Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koppel in kist, damast
Resultaat: 1.950 EUR

Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.

Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.600 EUR

Koppel percussie pistolen 19e eeuw groot kaliber (gemerkt) met notenhouten kolf in goede staat 28cm.

2 Kandelaren, 17e eeuw
Startprijs 800 EUR

Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G

Gestoken blaasbalg
Resultaat: 1.300 EUR

Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.

Kromzwaard
Resultaat: 1.000 EUR

Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat

Speeldoos met platen
Startprijs 800 EUR

Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.

2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 750 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.

2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 750 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.

Statenbijbel 1727
Startprijs 600 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1741 door Jacob en Henry Keur. Origineel lederen band, bronzen beslag en sloten (restauratie), bevat gravures 11x25x38cm. Cond.: R-G

Windbuks
Startprijs 575 EUR

Oude vooroorlogse windbuks met Winchester mechaniek, vernikkeld met 8-kantige loop (ongemerkt). Oscar Will Luftgewehr (Duits van oorsprong), caliber 6,3mm. L.: 106cm. Cond.: G

Tuibeeld, vrouw
Resultaat: 475 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Resultaat: 480 EUR

Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.

Reiskist met inhoud
Startprijs 475 EUR

Engelse 19e eeuwse rozenhouten toilet-reiskist met necessaire, gesigneerd Bramah London. Bevat o.a: potjes, zeepbakjes etc. (bewerkt). Tevens geheime sieradenlade met drukmechanisme 38x30x22cm. Cond.:...

Staande cloisonne lamp
Startprijs 400 EUR

Grote oude bronzen cloisonne staande lamp 152xø30cm. (192xø30cm.) Cond.: G

Syrische Stickery
Startprijs 400 EUR

Syrisch stikwerk 18e-19e eeuw met gouddraad op velours (beschadiging) 66x57cm. Cond.: R

2 Pronkbokalen
Startprijs 400 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse bronzen bokalen met putti en druivenranken en marmeren voet in goede staat 25x12x10cm. Cond.: G

Zilveren kromdolk
Startprijs 400 EUR

Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G

2 Zwarte tafelstukken
Resultaat: 380 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G

Chello
Startprijs 380 EUR

Oude vooroorlogse Chello met etiket "Golden Strad imported by Boosey & Hawkes London", Made in Hungary. Inclusief strijkstok in goede staat 85x32x18cm.

Mahonie schrijfkist
Resultaat: 375 EUR

Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...

Boek, Ver. Nederlanden
Startprijs 350 EUR

Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...

Messing tabaksdoos
Startprijs 300 EUR

Hollandse ovale messing tabakdoos, ca.1700, voor-en achterzijde bewerkt met Bijbelse voorstelling en inscriptie. 15x8x4cm.

Harnas
Startprijs 300 EUR

Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G

2 Cloisonne vazen
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees bronzen vazen met cloisonne inleg ca. 1880 (emaille), met floraal gestyleerd decor in goede staat 21,5xø14cm.