Drie kristallen glazen op zilveren (925/000 en 835/000) voeten
Zilveren (835/000) miniatuur van man als lantaarnaansteker met ladder op de schouder, Nederlands gekeurd.
Stel zilveren (800/000) kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt "PAMOR"
Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U
Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U
Vijf delen zilver: 3x theelepel, 1x suikerschep en 1x theezeef. Hollands gekeurd 835/000, diverse MT ca. 100gr. Cond.: G
Zilveren (835/000) cakevork met opengewerkte florale motieven anno 1932, 1x zilveren vleesvork heft met parelrand en 1x antieke zilveren kindervork (onduidelijke keuren)
Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U