Roodmarmeren inktstel ca. 1900 met messing vergulde inkthouders 14x30x17cm. Cond.: G
Drie Fabergéstijl eieren (Schmück ei) 2e helft 20e eeuw van messing met sier-schmück 7-10cm. Cond.: G
Chinees handbeschilderd 46-delig porseleinen eetservies ca. 1900 met o.a: sauskommen, terrines en borden. minimale beschadigingen mogelijk 18-51cm.
Kavel van 9 delen porselein Duitsland o.a: Kaizer schaal, 1x Weense schotel, 1x Kronach Bavaria schotel, 1x Weimar GDR schotel met drakendecor, 1x plaquette in lijst en 1x tablet J. Ross Köln 12-35cm....
Twee antieke Engelse dienbladen met intarsia in zeer goede staat 27-36cm.
Louis Seize stijl spiegellijst ca. 1870 in goede staat met originele goudkleur 125x49cm.
Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G
Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.
Dubbele messing fotolijst (zg. tweeluik) met emaille ingelegd 14,5x10cm.
Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G
Twee oude/antieke presenteertablets: 1x Jugendstil messing met keramieken plaquette en floraal decor, 1x oud met keramieken plaquette en vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw 45-51cm. Cond.: G
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.
Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.
Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...
Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G