21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2000
Oorkonde vrijmetselaar, scepter

480 EUR

Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2001
Startprijs 300 EUR
2 Bronzen kandelaren 2002
2 Bronzen kandelaren

300 EUR

Koppel percussie pistolen 2003
Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.600 EUR
Bronzen Chinese schotel 2004
Bronzen Chinese schotel

100 EUR

Horlogestandaard, 18e eeuw 2005
Horlogestandaard, 18e eeuw

160 EUR

Speeldoos met platen 2006
Speeldoos met platen
Startprijs 800 EUR
Zilveren kromdolk 2007
Zilveren kromdolk
Startprijs 400 EUR
2 Pronkbokalen 2008
2 Pronkbokalen
Startprijs 400 EUR
Ovale knipmutsendoos 2009
Ovale knipmutsendoos
Startprijs 150 EUR
Bokaal 2010
Bokaal

75 EUR

Schaakspel 2011
Schaakspel

185 EUR

Scheepskompas 2012
Scheepskompas

130 EUR

Kromzwaard 2013
Kromzwaard

1.000 EUR

Gestoken blaasbalg 2014
Gestoken blaasbalg

1.300 EUR

Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

1.950 EUR

2 Pronkbokalen 2016
2 Pronkbokalen
Startprijs 180 EUR
2 Cloisonne vazen 2017
2 Cloisonne vazen
Startprijs 300 EUR
Franse console 2018
Franse console

100 EUR

Kist, smeedijzeren beslag 2019
Kist, smeedijzeren beslag

440 EUR

Boek, Ver. Nederlanden 2020
Boek, Ver. Nederlanden
Startprijs 350 EUR
Japanse cloisonne vaas 2021
Japanse cloisonne vaas
Startprijs 200 EUR
Schaal met dolfijn 2022
Schaal met dolfijn
Startprijs 80 EUR
Weegschaal 2023
Weegschaal
Startprijs 225 EUR