Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Hanger en collier zilver 835/000. Fijn jasseroncollier, ø 3.8 mm met grote hanger, jaren 70 met organische bewerking, 60x43 mm. Lengte 70 cm ca 38.5 gr
Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...
Twee granaatcolliers met een GG 585/000 sluiting. Een langcollier met granaten, ø 8 mm, bevestigd aan een GG ovale sluiting, lengte 65 cm en een collier met granaten, ø 7-10 mm, met veeroog, lengte 44...
Lot met diverse sieraden o.a. een rozenkwartsketting, parels, armband en broches.
Lot met 6 goud op zilveren ringen en diverse oorknoppen. Zes ringen met o.a. schakelmotieven en zirconia's en diverse oorknoppen met gekleurde stenen, zirconia's en pareltjes. 16 paren. o.a. chirurgis...
Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr
Ring en twee broches GG 585/000. Een fijne getorste ring, 1.5 mm, met in het midden 3 kleine pareltjes, ø 53, een fijne staafbroche met in het midden een smaragd geslepen smaragdje, 2.3x2.7mm, aan de ...
Zakje met bloedkoralenkralen. Rondjes, tonnetjes en takjes. ca 75 gr
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G
Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.
Oude Wilsco stoommachine met aandrijving en accessoires w.o: 2 metaalbewerkers, waterrad etc. (bijgeschilderd) Geheel bevestigd op een plaat 23x60x40cm. Cond.: R-G
Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...
Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.
Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.
Grote Chinese spekstenen 6-delige figuur, voorstellend vier hoogwaardigheidsbekleders op rots ca. 1900 in goede staat 30x22x5cm.