Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzilverd ei
Startprijs 30 EUR

Verzilverd (zilver plated) ster-ei met religieuze voorstelling aan 2 zijden 8xø5cm. Cond.: U

Dupont aansteker
Resultaat: 35 EUR

Aansteker Dupont, verguld. 35x47 mm met bewerking.

Couvert zilver
Startprijs 30 EUR

Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U

Zilveren notenkraker
Resultaat: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Suikerschep + theeduim
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...

Lot Pleet
Startprijs 30 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a: servetringen, taartschep, vorken, lepels, aansteker en brievenopener 5-21cm. Cond.: G

Kinderbeker
Startprijs 30 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollands zilveren suikerschep met gegraveerde steel en bak 835/000 grootkeur, MT: onduidelijk, jaarletter V: 1855, ca. 8gr. L.: 9,5cm. Cond.: U

5 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

2 Asbakken
Startprijs 30 EUR

Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd

Viscouvert
Startprijs 30 EUR

Visbestek met zilveren heften ca. 1900, 835/000. Het lemmet en heften zijn prachtig bewerkt met bladmotief (heft van vork zit iets los) 25-29cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, muzikant
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd

9 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR

Negen zilveren lepeltjes met getordeerde steel, bekroond met een kroontje, 800/000, ca. 80gr. L.: 11cm. Cond.: U

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...

Zilveren miniatuur, vrouw met parasol
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd

3 Zilveren vorken
Startprijs 30 EUR

Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, loopfiets
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.

Zilveren miniatuur, hobbelpaard
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur hobbelpaard met ruiter te paard met zg. driesteek op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976

Zilveren miniatuur, telefoon
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een antieke staande telefoon met hoorn aan een ketting

Plaquette
Resultaat: 60 EUR

Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...

3 Plated strooiers
Resultaat: 30 EUR

Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G