22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

3 Chinese lakstempels 6050
3 Chinese lakstempels
Startprijs 250 EUR
Aquarel, Jacque Favier 1436
Aquarel, Jacque Favier

30 EUR

Ring WG 3 rijen diamant 809
Ring WG 3 rijen diamant
Startprijs 290 EUR
Collier munt GG 802
Collier munt GG

350 EUR

Terracotta, Chancay 6014
Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR
Zilveren bestek 795
Zilveren bestek

20 EUR

Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

1.300 EUR

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
Keramieken olifant 6550
Keramieken olifant
Startprijs 20 EUR
Gestoken beker, olifant 5829
Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR
Benen wandelstok 5822
Benen wandelstok

175 EUR

Herend voetschaal + schaal 6543
Herend voetschaal + schaal

45 EUR

3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR
Ch. Wittmann 1400
Ch. Wittmann
Startprijs 80 EUR
Schilderij, stilleven 1393
Schilderij, stilleven
Startprijs 80 EUR
Collier GG camee 759
Collier GG camee
Startprijs 200 EUR
Schilderij 1386
Schilderij

80 EUR

Amandelgeslepen fruitschaal 5577
Amandelgeslepen fruitschaal

40 EUR

Karaf met slijpwerk 5570
Karaf met slijpwerk

115 EUR

Karaf + 6 glazen 5563
Karaf + 6 glazen
Startprijs 35 EUR
6 Borden met bloemen 6507
6 Borden met bloemen
Startprijs 25 EUR
Pors. kop & schotel 6500
Pors. kop & schotel

50 EUR

Broches 2x verguld 752
Broches 2x verguld

50 EUR

Schilderij, de Vries 1350
Schilderij, de Vries

65 EUR