Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR
Kavel van 5 zilveren Chinese munten o.a: trade dollars en 3 herinnerings dollars Cond.: ZFR
Grote Duitse zilveren (925/000) penning, ca. 276gr. (zilver) Cond.: ZFR
Gouden dukaat Koninkrijk Holland onder Lodewijk Napoleon, 2e nieuwe type anno 1809 (kleine klemsporen) Cond.: PR
Zilveren Philipsdaalder type 1 Gelderland Hertogdom anno 1557.
Drie diverse zilveren munten/penningen: België, Costa Rica en Rusland
Kavel van 14 zilveren diverse munten o.a: Litouwen, Tunesië, Malta en Hongarije Cond.: FR-ZFR
Bijzonder en zeldame antieke muntweger voor 1/2 en hele gouden sovereign, gekeurd en gemerkt Harrison
Zes zilveren dubbeltjes (10 cent) Koning Willem III, verschillende jaartallen (geen duplicaten) 1881-1890
Kavel met 18 diverse zilveren munten, Nederland + Ned. Indië vanaf 1906 t/m 1945.
Zilveren Generaliteitsgulden Gelderland, overslag 1786/1765, Cond.: PR
Kavel van 8 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR
Vijftien verschillende zilveren kwartjes (25 cent) Koningin Wilehalmina 1902-1944
Twee rijksdaalders: 1x Wilhelm III 1874 en 1x Wilhelmina 4e type 1938 Cond.: ZFR
Kavel met ca. 5900 gram munten in twee verpakkingen van gehele wereld Cond.: G-UNC
Kavel van 5 Nederlandse antieke munten, diverse provincies (6 stuiver + 1 gulden) Cond.: G
Twee Duitse penningen jaren 50, 1x zilver en 1x nikkel Cond.: ZFR
Zilveren arendschelling van 6 stuiver Zwollen z.j. (16010 Cond.: ZF
Kavel met 24 diverse zilveren munten, Nederland + Ned. Indië, oorlogsjaren.