Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

Resultaat:

13.000 EUR

Verkocht
Schilderij, G. de Laportille 1006
Schilderij, G. de Laportille

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Constant Artz 1016
Constant Artz

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schilderij, schepen 1032
Schilderij, schepen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
H. Schouten, koeien-hoedster 1053
H. Schouten, koeien-hoedster

Resultaat:

585 EUR

Verkocht
A.C. van Noort 1046
A.C. van Noort

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Hendrik Schaap 1211
Hendrik Schaap

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schilderij, Lieste 1010
Schilderij, Lieste

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.C. van Noort 1163
A.C. van Noort

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Pietro Armati, Italiaans berglandschap 1459
Pietro Armati, Italiaans berglandschap

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Gustav de Smet 1463
Gustav de Smet

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, Westermann 1529
Schilderij, Westermann

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Stähly 1013
Stähly

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Schilderij, E.H. Sadé 1011
Schilderij, E.H. Sadé

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Appel, gezicht 1303
Appel, gezicht

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Hans Bulder 1277
Hans Bulder

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan Cossaar 1342
Jan Cossaar

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Russische School? 1147
Russische School?

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Schilderij, 17e eeuws voorbeeld 1189
Schilderij, 17e eeuws voorbeeld

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, Berry Brugman 1020
Schilderij, Berry Brugman

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Frits Du Mes 1036
Frits Du Mes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Briels + boek 1062
Schilderij, Briels + boek

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Frans Baayens 1090
Frans Baayens

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouache, Jan Sierhuis 1249
Gouache, Jan Sierhuis

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, vissersschepen 1259
Schilderij, vissersschepen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Pendant, E. Muller 1899 1197
Pendant, E. Muller 1899

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
O. Hartig 1363
O. Hartig

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, zingende vrouwen 1525
Schilderij, zingende vrouwen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ikoon 1089
Ikoon

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Pit van Loo 1115
Pit van Loo

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jan Frank, niemandsverdriet 1193
Jan Frank, niemandsverdriet

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, strandgezicht 1205
Schilderij, strandgezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesign. 19e eeuws 1265
Ongesign. 19e eeuws

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Willem Oppenoorth 1120
Willem Oppenoorth

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grieks Ikoon 1149
Grieks Ikoon

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Glasdorff, bloemstilleven 1394
Glasdorff, bloemstilleven

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Jentsje Popma 1483
Jentsje Popma

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
A. v. Gilst, interieur 1139
A. v. Gilst, interieur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
P. de Regt, rivierlandschap 1081
P. de Regt, rivierlandschap

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Schilderij, 18e-19e eeuw 1137
Schilderij, 18e-19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Puchner 1047
Puchner

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gravure, wereldbol 1210
Gravure, wereldbol

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Barok schilderij 1261
Barok schilderij

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, klipper 1338
Schilderij, klipper

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
v.d. Ruyter 1040
v.d. Ruyter

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Frans Baayens 1050
Frans Baayens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
W.P. Steggeda 1060
W.P. Steggeda

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Broekman, eenden 1141
A. Broekman, eenden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, Duitse School 1177
Schilderij, Duitse School

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, bosgezicht 1312
Schilderij, bosgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tekening 1739 1325
Tekening 1739

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, slot Bentheim 1450
Schilderij, slot Bentheim

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Diverse schilderijen 1600
Diverse schilderijen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, winter paardenspan 1316
C. Cornelisz, winter paardenspan

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Schilderij, bloembollen veld 1157
Schilderij, bloembollen veld

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, winter bos 1314
C. Cornelisz, winter bos

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1405
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Doek, Anton Heyboer 1263
Doek, Anton Heyboer

Resultaat:

137,5 EUR

Verkocht
Doek, Anton Heyboer 1269
Doek, Anton Heyboer

Resultaat:

137,5 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1524
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij, berglandschap 1056
Schilderij, berglandschap

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Snoeijerbosch, oude vrouw 1134
Snoeijerbosch, oude vrouw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Evert Rabbers 1482
Evert Rabbers

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij, n. Du Chattel 1501
Schilderij, n. Du Chattel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Wally Right 1111
Wally Right

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Litho, Jan te Wierik 1319
Litho, Jan te Wierik

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Litho, Jan te Wierik 1540
Litho, Jan te Wierik

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
W. Rip 1603
W. Rip

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ovaal portret 1027
Ovaal portret

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Anthon Heyboer 1070
2x Anthon Heyboer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Boek, ik houdt van snoep 1171
Boek, ik houdt van snoep

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
D.C. Steenhouwer 1198
D.C. Steenhouwer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Litho, Jan te Wierik 1378
Litho, Jan te Wierik

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gesigneerd Willem Maris 1443
Gesigneerd Willem Maris

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, bomen 1491
Ro Mogendorff, bomen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, paardenkar 1516
Schilderij, paardenkar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18x Anthon van Dyck 1026
18x Anthon van Dyck

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. van Tankeren 1039
H. van Tankeren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
LeBlanc, Dordrecht 1076
LeBlanc, Dordrecht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, religieus 1077
Schilderij, religieus

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, 18e eeuw 1098
Schilderij, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Abstract 1161
Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Block 1236
A. Block

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
de Jong, vrouw bij rivier 1266
de Jong, vrouw bij rivier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Portret vrouw 1279
Portret vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fries 1931 1304
Fries 1931

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Brolsma, ruiter 1334
J. Brolsma, ruiter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, drinker 1374
Schilderij, drinker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot familieportret 1392
Groot familieportret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Werner 1403
Schilderij, A. Werner

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lily Berger 1486
Lily Berger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Palfy 1522
Schilderij, Palfy

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Toon Verplak 1101
Toon Verplak

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Walter Miehe 1201
Walter Miehe

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, terras met figuren 1289
Ongesigneerd, terras met figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Wensing 1345
J. Wensing

Resultaat:

90 EUR