Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR

A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G

Diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.

Art Deco beeld, tijger
Startprijs 350 EUR

Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G

Brandewijn kom
Startprijs 425 EUR

Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U

8 Tegels, dieren en figuren
Resultaat: 60 EUR

Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R

Porseleinen Guan Ying
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G

Kinderbeker
Startprijs 20 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

Theepot
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.

Ring GG carneool
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr

Krist. loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...

Wandlamp, kristal
Resultaat: 40 EUR

Grote oude kristallen met messing wandlamp 4-lichts ca. 1940 in goede staat 80x46x28cm.

Div. pors. figurengroep
Resultaat: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

2 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G

Miniatuurtje
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren wortelnoten miniatuur, voorstellend een damesportret op ivoor geschilderd 12,5x11,5cm. Cond.: G

5x Royal Kopenhagen
Startprijs 15 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...

Collier 3-rij, parel.turkoois
Startprijs 300 EUR

Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...

Beeld, Bulldog
Startprijs 15 EUR

Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Resultaat: 50 EUR

Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G

Penvuur jachtgeweer
Startprijs 225 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G

Tahiti oorstekers
Startprijs 160 EUR

Oorstekers GG 585/000 met Tahitiparels, ø 9.5 mm met weinig oneffenheden. ca 2.8 gr