Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.
Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.
Mooie antieke Hollands zilveren theedoos, met scharnierende deksel en knopsluiting, rondom bewerkt met allegorische voorstellingen "De kwakzalver Jan Steen", 835/000, Grootkeur, midden 1800. MT.: Yvo ...
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U
Collier bloedkoraal met grote bloedkoraal als sluiting met GG 585/000 accenten. Fijn bloedkoraalcollier, tonmodel ø 2,5x4, met GG bollen bij de sluiting, gemaakt van een grote bloedkoraal, ø 13 mm, me...
Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm
Ring WG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de bovenzijde in het midden een wat grotere diamant en daaromheen 8 kleinere briljanten in een soort ruitvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt. ø 57 ca 4.5 ...
Lang snoer met platte cilindervormige koralen. Breedte 5 mm, lengte 112 cm ca 21.7 gr
Strakke ring WG 585/000 met robijn en briljant. Strakke royaal uitgevoerde bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn, 6x3.8 mm, met daarnaast 2 briljanten, ca 0.06 crt, en een rail me...
Parelcollier lang met WG 585/000 sluiting met parel. Lang collier van cultiveparels, ø 6.5 mm, bevestigd aan WG half ronde sluiting met in het midden een parel. Lengte 64 cm
Collier en armbanden met parels. Collier en armbanden met parels geregen als bloemen met een grote parel in het midden en biwa pareltjes er omheen. Lengte 41 cm, arrmbanden 17 cm
Bloedkoraal, takjes. Drie snoeren , verlopend in grootte, en veel losse takjes. Totaal ca 209 gr
Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G
Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Grote hanger GG 585/000 met rookkwarts. Hanger met grote langwerpige rookkwarts, 23x17 mm, gezet in een bewerkte rand. Grootte hanger 47x31 mm incl. oog. ca 15.8 gr
Elegante broche GG 585/000 met smaragd, been en orientparels. Ovale GG broche, ø39x30 mm, met een ovale plaat van been waarop een hartbewerking in GG zit met ovale smaragd, 6x5 mm, 3 diamanten, ca 0.0...
Collier van Carneoolkralen met GG 585/000 schuif en bolletjes. Collier van ronde carneoolkralen, ø 4.5 mm, met 23 GG gladde bolletjes, ø 2.8 mm. In het midden van het collier zit een GG schuif met bew...
Ring GG 585 met Carneool. Ring met aan de bovenzijde een gladde rand met daarin een ovaal gefacetteerde Carneool , 10.5x 19 mm. ø 57 ca 4.6 gr