Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.
Zes oude/antieke presenteertablets; 4x houten (1x Hindelopen beschilderd), 1x taart-presenteertablet ca. 1920 en 1x tinnen presenteertablet 2e helft 20e eeuw 30-57cm. Cond.: G
Twee oude bronzen wandluchters 20e eeuw in barokstijl 30x3016cm. Cond.: G
Grote zware bronzen kandelaar 1e helft 20e eeuw in barokstijl (1 stukje af, maar is erbij) 113cm. (26x27cm.) Cond.: R-G
Vijf delen 19e eeuw; 1x weegschaal met gewichten, 3x strijkijzer en 1x blaasbalg 8-63cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Oude stofzuiger en stormlamp 1e helft 20e eeuw; 1x stofzuiger, compleet met verlengstukken, gemerkt EMO Basto Dordrecht (bakeliet) 48xø20cm. en 1x gaslamp, geëmailleerd en gemerkt "standard" 31xø25cm....
Grote zware massief marmeren piedestal-zuil (groen/grijs) 20e eeuw in goede staat, balluster vormig 105x27x27cm.
Twee 19e eeuwse doofpotten van koper en messing met porseleinen grepen en knoppen. In redelijk tot goede staat 36-37cm.
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.
Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.
Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Engelse kaarskandelaars; De grote set is in goede staat, de kleinere set is beschadigd 22-25cm. Cond.: R-G
Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G
Grote keramieken tabakspot Varinas en gemerkt Oldenkott ca. 1900 met koperen deksel 30xø19cm.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R
Oud Indonesisch houtgestoken paard met beschildering (1 oor afgebroken) 60x52x13cm. Cond.: R
Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.
Militaire uitrusting in plunjebaal met o.a: helm, kleding, schep, veldvles, pannen, schep etc. etc. (Koninklijke landmacht) 2e helft 20e eeuw 90xø50cm. Cond.: G
Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G