met bovenop twee kookplaten in goede originele staat 71x51x32cm.
Antieke Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 (omgebouwd tot tafellamp) met decor van draken, schildpad, roofvogel en roofvogelkoppen (heeft een deuk) 55xø25cm. Cond.: R
Plafondlamp ca. 1900 met facetgeslepen glas, guirlandes en ramskoppen (messing) 35xø17cm. Cond.: G
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
Twee antieke tinnen klepkannen met duimrust, 19e eeuw (1 reparatie). 19-26cm., Cond.: G
Antiek bestek in stoffen houder 19e eeuw met monogram en gemerkt "H. Schulz Bremerhaven" (25 messen) 77x35cm. Cond.: G
Grote schildpad bestekdoos 19e eeuw in goede originele staat 17,5x11x4cm.
Vier lange gobelin wandversieringen ca. 1880, Historisme Duitsland (ongereinigd) 392x52cm., 287x43cm., 317x67cm. en 317x67cm. Cond.: R-G
Messing hallamp met kristallen pegels ca. 1920 in Louis Seize stijl 26xø38cm. Cond.: G
Antieke plated WMF Historisme pronkkan ca. 1880 (helaas mist het deksel een figuur) 32x22x16cm. Cond.: R
Haal 18e-19e eeuw met gietijzeren kan, gietijzeren comfort, gewicht en wandbevestiging (5-delig) in goede staat 30-130cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Grote 18e eeuwse roodkoperen genagelde aker met hengsel, in goede originele staat 35x59cm.
Tien delen oud malachiet o.a. ei, kikker, olifanten asbak. 4-19cm., Cond.:R/G
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1936 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Bronzen dekselbokaal met putti , figuren met bokkepoten, geit en een tijger ca. 1900 in goede staat 27x14,5xø9,5cm. Cond.: G
Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.
Twee vroeg 19e eeuwse messing bewerkte beddepannen in zeer goede staat 104-107cm.
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met compositie metalen voet in zeer goede staat 57xø44cm.
Wijnkist met 12 flessen rode wijn: Grand vin de Bordeaux 1998: Chateau Grand Clapeau Haut Medoc Cru Bourgeois. Kist is in ongeopende staat
Grote houten barok kaarskandelaar ca. 1800 Duitsland met originele polychromie, kaarspin mist 85cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse houtgestoken lijst met rocailles, bloemen en originele vergulding (kleine beschadigingen) 29x20x5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse roodkoperen samovaar in Empire stijl in goede staat 41x32xø24cm.
Drie oude borduurwerken (merklappen) 1e helft 20e eeuw in goede staat, 43x32cm. 78x53cm. en 74x52cm.
Grote zware bronzen kandelaar 1e helft 20e eeuw in barokstijl (1 stukje af, maar is erbij) 113cm. (26x27cm.) Cond.: R-G
Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R
Originele Horax Art Deco bureaulamp ca. 1920 met gestyleerde gietijzeren voet en groen emaille kap 35x45x23cm. Cond.: G
Antieke Bentheimer zandsteen-bak (hoge diepe bak) in goede staat 32x68x51cm.
Oude bajonet, gemerkt Mundlos nr. 9314.6, Duitsland WO II, in goede staat 41cm.
Oude Tiffany-stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw met messing bewerkte stam (oxidatie) 176xø33cm. Cond.: G
Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.
Twee antieke ivoren miniaturen, handgeschilderde portretten. gesigneerd CAM of CAN met ivoren lijst 13x15cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 19e eeuw: 1x messing hengselemmer en 1x roodkoperen met messing doofpot. Beide in goede staat 27x42cm.
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Grote zware bronzen wandlamp ca. 1880 Historisme met vliegende draak 36x17x28cm. Cond.: G
Twee oude cement gegoten tuinbeelden, voorstellend een Griekse vrouw met kruik en een Griekse (armloze) vrouw 20e eeuw 73-95cm. Cond.: R-G
Buste van een Griekse godin van cement gegoten tuinbeeld 20e eeuw 51cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen wierookbrander (Koro) met foo-hond op het deksel 19e eeuw 34cm. Cond.: G
Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.
Majolica petroleumlamp ca. 1880. De onderkant van het petroleumreservoir is afgebroken (mist) 55xø24cm. Cond.: M
Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.
Draaihaal 19e eeuw, gietijzeren pan en weegschaal 37x125cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren bewerkte kolenkit ( 1 stift van de klep is afgebroken) verder in goede staat. 30x55x36cm.
Drie delen oud brons: 2 kandelaren en een sluitgewicht 20e eeuw in goede staat 4-21cm.
Nederlandse helm uit WO II (1940) met origineel lederen binnenwerk in goede originele staat 15x20x28,5cm. Cond.: G
Drie oude (blikken) voorraadblikken 1e helft 20e eeuw: 1x Gulden Vlies sigaren (groot), 1x Koffie K. ten Have Thee (groot) 1n x Drostes Cacao 19-56cm. Cond.: R
Diverse oude Afrikaanse figuren en maskers van aardewerk en houtgesneden 20e eeuw (26 delen) 10-40cm. Cond.: G
Grote oude Erres radio met pickup ca. 1960 met mahoneihouten kast. Geheel in goede originele staat 38x55x35cm.
Mahoniehouten wandconsole ca. 1900 met vrouwengezicht in goede staat 60cm.