Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, A. Hoskam 1250
Schilderij, A. Hoskam

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij, boereninterieur 1381
Schilderij, boereninterieur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
A. Reuvers, havengezicht 1477
A. Reuvers, havengezicht

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
W.L. van Dijk 1488
W.L. van Dijk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
A. Leycer 1082
A. Leycer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Alexander Krull 1203
Alexander Krull

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Lux 1217
A. Lux

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, rozen 1228
Schilderij, rozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, portret meisje 1234
Schilderij, portret meisje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Jac Liebregs 1260
Schilderij, Jac Liebregs

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J.H. Vergeer 1283
J.H. Vergeer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollands schilderij 1288
Hollands schilderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tekening Christus 1324
Tekening Christus

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, officier 1354
Schilderij, officier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aquarel, zeegezicht 1379
Aquarel, zeegezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Jack Aue 1402
Schilderij, Jack Aue

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gravure, La Peinture 1422
Gravure, La Peinture

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese rol, inkt 1423
Chinese rol, inkt

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Klinger 1424
Schilderij, H. Klinger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Kamphuis 1432
Schilderij, Kamphuis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Etsen, Lempers 1441
4 Etsen, Lempers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Irmi 92, Toekan 1446
Irmi 92, Toekan

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemen 1455
Schilderij, bloemen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Stilleven met imari 1519
Stilleven met imari

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bloem stilleven 1555
Bloem stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, mensen in kroeg 1178
Schilderij, mensen in kroeg

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, in 't Wout 1282
Schilderij, in 't Wout

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, van Deursen 1307
Schilderij, van Deursen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x W. Summers, paarden 1385
2x W. Summers, paarden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, M. Bakker 1407
Schilderij, M. Bakker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw aan tafel 1521
Schilderij, vrouw aan tafel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, figuren in stad 1538
Schilderij, figuren in stad

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Poort van Harderwijk 1550
Poort van Harderwijk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen, 30x30 1155
Schilderij Diepeveen, 30x30

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen,  vrouw met beer 1159
Schilderij Diepeveen, vrouw met beer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wolfgang Oppermann 1207
Wolfgang Oppermann

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Felix Albrecht 1208
Felix Albrecht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houtsnede 1216
Houtsnede

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jan Kelderman 1291
Jan Kelderman

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Herenportret 1293
Herenportret

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, man in boot 1408
Schilderij, man in boot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Italiaanse school 1444
Italiaanse school

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, soldaat 1452
Ongesigneerd, soldaat

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houtsnede, Rachwitz 1465
Houtsnede, Rachwitz

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dieperink, strand 1469
Dieperink, strand

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zeegezicht 1530
Zeegezicht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ikoon 1602
Ikoon

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18 Franse modegravures 1088
18 Franse modegravures

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
A. Reinders, stilleven 1449
A. Reinders, stilleven

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Irmi, papegaai 1453
Irmi, papegaai

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Houtsnedes, Jaap Weijand 1472
3 Houtsnedes, Jaap Weijand

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Japanse houtsnede 1498
Japanse houtsnede

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Diverse grafieken 1215
Diverse grafieken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Göhring 1248
Göhring

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ets, P.A. Nijgh 1310
Ets, P.A. Nijgh

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Modeprenten 1330
2 Modeprenten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, Neuhausen 1355
Schilderij, Neuhausen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Franse mode-gravures 1361
Franse mode-gravures

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Sap 1384
Schilderij, A. Sap

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, zonnebloem/meloen 1451
Schilderij, zonnebloem/meloen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gravure/ets D.N. Chodowiecky 1454
Gravure/ets D.N. Chodowiecky

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hollandse gravure, Westmaas 1473
Hollandse gravure, Westmaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Varly 1601
Schilderij, J. Varly

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
A. Schwermann 1909 1456
A. Schwermann 1909

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, kempvis 1511
Ro Mogendorff, kempvis

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Japanse houtsnede 1513
Japanse houtsnede

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ongesigneerd landschap met kerk 1397
Ongesigneerd landschap met kerk

Resultaat:

10 EUR