Uniek zilveren tafelstuk. Grote dekselpot, geheel voorzien van gedreven bloemmotieven. Bekroond met pompoen in bladmotief. De gehele binnenkant is vuurverguld, zilver 925/000, Z2 gekeurd ca. 5720gr. 4...
Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...
Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...
Collier van witte zuidzeeparels. Collier van 29 Zuidzeeparels, ø 12-15 mm, met iets een druppelvorm, van een mooie kwaliteit. lengte 42.5 cm ca 107.2 gr
Elegante ring GG/WG 750/000 met briljanten. Solitairring met in het midden een briljant ca 0,48 crt, met aan weerszijden 5 kleine briljanten pave gezet in de band. ø 49 ca 4.4 gr
Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59
Armband GG 585/000 met Alexandriet. Elegante armband met 3 grote alexandrieten, 17x13 mm, gezet in een bewerkte sierlijke rand, door ogen verbonden. 2 Tapslopende stukken GG zorgen voor een mooie over...
Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw
Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw
Munthanger/ broche GG 585/000 met tientje. Hanger/ broche met getorste rand met in het midden een GG tientje uit 1932. totaal ca 11.3 gr
Staafbroche GG 585/000 met 2 parels. Staafbroche gemaakt van een trouwring met aan een zijde 3 lagen. Op de broche zitten n2 cultive parels, ø 6 en 4 mm. Lengte 6,4 cm ca 6.8 gr
Ring GG 585/000 met blauwlagensteen. Pinkring met in het midden een ovale blauw lagensteen, 11x8 mm, voorzien van een vrouwenwapen.ca 2.7 gr ø 48
Hollandse bijbel 19e eeuw met groot gouden bewerkt slot, door de Nederlandse bijbelcompagnie te Amsterdam, J. Brandt en Zoon te Haarlem 5x10x15,5cm. Cond.: G
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...
Hollands zilveren 835/000 miniatuur staand horloge, Grootkeur, Jaarletter: P: 1950, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. H. 12cm. Glas ontbreekt
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Zilveren brandewijnschaal met 2 oren en geciseleerde bladmotieven. Voorzien van oud belastingstempel voor ongewaarborgd oud- en inlands zilver, ca. 121gr. ø16cm. Cond.: G
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U
Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr
Speld GG 585/000 met diamanten. Staafspeld met een WG stuk in het midden met daarin 7 heldere diamanten. Lengte 58 mm. ca 3.5 gr
Royale ring GG 750/000 met veel briljanten. Ring met grote markiesvorm bezet met 18 diamanten, totaal ca 1.3 crt W( 11x23mm) ca 5.7 gr ø 57
Herenring GG 585/000 met briljant en saffier. Strakke ring met een langwerpige bovenzijde met 3 princes geslepen saffieren en 8 briljanten. ca 7.6 gr ø 62 Grootte 10x15 mm
Ring GG 585/000 met briljanten. Ring met in het midden 2 rozetten verlopend in elkaar met daarin 14 briljanten. totaal ca 0.34 crt SI/W ca 2.2 grø 54
Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr. Nieuw
Armband, GG/WG, 585/000. Slavenarmband met in het midden een geknoopte bewerking met 5 rijen met briljanten, ca 0.30 crt. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheid. ca 17,...
Ring GG 585/000 met briljanten. Vermaakte trouwring met in het midden een geschulpte cirkel met aan beide kanten een briljant, ca 0.16 crt in totaal, en een stukje goud in een druppelvorm. ca 4.4 gr ...
Dasspeld GG 585/000 met briljant. Dasspeld met een solitair briljant 0.14 crt in een achtpoot chaton. ca 1.15 gr
Hanger GG 585/000 met magie oog. Grote ronde hanger met gladde GG rand met daarin glas met een hologram van een oog. ca 8.25 gr, ø 36 mm
Ring GG 750/000 met 2 briljanten. Fantasiering met aan de bovenzijde 2 briljanten gezet in een spiegelchaton, hoog slijpsel. totaal ca 0.30 crt. ø 52 ca 5.5 gr
Ring GG 585/000 met blauw saffier en diamant. Soort entouragering met in het midden een ovale blauw saffier, 7x4.8 mm. De scheen van de ring loopt door tot aan de blauw saffier. Aan de boven en onderz...
