Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. ovale dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G

Gouden naaidoosje
Resultaat: 315 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

Schaal op pootjes
Startprijs 550 EUR

Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U

Zilveren tang
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollands zilveren serveertang met veermechaniek, aan de bovenkant gegraveerd en met geribbelde bakken. bevat ivoren heft. 835/000 (grootkeur), MT: Jan Abram Lintveld Amsterdam, L.: 26cm. Cond....

Hanger GG rookkwarts
Startprijs 340 EUR

Grote hanger GG 585/000 met rookkwarts. Hanger met grote langwerpige rookkwarts, 23x17 mm, gezet in een bewerkte rand. Grootte hanger 47x31 mm incl. oog. ca 15.8 gr

Broche GG smaragd met been
Startprijs 350 EUR

Elegante broche GG 585/000 met smaragd, been en orientparels. Ovale GG broche, ø39x30 mm, met een ovale plaat van been waarop een hartbewerking in GG zit met ovale smaragd, 6x5 mm, 3 diamanten, ca 0.0...

Broche GG tak
Resultaat: 90 EUR

Broche GG 585/000 met robijntjes. Broche in de vorm van een takje, lengte 48 mm, fraai uitgewerkt, met 5 kleine roze rode robijntjes, ø 2 mm. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. ca 5.6 g...

Collier, carneool
Startprijs 110 EUR

Collier van Carneoolkralen met GG 585/000 schuif en bolletjes. Collier van ronde carneoolkralen, ø 4.5 mm, met 23 GG gladde bolletjes, ø 2.8 mm. In het midden van het collier zit een GG schuif met bew...

Ring met Carneool
Startprijs 150 EUR

Ring GG 585 met Carneool. Ring met aan de bovenzijde een gladde rand met daarin een ovaal gefacetteerde Carneool , 10.5x 19 mm. ø 57 ca 4.6 gr

Broche GG
Startprijs 70 EUR

Broche GG 585/000. Broche gemaakt van 2 mutsenbellen met onedele brochering. ca 3.9 gr lengte 5 cm

Streekbroche met haar
Startprijs 250 EUR

Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. 8.5 gr

Lang collier, 19e eeuw
Startprijs 625 EUR

Lang Gourmetcollier GG 585/000. Lang collier met bol gourmetschakel. Aan het collier zit een musketonhaak. Lengte 144 cm breedte3.5 mm ca 20.7 gr. Dubbel te dragen.

Foto hanger, eind 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr

Streek hanger, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Streekhanger GG 585/000 met parel. Ronde vroeg 19e eeuwse hanger met GG knopjes en diverse kleine pareltjes met één wat grotere parel in het midden, ø 32 mm. Hanger werd voorheen gebruikt als sluiting...

2 Kapspelden
Startprijs 425 EUR

Antieke kapspelden GG 585/000. Twee antieke kapspelden, een paar met bewerking, in goede staat. Grootte 2x 51x57 mm.ca 14.5 gr

Lot Goud
Resultaat: 110 EUR

Lot met GG 585/000 hangers en een brug met tanden. Een steekspeld met 333/000 en een steekspeld met GG muntje uit California . Totaal ca 16 gr

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.

Zilveren kluwenmandje
Startprijs 80 EUR

Ajourgezaagd zilveren kluwenmandje met rondom spijlen, 800/000, ca. 37gr. (totaalgewicht) 6xø7,5cm.

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U

Zilveren suikerstrooilepel
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...

Karaf met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G

5-Delige tafelset
Startprijs 150 EUR

Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.

Zilveren schep
Startprijs 60 EUR

Unieke Hollands zilveren schep, ajourgezaagd met biedermeier bewerking, 8352/000, MT: Jacobus Hendrik Schouten Amsterdam, jaarletter Q: 1850, ca. 48gr.

Zilveren lijst, 3 ikonen
Startprijs 300 EUR

Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G