Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje, geschulpt met decor van landschappen. Waarschijnlijk onderschaaltje voor trekpot, in goede staat 9x10x1,5cm.
Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.
Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met blauwlagensteen. Pinkring met in het midden een ovale blauw lagensteen, 11x8 mm, voorzien van een vrouwenwapen.ca 2.7 gr ø 48
Lot met zilveren sieraden betaande uit o.a.broches, hangers met voorstellingen en manchetknopen. ca 78 gr
Lot met zilveren sieraden met o.a. paarse stenen. Lot bestaande uit o.a. een appelhanger, een hanger met gele steen, 2 kettingen en een ring met paarse steen. diverse gehaltes ca 65 gr
Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr
Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....
Lot zilveren sieraden bestaande uit o.a. twee armbanden, ringen broche en een vingerhoedje. totaal ca 93 gr
Lot zilveren sieraden bestaande uit o.a. 2 armbanden een broche en 3 ringen. Totaal ca 56 gr
Hanger en broche met barnsteen. Een hanger van een geslepen barnsteen, 26x46 mm en een double broche in de vorm van een tak met diverse barnstenen. Grootte 55x40 mm
Lot met diverse zilveren 835/000 sieraden. Bestaande uit een armband met een soort chatelaine, lengte 17 cm, en manchetknopen met een zeeuwse knop, ø 16.3 Totaal ca 18.15 gr
Lot zilver 835/000 siereaden. Lot bestaande uit o.a. hangers met kleurstenen, 3 broches, medaillonhanger, choker markesiet een ring en een grote opengewerkte ronde hanger. Totaal ca 54.1 gr
Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Lapponia armband zilver 925/000. Armband met bekende Lapponia stijl met 6 schakels, breedte 13 mm.Lengte 18 cm 29.1 gr
Zilveren spiegelei-schep met ronde bak (23x9,5cm.) met deels opstaande rand/steelaanzet Haags lofje en steel met parelrand. Voorzien van exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten anno 1915, 8...
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), oud Gronings poorthuisje
Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.