Driehoekige karaf gevat in opengewerkt zilveren omhulsel van kleine bladmotieven. Op glazen bodem: A660 13 UCB Buitenlandse makelij: 2e gehalte 24xø12cm. Cond.: U
Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Opengewerkte zilveren hengselmand met bloemmotieven op voet, met rood Boheems kristallen inzet in de vorm van een bloemkelk, 835/000. Vermoedelijk Duitsland 19e eeuws. Zilvergewicht ca. 120 gr., Cond....
Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G
Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...
Engelse zilveren tafelbel (strak model) met monogram gravure, Brimingham 925/000, 14cm. ca. 92gr. Cond.: U
Geslepen kristallen bowlpot op onderschotel met lepel en zilveren knop op deksel, 835/000 Nederlandse keur, 30xø21cm. kleine chip.
Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U
Bijzondere zilveren zout- en peperstrooier in de vorm van een vrouw in kledendracht (Duits), 800/000, ca. 159gr. H.: 9,5cm. Cond.: U
Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G
Rechthoekige zilveren dekseldoos met grote druppelvormige barnsteen in deksel, 925/000, totaalgewicht ca. 325gr., 13,5x8x4,5cm. Cond.: G
Bijzonder zilveren 800/000 visdiencouvert voorzien van parelrand, ajour- en gravure bewerking. L.24-27 cm., ca. 156 gr.
Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...
Duitse fantasiebroche 333/000 met tanden. Staafbroche in de vorm van een tak met in het midden bladeren en 2 slagtandjes. ca 8.00 gr Lengte 68 mm
Collier maansteen met nefriet. Twee snoeren maansteen en een snoer nefriet, kralen ø 6.5 mm, met GG 585/000 ronde sluiting, soort bloemvorm, ø 19 mm. Lengte 37 cm
Hanger GG 750/000 met jade. Hanger in de vorm van een opengewerkt tolletje met 22 jade steentjes. Grootte 29x25 mm ca 8.6 gr
Collier met 3 rijen nefriet met parels. Collier bestaande uit 3 rijen nefrietkralen, ø 4.2 mm. met verdeeld over het collier 6 roze getinte zoetwaterparels, ø 12.5 mm. Het geheel is bevestigd aan een ...
Art Deco brochette GG 585/000 met diamant. Langwerpige broche met in het midden een WG ruitbewerking met een briljant met oud slijpsel, ca 0.10 crt en 6 kleine roosdiamanten. Lengte 60 mm, ca 4.1 gr
Ring GG 585/000 Lapponia met groen steen. Fijne Lapponiaring met bekende bewerking en daartussen een groene berylkraal. ø 53 ca 4.2 gr
Ring GG 585/000 merk Lapponia. Ring van Lapponia, uit de Tsokka serie, design Bjorn Wekstrom, ca 3.2 gr ø 54. Cond G
Hanger GG/WG met malachiet en briljant. Peervormige hanger GG met een grote peervormige malachiet,18 mm met een zeer fraaie kleur en briljant ca 0.10 crt W/SI-P
Elegante broche WG 585/000 met smaragd briljant en parels, Ronde broche met een strik bezet met smaragden, parels en briljanten totaal ca 0.15 crt. ø 30 mm ca 7.7 gr
Elegante ring GG 585/000 met briljant en smaragd. Fijne ring met in het midden een smaragd, ø 5 mm. Om de smaragd zitten 14 briljanten totaal ca 0.42 crt W/SI in een slag gezet. ca 3.6 gr ø 55
Ring GG 585/000 met parel. Ring met aan de bovenzijde een bewerkt rondje, bestaande uit verschillende cirkels van draad oplopend in grootte, met in het midden een cultive parel, ø 7 mm. ca 3.4 gr ø 54
Parelcollier en armband met GG 585/000 sluiting met diamant. Collier en armband bestaande uit cultive parels, ø 7 mm. Aan beiden zit een GG bolletje met kleine diamantjes als sluiting. Lengte 42 en 18...
