A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G
Grote oude kristallen met messing wandlamp 4-lichts ca. 1940 in goede staat 80x46x28cm.
Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G
Antieke ivoren wortelnoten miniatuur, voorstellend een damesportret op ivoor geschilderd 12,5x11,5cm. Cond.: G
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G