Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Zilveren miniatuur
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren (835/000) miniaturen van kabouters: 1x met nachtkaars, 1x met toverstokje en 1x als schoenmaker

Zilveren vleesvork
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) Biedermeier vleesvork met gecontourneerde steel en fraaie scherpe florale graveringen. Mr. J.H. Schouten - Amsterdam anno 1860.

3-Delige tafelset
Resultaat: 30 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren (835/000) taartschep met fraaie opengewerkte bloemsteel. Mr. Moerkerk en Co - Haarlem anno 1940.

3 Glazen, zilv. voet
Startprijs 30 EUR

Drie kristallen glazen op zilveren (925/000 en 835/000) voeten

Zilveren miniatuur, visser
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.

Zilveren miniatuur, lantaarn aansteker
Startprijs 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van man als lantaarnaansteker met ladder op de schouder, Nederlands gekeurd.

Leesbril
Startprijs 30 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

2 Messen
Startprijs 30 EUR

Bijzonder mes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren (835/000) heft. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer en 1x vismes met florale gravering en een parelmoer heft (kleine schad...

Stel zilveren kaasduimen
Startprijs 30 EUR

Stel zilveren (800/000) kaasduimen met fraaie bloemen en gemerkt "PAMOR"

Zilveren mosterdpotje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

5 Diverse messen
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 5 antieke Franse messen waarvan één voorsnijmes 835/000, lengte voorsnijmes 19cm. Cond.:

Zilv. tang + taartschep
Startprijs 35 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

7 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U

5 Delen zilver
Startprijs 35 EUR

Vijf delen zilver: 3x theelepel, 1x suikerschep en 1x theezeef. Hollands gekeurd 835/000, diverse MT ca. 100gr. Cond.: G

Zilveren cakevork
Startprijs 35 EUR

Zilveren (835/000) cakevork met opengewerkte florale motieven anno 1932, 1x zilveren vleesvork heft met parelrand en 1x antieke zilveren kindervork (onduidelijke keuren)

Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR

Antiek zilveren miniatuurvaasje ca. 6gr. Cond.: U

Kristallen flacon
Startprijs 35 EUR

Engelse kristallen flacon met zilveren deksel Cond.: U

Zilveren cachet
Resultaat: 35 EUR

Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U

Zilveren theezeef
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U

3 Delen zilv. bestek
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig zilveren kavel: 1x Hollands zilveren kindervorkje 835/000, 1939, 1x een zilveren kinder-eetschuifje 800/000 en 1x Hollands zilveren sardineschepje 835/000. Totaalgewicht ca. 53gr. Cond.: U

Kristallen bakje, zilv. hengsel
Resultaat: 35 EUR

Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ

5 Onderzetters, zilver
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.