Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren serveertang met veermechaniek, aan de bovenkant gegraveerd en met geribbelde bakken. bevat ivoren heft. 835/000 (grootkeur), MT: Jan Abram Lintveld Amsterdam, L.: 26cm. Cond....
Grote hanger GG 585/000 met rookkwarts. Hanger met grote langwerpige rookkwarts, 23x17 mm, gezet in een bewerkte rand. Grootte hanger 47x31 mm incl. oog. ca 15.8 gr
Elegante broche GG 585/000 met smaragd, been en orientparels. Ovale GG broche, ø39x30 mm, met een ovale plaat van been waarop een hartbewerking in GG zit met ovale smaragd, 6x5 mm, 3 diamanten, ca 0.0...
Broche GG 585/000 met robijntjes. Broche in de vorm van een takje, lengte 48 mm, fraai uitgewerkt, met 5 kleine roze rode robijntjes, ø 2 mm. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. ca 5.6 g...
Collier van Carneoolkralen met GG 585/000 schuif en bolletjes. Collier van ronde carneoolkralen, ø 4.5 mm, met 23 GG gladde bolletjes, ø 2.8 mm. In het midden van het collier zit een GG schuif met bew...
Ring GG 585 met Carneool. Ring met aan de bovenzijde een gladde rand met daarin een ovaal gefacetteerde Carneool , 10.5x 19 mm. ø 57 ca 4.6 gr
Broche GG 585/000. Broche gemaakt van 2 mutsenbellen met onedele brochering. ca 3.9 gr lengte 5 cm
Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. 8.5 gr
Lang Gourmetcollier GG 585/000. Lang collier met bol gourmetschakel. Aan het collier zit een musketonhaak. Lengte 144 cm breedte3.5 mm ca 20.7 gr. Dubbel te dragen.
Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr
Streekhanger GG 585/000 met parel. Ronde vroeg 19e eeuwse hanger met GG knopjes en diverse kleine pareltjes met één wat grotere parel in het midden, ø 32 mm. Hanger werd voorheen gebruikt als sluiting...
Antieke kapspelden GG 585/000. Twee antieke kapspelden, een paar met bewerking, in goede staat. Grootte 2x 51x57 mm.ca 14.5 gr
Lot met GG 585/000 hangers en een brug met tanden. Een steekspeld met 333/000 en een steekspeld met GG muntje uit California . Totaal ca 16 gr
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Ajourgezaagd zilveren kluwenmandje met rondom spijlen, 800/000, ca. 37gr. (totaalgewicht) 6xø7,5cm.
Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U
Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Unieke Hollands zilveren schep, ajourgezaagd met biedermeier bewerking, 8352/000, MT: Jacobus Hendrik Schouten Amsterdam, jaarletter Q: 1850, ca. 48gr.
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G