Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Flessen rode wijn
Startprijs 30 EUR

Kavel van 6 flessen rode wijn Reserva MM 1995 Marqués de Cáceres

3 Flessen rode wijn
Resultaat: 30 EUR

Drie flessen rode wijn Chateau du Val d'or: St. Amilian Grand Cru 1996

7 Flessen rode wijn
Startprijs 35 EUR

Kavel van 7 diverse flessen rode wijn uit Frankrijk: 1x Bourgogne Rouge 2001, 1x Chateau de Ricard 1 eres Cotes de Bordeaux 1990, 1x Chteau Rouzan Gassie Deuxieme Cru Classe Margaux 1992, 1x Grand Vin...

5 Flessen wijn
Startprijs 25 EUR

Kavel van 5 diverse flessen wijn: 1x grote fles 1993 Bourqueil (Saint N'colas de), 1x Castillo de Archete Reserva 1999, 1x Cote de Imaz Rioja 1999, 1x Casa Patronales Merlot 2003 en 1x Casa Patronales...

Theestoof, tang + schepje
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G

Wereldbol
Startprijs 100 EUR

Oude wereldbol ca. 1950, Duitse belettering op papier "Räthis physitalischer Erdglobus verlag Paul Räth Leipzig" in zeer goede staat 59xø30cm.

Diverse symphoniën
Geen vanafprijs

--