Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Engelse Queen-Anne stijl armleunstoel ca. 1900 in goede staat 95x70x65cm.
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1930 met bol glas, deur en 3 schappen in goede originele staat 174x130x33cm.
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 met krekeldecor (gemerkt) 7,8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...
Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.