Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G
Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.
Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.
Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.
Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...
Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...