Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Opalen in flesje 436
Opalen in flesje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ei barnsteen 459
Ei barnsteen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collier + Broche 626
Collier + Broche

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Colliers jasseron en koord 156
Colliers jasseron en koord

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Slavenband, Finse stijl 159
Slavenband, Finse stijl

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee horlogekettingen. 204
Twee horlogekettingen.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Collier, filigrain 212
Collier, filigrain

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hanger zilv./parelm.markasiet 455
Hanger zilv./parelm.markasiet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ring grote bloem 636
Ring grote bloem

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Armband indische bewerking 154
Armband indische bewerking

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier hanekamschakel 155
Collier hanekamschakel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers 210
Zilveren oorhangers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot divers 237
Lot divers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier ruwe diamant en parel, zwart 360
Collier ruwe diamant en parel, zwart

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier ruwe diamant en parel, bruin 361
Collier ruwe diamant en parel, bruin

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ring zilv.rob/smar/saf/markasiet 505
Ring zilv.rob/smar/saf/markasiet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Streng parels 509
Streng parels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ring rozenkwarts/bergkristal 510
Ring rozenkwarts/bergkristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel Zeeuwse knop 555
Kavel Zeeuwse knop

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Manchetknopen 661
Manchetknopen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot strass 713
Lot strass

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier ruwe diamant en parel, bruin 741
Collier ruwe diamant en parel, bruin

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ametist oorst. 161
Ametist oorst.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot ringen zilver 322
Lot ringen zilver

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot ringen 382
Lot ringen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ring zilv.zirk./parel 504
Ring zilv.zirk./parel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Djokja armband 391
Djokja armband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse haarspelden 395
Diverse haarspelden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ring zilv. amazoniet/wit topaas 655
Ring zilv. amazoniet/wit topaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Slavenband, Esprit 399
Slavenband, Esprit

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Slavenbanden zilver 411
Slavenbanden zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot Blauw 412
Lot Blauw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Set bedeltjes zilver 679
Set bedeltjes zilver

Resultaat:

15 EUR