Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren beker
Startprijs 40 EUR

Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G

Werner Pottenstein
Startprijs 80 EUR

Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G

Italiaanse inlegtafel
Resultaat: 170 EUR

Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840

Art Deco kastje
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G

Pendant Fritz Götz
Startprijs 100 EUR

Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 475 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, naakt
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G

Staafspeld, parel/diam.
Resultaat: 100 EUR

Staafspeld GG 585/000 met diamant en parel. Staafspeld met diverse kleine diamantjes en 9 kleine pareltjes. Lengte 47 mm. ca 2.5 gr

Horloge Windgassen
Resultaat: 50 EUR

Horloge merk Windgassen, goudkleurig, automatisch met dag datum en maanstand. Lengte 20 cm

Krist. asbak, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Fraaie grote zware dikwandige kristallen asbak met 835/000 zilveren montuur 6xø20cm.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...

Ring zilver zirconia
Resultaat: 65 EUR

Ring zilver 925/000 met zirconia's. Brede ring met 7 ovaal geslepen champagnekleuirge zirconia's gezet in 5 rijen met lichtblauwe zirconia's. De ring is gerhodineerd. Breedte ring 19 mm ø 56 ca 16.2 g...

Plated bijouxteriedoos
Resultaat: 60 EUR

Ronde plated bijouxteriedoos, gemerkt WMF met gedreven guirlandes en fraai vrouwenportret op het deksel, stoffen binnenzijde 5,5x8,5cm.

Zilveren kandelaar + vaasje
Resultaat: 90 EUR

Twee delen zilver: 1x zilveren Engelse kandelaar, 3-pits met krularmen, bewerkt met een filetrand 925/000, 19,5x26cm. en 1x vaasje met strakke verticale bewerking, MT: koninklijke van Kempen en Begeer...

Diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.

Brandewijn kom
Startprijs 425 EUR

Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U

Ring GG carneool
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr

Krist. loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...

Collier 3-rij, parel.turkoois
Startprijs 300 EUR

Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...