Geslepen kristallen suikerpot met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een 835/000 zilveren montuur met hengsel met parelrand, MT: A.C. Fontani Amsterdam ca. 1895 en een zil...
Fraai geslepen dikwandige kristallen koekschaal, voorzien van een 835/000 zilveren hengsel met parelrand, MT: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten anno 1886 4xø21cm.
Granaat armband 5 rij met GG 585/000 sluiting. Armband van 5 rijen granaat bevestigd aan elkaar bevestigd met zilverdraad en voorzien van een langwerpige GG sluiting met bewerking en 3 granaten. Lengt...
Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G
Collier GG 585/000 met parel. Fijn S collier met in het midden een pareltje en 2 kleine diamantjes. ca 1.5 gr. Lengte 38 cm
Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mmca 10.1 gr
Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote ovale hanger met een ovaal gefacetteerde amethist, 29x17 mm. De rand om de steen is opengewerkt. Grootte hanger 52x33 mm incl.oog. ca 14.3 gr
Antiek Hollands inktstel met kristallen flacons, zilveren doppen, voet en penhouders + kroontjespen, op zwart basement waaronder vier bolpootjes. L. 13cm., Cond.: R/G
Zilveren Art Deco boogkandelaar op ovale voet voor 2 kaarsen, 800/000, MT: HB, "V" merkteken buitenlandse werken begin 1900 ca. 145gr. 20x14x7,5cm. Cond.: G
Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...
Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...
Collier en hanger GG 585/000 met zirconia. Fijn singapore collier met een fijne hanger met een grote zirconia, ø 6 mm Lengte 38 cm ca 2.1 gr
Hanger GG/WG met malachiet en briljant. Peervormige hanger GG met een grote peervormige malachiet,18 mm met een zeer fraaie kleur en briljant ca 0.10 crt W/SI-P
Kristallen whiskykaraf met zilveren kraag 925/000, 24xø9,5cm. Cond.: U
Ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fanatsiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...