Parelcollier met GG 585/000 veeroog. Collier van cultive parels, ø 6 mm, met groot GG veeroog met eindstukken als sluiting, ø 13 mm. Lengte 43 cm
Sterling zilveren roomstel met dubbele filetrand en gecontourneerde oren 925/000, MT; Paul Revere "reproduction ca. 1770", ca. 273gr. 9xø6,5cm. Cond.: R
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.
Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.
Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.
Mooie antieke Hollands zilveren theedoos, met scharnierende deksel en knopsluiting, rondom bewerkt met allegorische voorstellingen "De kwakzalver Jan Steen", 835/000, Grootkeur, midden 1800. MT.: Yvo ...
Oud Hollands tondeldoosje op 3 bolpootjes met stadspoort en 2 geiten als voorstelling. Zilveren hengsel en dop 835/000, MT: onleesbaar 10xø6,5cm. Cond.: G
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U
Antieke fraaie zilveren zeskantige ronde strooier met florale gravure op voet in biedermeier stijl, MT: J.M. van Kempen, jaarletter W: 1856, 4x13cm. ca. 69gr.
Broche GG 585/000 fantasie model. Broche bestaande uit 2 delen in de vorm van halve manen, waarvan een kant met ruwe bewerkingen, ø 3.2 cm ca 4.1 gr
Oorhaken GG 750/000m met bloedkoralen. Ovale brede GG zetkasten met daarin 2 mooie bloedkoralen, bevestigd aan brisures. Grootte oorhangers 12x10 mm ca 3.8 gr Nieuw
Collier bloedkoraal met grote bloedkoraal als sluiting met GG 585/000 accenten. Fijn bloedkoraalcollier, tonmodel ø 2,5x4, met GG bollen bij de sluiting, gemaakt van een grote bloedkoraal, ø 13 mm, me...
Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm
Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.
Ring WG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de bovenzijde in het midden een wat grotere diamant en daaromheen 8 kleinere briljanten in een soort ruitvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt. ø 57 ca 4.5 ...
Armband rij 3 bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. 3 Rijen bloedkoralen, tonmodel ø 2.5 mm, met fraaie GG eindstukken bevestigd aan een ovale GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van e...
Lang snoer met platte cilindervormige koralen. Breedte 5 mm, lengte 112 cm ca 21.7 gr
Strakke ring WG 585/000 met robijn en briljant. Strakke royaal uitgevoerde bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn, 6x3.8 mm, met daarnaast 2 briljanten, ca 0.06 crt, en een rail me...
Lang collier GG 585/000 met 12 schakels. Venetiaans collier met aan de voorzijde verdeeld over de ketting 12 schakels. Een schakel is voorzien van een steekspeld om draaien te voorkomen. Lengte 85 cm,...
Klapcreolen GG/WG 585/000 met briljant. Ovale klapcreolen met scharnier en een diagoniale WG lijn, bezet met briljanten. ø 14 mm, breedte 5 mm. ca 5.5 gr
Parelcollier lang met WG 585/000 sluiting met parel. Lang collier van cultiveparels, ø 6.5 mm, bevestigd aan WG half ronde sluiting met in het midden een parel. Lengte 64 cm
Collier en armbanden met parels. Collier en armbanden met parels geregen als bloemen met een grote parel in het midden en biwa pareltjes er omheen. Lengte 41 cm, arrmbanden 17 cm
Bloedkoraal, takjes. Drie snoeren , verlopend in grootte, en veel losse takjes. Totaal ca 209 gr
Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.
Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G
Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Hollands zilveren Art Deco bonbonschaaltje, MT: Kempen en Zonen Fa. J.M. van Voorschoten, jaarletter D: 1913, 11x4cm. ca. 75gr.
Stel zilveren kandelaars, fraai bewerkt op vierkante voet, MT: A.J. Aubert - 's Gravenhage, 835/000, ca. 153gr, 11x5,5cm.